Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Apple Wwdc 2013 Canlı Sunum - Ios 7 Geldi!

Önerilen Mesajlar

Dayım suan Amerika'da ona aldircaktim :)

Evet retina istiyorum normali ile aradaki farka zaten deger, hem çok eskidi normali. İyisini alıp uzun yıllar kullanma taraftarıyım elimdeki Toshiba 6 yıllık. Kasa epey dağıldı ama isimi görmüyor diyemem o yüzden acelem yok.

Abi 13'' Retina kdv dahil 1,632.04 $'dan başlıyor ki bence hayli hayli yeter..3.100 TL

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mac iyidir. Bu arada 13-15 inç de retina olmazsa olmaz değil yahu. Tamam mutlaka iyidir ama fiyat fena. Onun yerine üzerine 512gb ssd tercih ederim mesela. 8gb de ram koydun mu :) retina ile gelen hangi özelliği kullanacaksınız? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mac iyidir. Bu arada 13-15 inç de retina olmazsa olmaz değil yahu. Tamam mutlaka iyidir ama fiyat fena. Onun yerine üzerine 512gb ssd tercih ederim mesela. 8gb de ram koydun mu :) retina ile gelen hangi özelliği kullanacaksınız?

Retina olmayanda ssd filanda yok, ram işlemci vs düşünce fark kapanıyor. Ayrıca retina olan daha ince ve hafif.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ozan hayırlısı :) Ben retina için bütçeyi zorlamadan mac alırdım. Bütçe rahatlayınca satar yenisini alırdım..

BETALARI BEKLİYORUZ.

ancak açıldı developer sayfası

screen-shot-2013-06-10-at-5-56-54-pm.png

FocusClubTr yine ilk :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

stabilite nasıl? developer kaydı yaptırmakla uğraşıp yüklemeye değer mi?

Şimdi alma hatalar var yaşamımı engellemese de 20-30 tane irili ufaklı bug mevcut.Beta-2 gelsin ona bakalım birde.. 

Şuan en büyük eksiği 3g ile veri alışverişi kullanırsam şarj hızlı tükeniyor.

Yorum bölümüne hataları attım: 

@Yakup Çağatay,

neyi test ettin ben anlamadım :)

Beta bir test versiyonudur yüklemen bile test yani :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Androidde yillardir olan şeyler ya :D Hava yagmurluysa benim ekrana damlalar dusuyor sonra yukardan bi silecek siliyor falan :) Ben anlamiyorum hakikatten mesela S3de olan kontrol cubugu bildirim ekranindaki ios7de gelmis ne buyuk ozellik :D hava durumu hareketlenmis ne buyuk yenilik ee var bunlar yillardir bizde :) Applei bu yuzden sevmiyorum iphone 3G video cekemez 3Gs video cekebilme ozelligiiii ohaaa ne yeniliik :D benim 6600imda cekiyodu ilk okulda

Sabri Özer tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sabri yenilik diye tanıtmadı zaten kimse ? Şunu da unutma android de yoktu ? Sence kimi gördü de oldu :)

iOs7 tanıtılmış bunlarda yenilik olması lazım. Bilmiyorum Apple iPod ve Bilgisayar yapsın ya bide iPad telefonda çok çakallık yapıyorlar ve insanları kandırıyorlar gibime geliyor. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.