Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Renault Clio 4

H. Cenk

Önerilen Mesajlar

Allah aşkına bırakın bu rönoyu. Bir cacık olmaz bunlardan. İlk araç istinyeye gelmişti.

Sır gibi saklıyorlardı. Görme fırsatım olsu, kendi elemanları bile beğenmemişti. Varın gerisini siz düşünün.

Kapılarıda çat pat sesiyle kapanıyorsa hele yakınından bile geçmeyin.

İlla Fransız alacaksanız eğer Citröen inanılmaz tasarımlar çıkararak büyük ara önde. DS serisi çok iyi bence.

Pejo 208 fena değil. Bu cliodan kat kat kalitelidir inanın bana :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 3 ay sonra...

Şimdilik yeni başlık açmadım, memlekete gelrise açarız.

Cenevr'de tanıılacak Martta, Clio bazlı küçük SUV: Renault Captur

Hayırlı olsun

clionun hormonlusu gibi olmuş. ama göze hoş gelen bişeyler gene var bu araçta mokkadan daha iddialı olur gibi.

Kutluhan A. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

reno değil mi hiçbir modeli beş para etmez yeni fluance de artık vaz geçmişler plastik kaportadan .demekki anladılar plastik araba olmayacağını :kıhkıh:

Çağlar bana çocukluğunu anlatsana, belki bu Renault düşmanlığının sebebini bulabiliriz...  :kıhkıh:

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çağlar bana çocukluğunu anlatsana, belki bu Renault düşmanlığının sebebini bulabiliriz...  :kıhkıh:

ilk arabamız renaulttu ben 8 yaşında iken almıştık :) yaşım 20 yi geçtikten sonra başladı düşmanlık :) Birkaç defa reno kullandım hiç hoşuma gitmedi bir kere de meganın arka kapısının üst kısmına kafamı çarpmıştım arka kapının üstünü saçma sapan yapmışlar insan kafasını çarpıyor arka koltuğa binerken benden başka çarpanlarda olmuştu aynı arabaya...,birde plastik saçma sapan kaporta kullanıyorlar ama artık vaz geçmişler herhalde yeni fluance de sac kaporta vardı ,birde saçpa sapan araç içi dizayn ediyorlar ,taklitçi bir zihniyet var renoda ,malzeme kalitesi başarısız hem rakipleri ile aynı fiyata araç satıyorlar hemde daha kalitesiz malzeme kullanıyorlar araçda donanım var ama işçilik kalite yok ..bende başka düşmanı çok renonun  çevremde hep görüyorum ben renoya binilir mi falan vb . diye ama sevende var tabiki...ama ben bugüne kadar reno düşmanı gibi forda düşman olan birisi görmedim...demekki düşmanların bir bildiği var düşman olmaları için :kıhkıh: birsürü sebep var yani

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.