Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Hepsinin videosu var sitede.Ben fark göremedim

0.5 litre fark ettirmeyecek araba ben henüz görmedim ama :) Yada kullanmadım diyeyim çok iddealı olmasın..

Hesaplayalım; yılın hergünü her saniyesi hep açık gitsen yılda 20 bin km yapsan (ort 4 tl'den) 100 TL fark eder :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

soğutma performansı diyorum

Ben kalkış ve ivmelenme performansını sormuştum,Yakup bu performansın çok düşmediğini düşündüğünü söylüyor.Soğutma performansına gelince evet o da ayrı bir konu,acaba eski focuslar gibi eh işte mi yoksa seninde dediğin gibi açar açmaz buzzzzz gibi yapıyor mu?Birde bazı klimalar aynı zamanda açar açmaz ısıtma da yapabiliyorlarmış,özellikle dizellerde varmış bu sistem,acaba yeni focustada bu özellik klimada var mı??Sorulası sorular tabeee... :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben kalkış ve ivmelenme performansını sormuştum,Yakup bu performansın çok düşmediğini düşündüğünü söylüyor.Soğutma performansına gelince evet o da ayrı bir konu,acaba eski focuslar gibi eh işte mi yoksa seninde dediğin gibi açar açmaz buzzzzz gibi yapıyor mu?Birde bazı klimalar aynı zamanda açar açmaz ısıtma da yapabiliyorlarmış,özellikle dizellerde varmış bu sistem,acaba yeni focustada bu özellik klimada var mı??Sorulası sorular tabeee... :)

Dizelde bunu çok zor yapar benzinde öyle..

motor ne zaman ısınır o zamn tam verim alırsın..dizelde geç olur benzinde daha erken.

Bunlar ufak ayrıntılar çok önemli değil.Takılmayın bence.

Soğutma performasnı motor performansı vs şu test sıralarında kendilerini tam olarak belli edemez.

Benim sürdüğüm araç 36 km yapmıştı.. O araçdan verimli güç ve ses düzeyi beklenemez zaten :).

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yakıt olayına katılmıyorum demişde , ben de peki soğutma performansı konusunda ne düşünüyosun diye sormuştum ama cevap gelmedi...o yüzden yineledim mesajı... :)

F 2.5 mu ? Çok iyi değil.Normal diyebilirim.

Soğuttuktan sonra tutması kolay ama soğutana kadar biraz bekletebiliyor.

Tabi neye göre ? Önemli :)

Özetle daha iyi olsa güzel olur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

walla performansı ve ivmelenmesine diyecek sözüm yok klima start tuşuna bastıgım gibi devreye girdi daha yola cıkmadan buz gibi veriyordu havayı arabada ben +2 arkadaş arka tarafta + satış elemanı vardı 4.vitesinde bile inanılmaz çekiş güçü var frenler desen dokunmayla duruyor (satış elemanı önceden uyarmıştı yavaş fren yapın arkadakiler duramayabilir diye) motor sesi inanılmaz az yol seside baya azalmış kalkışıda baya sağlam 1-2-3 koparıyo arabayı rüzgar sesi ise dediğim gibi 160km/h ile yok denicek gibi bşeydi Yakup abiyle beraber daha detaylı inceleriz inşllah... :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.