Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Renault Clio 4

H. Cenk

Önerilen Mesajlar

Ne kadar sert kullandığınıza ve tabi trafik durumuna göre frenler kısa sürede şişebiliyor ki buda fren tepkisinin garipleşmesine ve sürekli abs'nin devreye girmesine sebep veriyor çok sinir bozucu bir şey bence. Okuduklarıma göre normal kullanımda farkedilir bir fark yok kampana kapalı sistem olduğundan ısınınca daha geç soğuyor tek belirgin fark bu. Umarım konuyu çok dağıtmadık ama bence küçük arabaların en büyük sorunu fren mesafesi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Du bakalım şu Fransızların zevkleri gelişiyor mu ne..? (otomobil açısından :P )

Fransızlar deyince, konu da Cli,o olunca Peugeot'nun yeni 208'ine de değinmekte yarar var sanırım.

Clio çizgisinde hem hafifletilmiş, hem küçültülmüş, ancak iç mekanı genişlemiş ve 1.0 VTi ekonomik 67 BG motorla donatılmış olarak ekonomik küçükler sınıfına girmeye çalışıyor.

Beni heyecanlandırdığından falan değil ama yine de bu rengi de görmekte yarar var diye ekledim.

peugeot-208-18.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ulan yine torpido plastik!! fabrika bu tasarımları bize alın sizin(insanlığın veya türkiyenin)kıymeti bu der gibi küfür eder gibi göğüs yapıyorlar arkadaş

kasa şekline gelince aman allahım birşey yok çağın yenilerine ayak uydurmuş 3 sene önce bu çizgileri piyasaya sürdüler bu adamlar okadar eski olmasına rağmen yeni yeni kullanıyorlar bu kasa çizimlerini ben bu markanın kamyonundan başka hiçbirşeyini almam arkadaş..

yaaa bi gidin be abi cenk abininde dediği gibi röno işte yani...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.