Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Renault Clio 4

H. Cenk

Önerilen Mesajlar

iç olarak renö bayisine gidince yorumlayacağım.Hafta içi olur heralde müsait olursam :yeah:

Bayiilere 4ünde yani perşembe dağıtılacakmış.

Dışının ıcığını cıcığını öğrendik nasıl olsa; özellikle alt ve orta donanımın iç mekan resimlerini çeker ve yorumlarsan sevinirim. senin yorumların değerli - başkalarını bilmem - benim için

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bayiilere 4ünde yani perşembe dağıtılacakmış.

Dışının ıcığını cıcığını öğrendik nasıl olsa; özellikle alt ve orta donanımın iç mekan resimlerini çeker ve yorumlarsan sevinirim. senin yorumların değerli - başkalarını bilmem - benim için

Teşkür ederim, buarada cx5 hala arıyor.Mailide ekledi arkadaş ama hala tık yok. üzücü durum.Diğerlerini görünce iyiymiş diyoruz bunlara yani ford'a felan.

Zeytinburnu bayisinin mali müşavirliğini kuzen yapıyor o yüzden haber alırım onlardan kuzenle gideriz hatta test arabası varsa ikimiz gezeriz onla iyi de olur :)

Şöyle

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Röno sitesinde güzel bir konfigüratör koymuş.

Kafama göre bir model hazırladım.

42.000 TL'ye mal olacak.

clio2.jpg

clio1.jpg

clio3.jpg

Fakat gerçekten önden bakınca gündüz farları burundan sarkan kıllar, sis farları da çeneye oturmuş sivilce gibi duruyor, ıyk... :dead: (günün iğrençliği diye bir konu başlığı var idiyse yanlış yere yazdın uyarısını alabilirim sanırım)

Cem Boneval tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Orta donanım touch ile üst donanım icon arasında sadece ve sadece 1500 TL var . Buna karşılık farklar Fordun minimum 4 bin TL isteyeceği kadar gibi geldi bana.

Üst donanımda

- flex wheel (herhalde şu alaşım gibi görünen saç jant demek) jant yerine alaşım jant

- renault card yerine eller serbest card (en çok bundan korkuyorum en az %2 card arızasından dönecektir)

- manüel klima yerine elektronik klima (manüel klima daha güzel bence)

- far sensörü

- yağmur sensörü

- arka park sensörü

- deri direksiyon

- ön kol dayama

var. Tümü liste fiyatı olarak 1500 TL

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Baz donanım pahalı o zaman :kıhkıh: ordan kazanıyor :D

yok yaa vazgeçtim bişey yok burda. Ford maksimum 2000TL ister bunlara eh o kadar da imaj farkı olur..

edit: en üst donanımda bile arka vcam naüel..Hey allahım bişeyleri eksik yapmasalar ölür bu Türk otomotiv firmaları

H. Cenk Köse tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yok yaa vazgeçtim bişey yok burda. Ford maksimum 2000TL ister bunlara eh o kadar da imaj farkı olur..

edit: en üst donanımda bile arka vcam naüel..Hey allahım bişeyleri eksik yapmasalar ölür bu Türk otomotiv firmaları

Şaka maka da style ile titanium focus arasında sadece 3 lira var arada bunlardan fazlası var. Normal yani fiyatlar.Tabi bunun içinde style pahalı diyebiliriz :P

Arka kapı mandalı yukarda olmasına rağmen :P

oto cam yok mu hiçbirinde vay be..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi ne yapacan Renoyu ya gel Opele gidelim biz senle :P

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi ne yapacan Renoyu ya gel Opele gidelim biz senle :P

işe gidip gelme dışında bir beklentim olmayan arabaya 45-50-60 vermek bana hiç mantıklı gelmiyor.

Düşük tüketimli motor ve gayet makul donanımla 35 kulağıma hoş gelmişti benim :D

Para sokaktan toplanmıyor ki ..

Yan oda arkadaşımda C180K var gözü gibi bakar özel otoparkta falan tutar. Plakası neyin özeldir. Sabah burada kavşakta buna ışık yeşil olmuş harekete başlamış ki yanda kırmızı yananlardan biri fırlayıp buna patlamış. Kadın şoför. Bizimki yaa herkes duruyor kırmızıda sen niye hareket ettin deyince kadın da "psikolojik sorunlarım var benim " diye cevap vermiş. Vallahi ...

Altından yel geçen nesneye o kadar para verilmez (dur bunu günün sözüne yazayım :) )

Ne kadar ucuz o kadar iyi. :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

işe gidip gelme dışında bir beklentim olmayan arabaya 45-50-60 vermek bana hiç mantıklı gelmiyor.

Düşük tüketimli motor ve gayet makul donanımla 35 kulağıma hoş gelmişti benim :D

Para sokaktan toplanmıyor ki ..

Yan oda arkadaşımda C180K var gözü gibi bakar özel otoparkta falan tutar. Plakası neyin özeldir. Sabah burada kavşakta buna ışık yeşil olmuş harekete başlamış ki yanda kırmızı yananlardan biri fırlayıp buna patlamış. Kadın şoför. Bizimki yaa herkes duruyor kırmızıda sen niye hareket ettin deyince kadın da "psikolojik sorunlarım var benim " diye cevap vermiş. Vallahi ...

Altından yel geçen nesneye o kadar para verilmez (dur bunu günün sözüne yazayım :) )

Ne kadar ucuz o kadar iyi. :)

Alacak alacak o da alacak bir gün :D:kıhkıh: bu mesajlar kalacak burda :kıhkıh:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.