Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Ne güzel konuşuyorsun bu akşam Yakup,ağzından bal damlıyor..Tabi yediniz iskenderi yediniz tatlıları keyif yerine geldi... :) Son çeyrek derken eylül sonrasından mı bahsediyorsun?? :)

Cağ kebap yedim :) (döner)

evet o vakitler ama otosan Kasım'ı sever :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Acaba sunrooflu test aracı bulan var mı ki? Sunrooflu baş mesafesi nasıl onuda merak ediyorum,gerçi benim Titanyum X de sunroof baş mesafesini o kadar düşürmüyordu ama yeni focusun basık tavan yapısının sunroof nedeniyle daha basık olabileceği endişesi taşıyorum... :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim yılda yaptığım en fazla 10 bin km. onuda ecoboost keyfiyle binmek daha güzel olur gibime geliyor. Dizele vereceğim farkı benzine ve keyfime veririm :P

0 km otomobil fiyatlarındaki farka ve benzin mazot masrafına bakınca en mantıklısı bu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Araba güzel çekiyor.

bir ben 2 kişi binip sürdüm

birde tolga abi ile 4 kişi sürdük..klima eskiye göre kesin iyi.Araç verilen tork değeri gibi 1600 5500 aynı gücü rahat veriyor.Motor sesi çok az.Ses getiren parça olmasa duyulmayacak gibi.Yollar burada kötü araba ses alıyor..İst da sürdüğüm focus ile aynı değil..Yani kötü asvaltda ses var..Rüzgar sesi eskiye nazaran kesin iyi 140 larda hafif oluyor rahatsız etmeden..

Neyse ben yazacaklarımı yazmıştım zaten.Tolga abi bahseder tekrar :kıhkıh:

Sevgiler.

Mehmetcim arayamadım kusura bakma bizde 4 gibi ancak zorla görüştük :kop: Anlatırım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Araba güzel çekiyor.

bir ben 2 kişi binip sürdüm

birde tolga abi ile 4 kişi sürdük..klima eskiye göre kesin iyi.Araç verilen tork değeri gibi 1600 5500 aynı gücü rahat veriyor.Motor sesi çok az.Ses getiren parça olmasa duyulmayacak gibi.Yollar burada kötü araba ses alıyor..İst da sürdüğüm focus ile aynı değil..Yani kötü asvaltda ses var..Rüzgar sesi eskiye nazaran kesin iyi 140 larda hafif oluyor rahatsız etmeden..

Neyse ben yazacaklarımı yazmıştım zaten.Tolga abi bahseder tekrar :naughty:

Sevgiler.

Mehmetcim arayamadım kusura bakma bizde 4 gibi ancak zorla görüştük :guitar: Anlatırım

Hocam bu parça nasıl ses veriyor içeriye güzel bir ses mi biraz anlatsanıza :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mehmet,

Biz oyle güçlü araba gördük mu dayanamiyoz :kıhkıh::naughty:

Saka maka iyi gidiyor doğru.

Bende, arabanın orası farklı diye aklımda tutmuşum sizi

Turbin, aracın motoru oyle asiri bağırmıyor, yani yollar kötü yol sesi vardi onun sesi bastirmista olabilir. İst da bulursak orada daha ii anlarız.

Rüzgar sesi ama iyiydi. Ben beğendim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Selektor yapmana gerek yok :kıhkıh: o anlar çekilir Yada sag sol yaparız sıkıntı yok :naughty:

Arkadaslar burada önemli nokta su;

Test aracı 1500 km de

Ort tüketim 10.5

Biz sürdükten sonra artış olmadı.

Bilirsiniz test araçları zorlatilir hep. Gayet iyi deger bu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.