Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2012 İstanbul Autoshow'dan Ford'lar Ve Detaylar

Önerilen Mesajlar

Ben ses sisteminden ziyadesiyle memnun olduğum için buna girişmiycem büyük ihtimal.

Ancak o sub center'ı almak takmak yarın saatlik bir iş.Göğüs kesilecek evet; ama ne kadar kesilmiş nasıl takılmış hepsini gözümle gördüm inceledim.

Sonuçta orjinalolarak alsanız o göğüs o şekilde yine kesik olacak.Uğraşmaya değer mi, takıntılı bir insan için değer ama benim için gereksiz, dediğim gibi ben memnunum ses kalitesinden.

Şunu da ekliyeyim; 5" ekranı taktıktan sonra yaptığım denemede auxétan gelen parazit sesi yok olmuştu sesi 30'a kadar açmama rağmen zırıltı sesi gelmedi.

Ozan keşke birlikte de baksaydık.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şunu da ekliyeyim; 5" ekranı taktıktan sonra yaptığım denemede auxétan gelen parazit sesi yok olmuştu sesi 30'a kadar açmama rağmen zırıltı sesi gelmedi.

4,2 kullanan Sony ekranlarda var mı bu ses? Alparslan Kaplan sizin teyp Sonydi değilmi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ferhat için iyi haber...

Parazit sorununun ekranla alakalı olması bana mantıksız geldi sonuçta ekrana ne verirseniz görüntü alırsınız.Sorunun bluetoohh kitinden olduğunu düşünüyorum ben.Arkadaşa tekrar denemesini tavsiye ederim.(Tabiki takılan sadece ekran değil aynı zamanda ayrı bir arabirim ise bilemiycem sonuçta üzerinde navigasyonda mevcut diye biliyorum)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4,2 kullanan Sony ekranlarda var mı bu ses? Alparslan Kaplan sizin teyp Sonydi değilmi?

Ekranından mı onu bilmem ama hepsi sony li c-maxlarda o parazit sesi çok az var yani sesi sona kadar açınca azcık duyuluyor ki o kadar olsun artık.Yani kabul edilebilinir düzeyde.Tüm sistem yani bluetooth kiti de dahil farklı olabilir sony li sistemlerde. ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ulen birinizde davet etmediki gidelim de görelim şu fuarı...Ne biçim misapirverlektir kardeşim,kalacak yerimiz yok diye gidemiyoruz yaaa.... :ranting2: Alacağınız olsun..Ankarada da olur elbet bir gün fuar muar o zaman hiçbirinizi tanımam istanbullular ona göre.... :dont:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ayrıca deri döşemeler ve 7 farklı renk seçenekli submarine aydınlatma ile orjinal km yazan gösterge ekranı da farklı olacak seninkinden Baran :))

Boracım beni .... yapsalar ben yine izmirde deri döşemeli koltuk ısıtmalı araca extra 5 bin tl vermem. Ankarada sen aldın kışı yaşıyorsun haklısın koltuk ısıtmalı araç almakta. İçindeki ışıkların renk değiştirmesi kişisel beğenidir ki benim hiç umrumda olmayan bir konu.Aracımın X paket olmamasında üzüldüğüm tek şey vardı ki ilk günden beri söylüyordum; mercekli farlar; onuda aldım zaten.Haaaa istesem X paket alamazmıydım tabiiki alırdım.

Benim aracımda yapmak istediğim değişiklikler;

Mercekli Xenon farlar (aldım zaten bagajda duruyor)

Büyük ekranlı gösterge paneli; daha arabayı almadan bunu aldım.

5" navgasyonlu ekran (aldım taktım kullanıyorum; her fonksiyonu aktif; 50 tl ye anten 10 sterline kartını alıcam o kadar)

Sony piano black panel+çerçeve ( Navisiz olanını buldum ama benim ekranım navili bununda navilisini almak istiyorum; en kötü gider otosandan sıfırını alırım)

Başkada hiçbirşey yapmayı düşünmüyorum arabaya.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.