Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Doğru dimi benim yazdığım,ön ve arka park sensörü Titanyum X de standart olarak bulunacak...Biliyordum biliyordum,acaba artık sony ısrarımdan vazgeçip alsam mı Focusu hemen..Yok ama bekliiim,kesin başka bir hata daha yaparlar sonradan,ne biliim sonyyi de eklerler belki farketmeden :guitar::sofeer:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu gün saat 5 itibariyle ben de 115 hp dizel titaniumu test ettim 6 km cik yetmedi ama ohh be diyenlerden oldum sonunda darısı diğer arkadaşların başına. Start stop beni çok şaşırttı, start stop mekanizmasına bağlı galiba debriyaj kademeli gibi bir his veriyor direksiyon gayet güzeldi, motor sesi ve asfalt sesi azalmış ama yinede var, sony siz küçük ekranı ile bile alırım sadece fiyatını 52000 altına çekebilsem (test sırasında yanımdaki görevli fiyatının düşmeyeceğini söyledi umarım yanılıyordur), motorda 115 hp nin farkını anlayacak kadar uzun mesafe süremedim zaten heyecandan motor farkını anlayamazdım. Ayrıca test sürüş formunda görüşler kısımınada sony müzik sisteminide özellikle yazdım ilgilere duyurulur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

. Start stop beni çok şaşırttı, start stop mekanizmasına bağlı galiba debriyaj kademeli gibi bir his veriyor

Arkadaşımız söylemiş oldu :sofeer: Benden duymadınız ona göre :guitar: kesinleşince yine aktarırız.

Dizel motorda da Auto Start-Stop Standart arkadaşlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Konuya yazı ve resimleri ekledim.

Focus Club Tr

ellerine sağlık okuması keyifli bir test yorumu olmuş :guitar: Ben rent a carlara düşmesini bekleyeceğim test etmek için :sofeer: F3 kiralayp Şile yoluna çıkmak istiyorum :P sonrasında mangal keyfi :)

Haber veririm sana da :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.