Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Mondeoya start-stopu koymadığına göre Focusa da koymazlar ve bunun bedelini de ağır öderler..Göreceksiniz,çok düşük kalacak Focus 3 satışları... :(

Yaw avrupa'da yok zaten mondi'de öyle hatırlıyorum

Start stop ile satışın alakası olmaz paşam..Aşırı etken değil dizel için zaten..

F3'ün şuan onu geçecek pek rakibi yok..Eskiden tartışılan yönleri vardır eksiklikler şuan gitmiş gibi gözüküyor.Görücez :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yaw avrupa'da yok zaten mondi'de öyle hatırlıyorum

Start stop ile satışın alakası olmaz paşam..Aşırı etken değil dizel için zaten..

F3'ün şuan onu geçecek pek rakibi yok..Eskiden tartışılan yönleri vardır eksiklikler şuan gitmiş gibi gözüküyor.Görücez :P

Görücez bakalım kardeş...Fakat dizelde start-stop olup olmaması benim içinde çok önemli diil gerçekten,çünkü benim sıralamamda ilkte değil...Neyse....Gel 4.Çeyrek gel... :(

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla bu aksam arka arkaya yeni focus ile yeni jettayi gördüm. Focus bariz daha hos duruyordu. Gecen c.teside sanayide yoldan geçerken görür gibi oldum f3 ama hızlı geçtim tam net göremedim ama oydu. Daha şimdiden Kayseri'de bu kadar olmaya başlarsa hemde bu fiyatlara. Gayet iyi satış rakamları elde eder bence. İnşallah fiyatlar düşer biraz daha.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Görücez bakalım kardeş...Fakat dizelde start-stop olup olmaması benim içinde çok önemli diil gerçekten,çünkü benim sıralamamda ilkte değil...Neyse....Gel 4.Çeyrek gel... :(

dördüncü çeyrek mi beşinci çeyrek mi artık.. ? sabır mabır... o zmana kadar etrafta göre göre iştahımız kaçmaz inşallah

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

dördüncü çeyrek mi beşinci çeyrek mi artık.. ? sabır mabır... o zmana kadar etrafta göre göre iştahımız kaçmaz inşallah

Fenkli kardeş,şu itibar seviyesi olayı sende nasıl 38 oldu?Yoksa kendi kendine mi beğni atıyorsun yahu...Sanal Megolamani olayımı yoksa ..eheheheheüüüü... :smiley2k:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

merak etme dostum ben senin puan butonuna bastım....bundan sonra her mesajına basığ forumun en itibarlı adamı sen olucaksın....:smiley2k:

Nerde bu buton yaaaa?İhtiyaç Halinde Basınız falan diye de yazmıyorki hiçbir yerde,nasıl basıldığını bilmiyorum abi,bana da gösterin de bende milli olayım,itibar seviyesini arttırayım arkadaşların ... :naughty:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hııııı,bende o artı eksiyi şey sandıydım,toplama çıkartma yapmak için kısayol diye şeediyordumda hatta niye bölme ve çarpmada koymamışlarki acaba diye düşünüyordum... :smiley2k: Şimdi oraya basınca puanmı veriyoruz abijim...Yalnız bu puan verme olayını gördükçe aklıma hep yıllar önce Cine 5 kanalında yayınlanan Tutti-Frutti diye bir erotik yarışma vardı o geliyor...Eheheheehhüüüü... :naughty:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.