Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Testden önce showroomda dolaştım

1 adet trend

1 adet style plus

1 adet titanium vardı

Tahmin ettiğim gibi trend ve style de ön kapı üst malzeme sert plastik gerisi aynı..

Saygılar Sevgiler

Ve bir gözlemimde de doğru düşünmüşüm

Kağıt üzerinde olan fakat pratikte pek olmayan durumlar

Style donanımlı araçlar hep plus paketli sipariş verilmiş

trendler ise paketsiz..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Testden önce showroomda dolaştım

1 adet trend

1 adet style plus

1 adet titanium vardı

Tahmin ettiğim gibi trend ve style de ön kapı üst malzeme sert plastik gerisi aynı..

Saygılar Sevgiler

Ve bir gözlemimde de doğru düşünmüşüm

Kağıt üzerinde olan fakat pratikte pek olmayan durumlar

Style donanımlı araçlar hep plus paketli sipariş verilmiş

trendler ise paketsiz..

satış kaç tane gercekleşmiş yada sipariş sordunuzmu pekim....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mehmet,

Biz oyle güçlü araba gördük mu dayanamiyoz :naughty::D

Saka maka iyi gidiyor doğru.

Bende, arabanın orası farklı diye aklımda tutmuşum sizi

Turbin, aracın motoru oyle asiri bağırmıyor, yani yollar kötü yol sesi vardi onun sesi bastirmista olabilir. İst da bulursak orada daha ii anlarız.

Rüzgar sesi ama iyiydi. Ben beğendim.

yola cıkarken gördüm abi zaten seni dedim durursa ışıklarda felan slm veriyim ama nerdeeee... yola cıktıktan sonra orta şeritteydin galiba bende dikizden bakıyordum aynadan sol şeride dogru bi bakış attın boştu zaten yol tam gaz ileri nasıl geçtin ögle anlamadım aracı kullanırken akışı aşırı belli olmuyordu ama dışardan izleseniz harbi gidiyor araba dedim ağlat yakup abi EcoBoost'u :(:kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet yaaa,şu anda focus 3 satış rakamları nasıl acaba??İnşallah beklenenden azdır..Yalnız bir yerde okudum,Focus satışları ğustostan itibaren başlıyor,şu andaki satışlar deneme satışları diyordu....

tit. EcoBoost'a 62.000Tl demişlerdi burdaki bayii'de.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yola cıkarken gördüm abi zaten seni dedim durursa ışıklarda felan slm veriyim ama nerdeeee... yola cıktıktan sonra orta şeritteydin galiba bende dikizden bakıyordum aynadan sol şeride dogru bi bakış attın boştu zaten yol tam gaz ileri nasıl geçtin ögle anlamadım aracı kullanırken akışı aşırı belli olmuyordu ama dışardan izleseniz harbi gidiyor araba dedim ağlat yakup abi EcoBoost'u :D:kıhkıh:

Bak şimdi böyle söylüyorsun şeytan diyorki yarın birdaha git :P biri sürsün de izleyek :D benzin de beleş :D ağlasın kerata

Madem öyle zmanın vardıysa niye beklemedin bayiide..alla alla illa söylemek mi lazım :D

Ama adamlar ön panjur u arkadaki siyah çıtayı ve kakut ile tampon arası bölümü griye boyamıştı..güzelim piano bilekleri rezil etmişler :D Neyse..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bak şimdi böyle söylüyorsun şeytan diyorki yarın birdaha git :P biri sürsün de izleyek :D benzin de beleş :D ağlasın kerata

Madem öyle zmanın vardıysa niye beklemedin bayiide..alla alla illa söylemek mi lazım :D

Ama adamlar ön panjur u arkadaki siyah çıtayı ve kakut ile tampon arası bölümü griye boyamıştı..güzelim piano bilekleri rezil etmişler :D Neyse..

Abi tam secemedim ki seni fotodan gördüğüm kadarıyla galiba yakup abi bu dedim ben yoksa dönmezmiydim :D

benim sürdüğümde ön panjur fln boyalı değildi fiyatı'da 62demişti bana fazlamı söyledi acaba :kıhkıh:

ben sedan sormuştum ama?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Vay anasını,start-stop tüm dizeelerde olacak mı şimdi?

Eğer öyleyse harika :D

Öyle doktor amca kesin artık

Bende bugün bakım için servise gidicem, bakalım test aracı hangisi varmış. Bi test yapalım inş. Umarım ecoboost vardır ama pek sanmıyorum.

Çok geç kalma abi h.sonu bugün yaptırmazlar felan :D Hemen git al anahatarı :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.