Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Eyvallah...Teşekkür ederim Bu çok güzel bir haber oldu..Şimdi geriye 2 eksik kaldı benim için...Anladın sen onu.... :)

Eheh.Yani bu dediğimiz şey yapılan bir değişiklik değil..

Son çeyrek beklenmeli diğerleri için.

+ olarak

mini stepneyi şuan opsiyon olarak sunmaya başladı ford.

Bu parti siparişler bitince miniye dönmeleri muhtemeldir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok geç kalma abi h.sonu bugün yaptırmazlar felan :D Hemen git al anahatarı :)

Sabah 9 gibi bıraktım servise aracı, şimdi işe geldim tekrar. Testi öğleden sonra aracı almaya gittiğimde yapıcam. Test için sözünü aldım sabahtan. F3 sedan TDCİ varmış test aracı olarak. Ecoboost sordum c-max var dediler. İkisinide test edicem inş. öğleden sonra.

Ordaki bir arkadşlar ayak üstü sohbetimizde, kör nokta, ön camdaki kameralı trafik işaretlerini okuma, şerit takip vs. gibi şeylerin geleceğinden bahsetti. Tanıtım lansmanına felan gitmiş. Test için gittiğimde sormam ve test etmemi istediğiniz şeyler varsa söyleyin arkadaşlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

teşekkürler sayın ADMİNİM bizi bilgilendirdiğiniz için......çok teşekkürler efendim....:pray:

ps.olum adamı sabahtan kıllandırma biraz kızgın bu sabah....susalım biraz :guitar:

Şu kahvaltımı bitiriimde geliyorum bişiler sorucam daha Boss'a :))Kızmaz o sever bizi.... :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sabah 9 gibi bıraktım servise aracı, şimdi işe geldim tekrar. Testi öğleden sonra aracı almaya gittiğimde yapıcam. Test için sözünü aldım sabahtan. F3 sedan TDCİ varmış test aracı olarak. Ecoboost sordum c-max var dediler. İkisinide test edicem inş. öğleden sonra.

Ordaki bir arkadşlar ayak üstü sohbetimizde, kör nokta, ön camdaki kameralı trafik işaretlerini okuma, şerit takip vs. gibi şeylerin geleceğinden bahsetti. Tanıtım lansmanına felan gitmiş. Test için gittiğimde sormam ve test etmemi istediğiniz şeyler varsa söyleyin arkadaşlar.

Yusuf focus ne kadar yol sesi alıyor, lastik uğultusu rüzgarsesi nasıl iyice dikkat etmeni rica ediyorum :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.