Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Renault Clio 4

H. Cenk

Önerilen Mesajlar

Görünüşünün klasik Renault'dan baya farklı bir çizgisi var bence. Fransız düşmanı biri olarak beğendim her ne kadar dci motora saygı duysam ve A serisinde de sanırsam ortak teknoloji kullanıldığından artık herkesin saygı duyması gerektiğini düşünsem de.

Otomatik bunda da yok sanırsam. Nedir bu Türkiye'ye dizel otomatik getirmeme hastalığı bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşımda polo var babamda da opel corsa ikisinede bindim polo dan bayağı bir geniş corsa...polo yakıt tüketimi  fabrıka verileri 3.7 litre, corsa ecoflex 3.4 litre ..corsanın bir sürü motoru var 1.3motor, kimisi 4.2 yakıyor kimisi 3,4 yakıyor... bizdekinin fabrıka verisi 4,2 ve ben 270km yol yaptım çeyrek depo mazot yaktı .deposuda 42 litre aracın, çok az yaktı anlayacagın ecoflex i düşünemiyorum artık

polo bluemotionda genel 3.4 şehir dışı 3.0 lt gözüküyo fabrika verisi

B segmenti az yakan bir araç alacak olsam sanıyorum Polo 1,2 bluemotion alırdım. 

tam almaya gittim ankarada yok istanbulda 1 tane var başkada türkiyede araç yok dedi satıcı adam. aklım c segmenti araçlardaydı kasmadım almak için.. sonradan hangi aracı aldığım belli zaten  ^_^

Ali Mert Kılıç tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

polo bluemotionda genel 3.4 şehir dışı 3.0 lt gözüküyo fabrika verisi

tam almaya gittim ankarada yok istanbulda 1 tane var başkada türkiyede araç yok dedi satıcı adam. aklım c segmenti araçlardaydı kasmadım almak için.. sonradan hangi aracı aldığım belli zaten  ^_^

blue motion olmayanlarda 3.8 yakıyor ..corsa ecoflex lerde 3,4 litre yakıyor, polo blue motion ile aynı ama corsa 95 ps polo 75 ps ..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Güzel gözüküyor sw si de...Seneler önce ilk cliolar çıktığında bayılmıştım,sonra da clio symboller çıktı,çok hoşuma gitmişti,sonra broadwayi satıp clio symbolü aldık..10 dene kullandık,çok da memnundum clio symbolden..Bence Türkiyeye en uygun otomobiller cliolar..Bu sw clio da bence çok tutulacak..Fluenceden bile daha hoş bence....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Güzel gözüküyor sw si de...Seneler önce ilk cliolar çıktığında bayılmıştım,sonra da clio symboller çıktı,çok hoşuma gitmişti,sonra broadwayi satıp clio symbolü aldık..10 dene kullandık,çok da memnundum clio symbolden..Bence Türkiyeye en uygun otomobiller cliolar..Bu sw clio da bence çok tutulacak..Fluenceden bile daha hoş bence....

bizdede focustan önce symbol vardı 2009 model. çok memnunduk aslındada güven vermiyodu ya . 19000 kmde 22000 tl ye sattık daha doğrusu takasa verdik. en çok klimasını severdim. focusun şuanki analoğunda daha iyiydi dijital falan :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Focus kadar dayanıklı olması imkanı varmı clionun imkansız tabiki...Ama şehiriçinde çok riskli olmayan kullanımlarda fazla hız yapmadan sadece ulaşım için kullanabileceğiniz en iyi şehir içi otomobildir bence....Reno clioları tüğrkiyeye uygun üretiyor her yönüyle ideal...Ben clioları tek geçerim b segmentinde....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Focus kadar dayanıklı olması imkanı varmı clionun imkansız tabiki...Ama şehiriçinde çok riskli olmayan kullanımlarda fazla hız yapmadan sadece ulaşım için kullanabileceğiniz en iyi şehir içi otomobildir bence....Reno clioları tüğrkiyeye uygun üretiyor her yönüyle ideal...Ben clioları tek geçerim b segmentinde....

Bu düşünce ile çok çok çok fazla alternatif var zaten piyasada çünkü kötü 2 tane araba saymak istesek sayamayız :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

clio(ilk çıkan symbol) bizimde kahrımızı az çekmedi, kliması olsa (hiç unutmam abs yolcu havayastiğı ve klima opsiyondu 500 tl) veya ben gazlamamış olsam dahada satmazdı. Ben hiç sevmezdim o arabayı mareanın yanında tam bir odun olduğu için, kavrama sistemide iğrençti zırt pırt stop ettirirdim :D

110000km 6 yıl boyunca kayda değer bir problemi olmamıştı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...

Şimdilik yeni başlık açmadım, memlekete gelrise açarız.

Cenevr'de tanıılacak Martta, Clio bazlı küçük SUV: Renault Captur

Hayırlı olsun

renault-captur-04-4562988649225917472.jp

renault-captur-05-2857692967140760847.jp

top-renault-captur-2074309245521453893.j

renault-captur-07-5939817454672126311.jp

Satışı başlamış...

42-53 arası fiyatlar.

İlginç motor 1.2 Turbo benzinli 120 PS ve 190 Nm torklu, EDC ile birlikte satılıyor.

Ecosport, ayni Ford, gene geçkaldı  :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.