Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Renault Clio 4

H. Cenk

Önerilen Mesajlar

Clio şakır şakır satıyor. Bundan da beklentileri yüksektir.

40bin altıda bayağı iyi niyetliymişsiniz. :)

Arabanın kalitesizliğini basitliğini sakilliğini görseniz inan 40bin fazla derseniz. Bir de resimdeki üst donanım,  ben bazın bazı alt donanım bakıyorum. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Opel'i sayma bundan öte bir halt yok Corsa'da. Bizde ki var mı var, biryerden biryere gitsin diye var. Fiyatı uygundu o yüzden almıştım. Yoksa almam. Polo ve Fiesta için tecrübem yok.

Polo ve Fiesta ( önceki kasa tabi ) test sürüşü yaptım, bir arkadaşımda Polo vardı, çokça kullandım; ikisinde de malzeme kalitesi de iç donanım da tatminkardı; çok fark olduğunu düşünmüyorum; Clio'ya hiç bakmadım, oldum olası Renault antipatim var ve yeni kasanın tek pozitif yanı olsa olsa düşük yakıt tüketimidir; Çağatay'a katılıyorum; şimdi, küçük araba alacak olsam Fiesta ya da Polo'dan şaşmam; aradaki 3-4 bin TL malzeme kalitesi olur diye düşünürüm ki bir komşum yeni kasa titanium dizel fiesta aldı; içi oldukça güzel ve kaliteli duruyor; az yakıyor; güzelim ekran da cabası...

Renault severler kızabilir ama bütüne bakınca araç ucuz duruyor, plastiğinden, donanımına ve sanki para boşa gidecekmiş gibi hissettiriyor bana...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 5 yıl sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.