Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Er-Ol Otomotiv - Ford Yedek Parça Ve Daha Fazlası

Önerilen Mesajlar

Uzun zamandır Focus 2 ST tampon arıyordum buldum bir tane. Elinizde Focus 2 (Makyajsız kasa) ST tampon için gerekli diğer parçalar var mı diye soracaktım (Sis farı çerçevesi, alt ızgara, panjur vs). Varsa fiyatı nedir acaba?

Malesef mevcut değil.

Merceklisinin de fotosunu alabilirmiyiz?

Tesekkurler. 

VQAdGwU.jpg

Buyrun gecikme için özür dileriz :)

ER-OL Otomotiv tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tesekkurler;

Fakat bunun içi siyah olanı var mı acaba? 

Malesef şu an için mevcut değil.

arka paçalıklar yok mu acaba varsa fiyatı nedir tşk ler

Arkada mevcut kdv dahil 130 tl fiyatı var.

6G91-9L440-CD parça koduyla Otosandan sipariş verebiliyor muyuz? Muhtemelen ellerinde yoktur gelir mi? Gelirse kaça gelir?

CC olarak gösteriyor Fordun listesinde kdv dahil 900 tl den siparişle getirtebiliriz. Genelde bu başlangıç Mondeo kodudur oturup oturmaması yanı uyumluluk durumunu inceleme şansınız oldu mu acaba ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

CC olarak gösteriyor Fordun listesinde kdv dahil 900 tl den siparişle getirtebiliriz. Genelde bu başlangıç Mondeo kodudur oturup oturmaması yanı uyumluluk durumunu inceleme şansınız oldu mu acaba ?

Ölçüleri olsa bakacağız fakat ölçülerini bulamadım henüz. Mondeonun olmayacağını tahmin ediyoruz. Eğer bakabilirseniz Focus St250 nin intercoolerına bakabilir misiniz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tesisat olarak çok bilgim yok fakat ısıtmalı orjinal aynanın sadece gövde birim fiyatı kdv dahil 300 tl.

Eşdeğerinin de kdv dahil 160 tl komple fiyatı var camı sinyali kapağı üstünde olacak şekilde.

Stoğumuzda mevcut.

Acaba aynalar elektirikli katlanir ve isitmalimi ? Yoksa sadece elektirikli ve isitmalimi acaba ?

Aziz Akın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ölçüleri olsa bakacağız fakat ölçülerini bulamadım henüz. Mondeonun olmayacağını tahmin ediyoruz. Eğer bakabilirseniz Focus St250 nin intercoolerına bakabilir misiniz?

2.0 ecoboost 250 ps için sizin verdiğiniz kodu veriyor.

Tesisat olarak çok bilgim yok fakat ısıtmalı orjinal aynanın sadece gövde birim fiyatı kdv dahil 300 tl.

Eşdeğerinin de kdv dahil 160 tl komple fiyatı var camı sinyali kapağı üstünde olacak şekilde.

Stoğumuzda mevcut.

Acaba aynalar elektirikli katlanir ve isitmalimi ? Yoksa sadece elektirikli ve isitmalimi acaba ?

Isıtmalı, elektrikli, katlanır hepsi dahil.

Bana da focus 2012 kasa için sony ekranlı multimedya sistemi lazım. Nasıl temin edebiliriz

Malesef mevcut değil temin edemiyoruz yakın tarihte.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

merhaba hayırlı işler hayırlı satışlar 

1-)2.2 transit tdci 155 hp lik olanın Oem  intercooler radyatör fiyatını öğrenebilirmiyim ?

2-)Stoğunuzda mevcutmu ?

3-)Mevcutsa kapasitesi kaç litre acaba ?

4-)İntercoolerin ölçülerini en boy derinlik yazma şansınız var mı ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2012 Focus 3 1,6 TDCI Polen Filtresi almam gerekli. Lütfen fiyat verirmisiniz. birde adrese yolluyormusunuz.

Evet yollarız eşdeğerinin kdv dahil 15 orjinalinin 40 tl fiyatı var.

Bana da focus 2012 kasa için sony ekranlı multimedya sistemi lazım. Nasıl temin edebiliriz

Malesef temin edemiyoruz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.