Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

2.0 TDCI vergisi makul olsa tabiki onu alrım,güç istemediğimden diil tabii,güç istemezmiyim,hemde kesintisiz güç,forever,yani öyle 2 dakika da "erken"tükenen güç istemem tabiii :P Ama maalesef ekonomi önde geliyor şu an benim için,tamam 60-65 bin verip alacağım Focusu,sen diyeceksinki bu nasıl ekonomi,ama ben konfora düşkün adamım,o konforu bir kez alıp sonrada ekonomik olarak arabayı kullanmak istiyorum..Bu konuda beni mazur görün ama,bakın mercedeste bile cdi motorlar en çok satılıyor şu anda...Hem 1.6 Dizelde güç olarak fena diil canım,115 ps,Torkta ecoboosttan daha fazla 285 tork var arabada..Daha ne istiim... :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

test aracı oldugunu bilmiyordum henüz burda yoldan gecerken baktım kuzu kuzu duruyordu orda dedim bi test ediyim satış elemanına hangi motorlusu bu dedm EcoBoost 180ps'lik olanı dedi elim ayağım titredi ilk kavşagı dönene kadar gayet sakindi yola cıktıktan snra asılınca Gaza direk koltuga yapışıyosunuz 1.vites 2.vites yetmiyor 3.lüyorsunuz çekiş güçü gene aynı zaten 4 yaptım yol bitti :P deneyin farkı görün ben anlattıkca daha da iştahınız kabarıyor biliyorum :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2.0 TDCI vergisi makul olsa tabiki onu alrım,güç istemediğimden diil tabii,güç istemezmiyim,hemde kesintisiz güç,forever,yani öyle 2 dakika da "erken"tükenen güç istemem tabiii :D Ama maalesef ekonomi önde geliyor şu an benim için,tamam 60-65 bin verip alacağım Focusu,sen diyeceksinki bu nasıl ekonomi,ama ben konfora düşkün adamım,o konforu bir kez alıp sonrada ekonomik olarak arabayı kullanmak istiyorum..Bu konuda beni mazur görün ama,bakın mercedeste bile cdi motorlar en çok satılıyor şu anda...Hem 1.6 Dizelde güç olarak fena diil canım,115 ps,Torkta ecoboosttan daha fazla 285 tork var arabada..Daha ne istiim... :P

Orası öylede bi 1500-2500 arası o torku vermesi var bi 1500-5000 arası :naughty: Gerekirse 90 a sabitler giderim ekonomimi yaparım ama gaza bastımı da hakkını versin yav :pray:

test aracı oldugunu bilmiyordum henüz burda yoldan gecerken baktım kuzu kuzu duruyordu orda dedim bi test ediyim satış elemanına hangi motorlusu bu dedm EcoBoost 180ps'lik olanı dedi elim ayağım titredi ilk kavşagı dönene kadar gayet sakindi yola cıktıktan snra asılınca Gaza direk koltuga yapışıyosunuz 1.vites 2.vites yetmiyor 3.lüyorsunuz çekiş güçü gene aynı zaten 4 yaptım yol bitti :D deneyin farkı görün ben anlattıkca daha da iştahınız kabarıyor biliyorum :P

Hocam sende insanları iyice kışkırtıyosun şimdi gidip toplu ecoboost alımı yapacaz göreceksin. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Orası öylede bi 1500-2500 arası o torku vermesi var bi 1500-5000 arası :) Gerekirse 90 a sabitler giderim ekonomimi yaparım ama gaza bastımı da hakkını versin yav :D

İşte EcoBoost focus'un özeri budur... :naughty:

Hocam sende insanları iyice kışkırtıyosun şimdi gidip toplu ecoboost alımı yapacaz göreceksin. :P

Herkez almasın hocam yavv EcoBoost alanların bi ayrıcalığı olsun dicem de EcoBoost almamak zor iş :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sogutma performansinda benim tercihim her zaman 'eh iste' den yanadir. 'Buzzz gibi' insani hasta edebiliyor... :P

bırakın en üst performansı buzzz gibi olsun... eğer hasta oluyorsanız zaten ihtiyar ayarı..:P "eh işte" ayarı var yaww kısarsınız .. artırırsınız dereceyi hasta olmazsınız.. :) gerekince de hakkını versin buzzz gibi yapsın.. :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bırakın en üst performansı buzzz gibi olsun... eğer hasta oluyorsanız zaten ihtiyar ayarı..:D "eh işte" ayarı var yaww kısarsınız .. artırırsınız dereceyi hasta olmazsınız.. :naughty: gerekince de hakkını versin buzzz gibi yapsın.. :pray:

Ver Camlara soğuğu ayarı (ihtiyar ayarı :P )hiçbişii olmaz,soğutmayan klima,ısıtmayan hatun gibidir,ne kadar çoğunu istersen asla alamazsın, hiçbir zamanda istediğin anda vermez :):P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.