Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Focus 1.0 Lt Ecoboost 125Ps Test Sürüşü - Türkiye

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Boşuna tartışıyorsunuz. Otosana veya bir bayiye rica edin. Bir tane 1.0T test aracı bana verdirin. 1 hafta gidip geleyim yaklaşık 300-350 km yol yapacağım.

Ne yaktığını söyleyeyim size :)

Şehir içi küçük ekonomi arabalarına göre karşılaştırayım Fiesta MkVI 1.4i, mazda 2 1.3 ve honda jazz 1.3 e göre nasıl tüketiyor söyleyeyim.

Öyle ya bu arabada alt sınıfın ekonomi modelleri civarında bir ekonomi bekliyoruz.

honda jazz 1.4 degilmiydi...benmi yanlş biliyom... :blink:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

incelemelere bakmıştım 1.0 Litre motor ile 3 silindir hacimle bence fabrika verisi iyi. 125 Ps olması güzel , sadece araçta yük varken zorlanır kanısındayım tabi kullanmadan bilemeyiz.. sonuç itibariyle şehir içinde çekirdek aile için ideal. En azından vergi ve yakıt yönünden avantajlı :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

honda jazz 1.4 degilmiydi...benmi yanlş biliyom... :blink:

1330 küsur cc 1.4 diye söyleniyor tabii klaveye sürçmüş malum yaşlılık.

Mazda 2 de 1330lu bişey ona 1.3 deniyor. Hacimleri aynı.. Mazda2 yi çok sevdiğim için (İzmirde görürsünüz benim mazda 2 mi 35 plakalı gri renkli, - spoyler ve LED stoplu - hemen ayırt edilir. Şu an kayınbiraderimde) aklım mazda2 de kalmış..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1330 küsur cc 1.4 diye söyleniyor tabii klaveye sürçmüş malum yaşlılık.

Mazda 2 de 1330lu bişey ona 1.3 deniyor. Hacimleri aynı.. Mazda2 yi çok sevdiğim için (İzmirde görürsünüz benim mazda 2 mi 35 plakalı gri renkli, - spoyler ve LED stoplu - hemen ayırt edilir. Şu an kayınbiraderimde) aklım mazda2 de kalmış..

Hiç fark etmiyor ikisi de 1301-1600 cc MTV'si ödüyor değil mi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hiç fark etmiyor ikisi de 1301-1600 cc MTV'si ödüyor değil mi?

tabii ..hondacılar o yüzden sıkıntı olmasın diye 1.4 diyor daha tecrübeli ve zekiler. Mazdacılar başta papaz oldu millet 1.3 dediniz 1.6 vergisi veriyor deyince . Zaten getirmeyi bıraktılar.

Yaa harbi ben o mazda2yi çok özledim..Ne kadar seviyormuşum. Yok yere sattım kayınbiradere

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.