Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Kışın Karlı Havada Araç Bakımı & Temizliği Hakkında Önerileriniz ?

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Silecekleri servis konumunda bırakabilirsiniz. Hatta yarım konumda bırakırsanız rezistansların olduğu bölgede daha kolay çözülür. Antifirizli suya gerek yok bence. 

Silecekeri servis konumunda bırakmayı bilmiyorum ama, silecekler yukarıdayken stop ederseniz yukarıda kalıyor. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Silecekleri servis konumuna getirmek için;

Kontağı kapadıktan sonra 3 saniye içinde silecek kolunu en alta, yani tek silme pozisyonuna çekerseniz silecekler tam açılıyor ve öyle kalıyor. Marşa basınca tekrar çalışma konumuna dönüyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Neyse bana ders oldu bu :) hele bir yerinden kurtaraym sileceklerimi bundan sonra kisin servis konumunda burakicam ( kitapcigin dedigine gore kontakt kapandiktan 3 sn icinde kolu kendimize cekersek servis konumuna geliyormus) sabah -10 derece olacakmis hava normal su dokersem donma yapmasindan korkuyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şu buz çözücü diye geçen zımbırtıları deneyen oldu mu. Büyük spreyler veya küçük göz damlası şişesi gibi şeylerde satılıyorlar.

ben denedim buz çözücüleri işe yarıyor fakat bayağı bir sıkmak gerekiyor tüm camın buzunu çözmek için....Ama en iyisi ısıtmalı ön cam hiç bunlara gerek kalmıyor :yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şu buz çözücü diye geçen zımbırtıları deneyen oldu mu. Büyük spreyler veya küçük göz damlası şişesi gibi şeylerde satılıyorlar.

Çözen olmasa da hareketli parçalarda donmayı etkili bir şekilde engelleyen her derde deva bir madde var: WD-40, kullanın anacım...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.