Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Focus 1.0 Lt Ecoboost 125Ps Test Sürüşü - Türkiye

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Saniye'de bilmem kaç defa oluyorsa unuttum sayısını, hassasiyet de şöyle çalışıyor

İşte şu kadar saniyede bu kadar sapma olursa, anlatabildim umarım..

Deneyerek yapmak biraz zor gibi çünkü bunun ayarı önemli...

Misal istanbul'da okdar kötüydüki çizgiler araba göremedi hiç, ben zaten zor görüyorum napsın dedik geçtik o özelliği, otobanda işe yarar şehiriçinde uyumaz kimse heralde :zha:

Anladım insallah ihitiyaç olmaz :blink:
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün otokoç ataşehire gittim. onlara da 1.0T beyaz sedan tit smart tekno test aracı gelmiş ama eleman yetersizliğinden test edemedik.

Nihayet stoklara 1.0T gitmiş üstelik tam istediğim araba. beyaz hb 1.0T style listesi 48420 bir sürü hesaplar yapıp düz 47ye veririz dediler. ancak destekli kredi veya destekli options yok. standart options ve kredi var..47 binlik arabaya11bin peşin verirsen 36bi n kredi alıyorsun 36 ayda 1267 TL.. options ise990 Tl olup 36. ödemesi 13740 TL..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün 1.0 smart+tekno ile test sürüşünü gerçekleştirdim,aracın tepkileri gayet iyi.en çok hoşuma giden direksiyonu bırakınca araç şeritten çıktığında,direksiyonu tutun ikazı ve titreşimle beraber tekrar şerite döndürmesi oldu,kör nokta çok kullanışlı,keşke aracı alırken alsaymışım dedim:((50 km yol yaptım,Ford bu sefer yapmış ,tek eksik navigation oda bana göre gereksiz.fiyat olarak 1.0 tit x paket tekno smart 64 000 tl ve 2,5 ay bekleme verildi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

X ve tekno paket bana gereksiz gözüküyor. Aşırı fiyat artışı oluyor ki D sınıfı araç alınabilir hale geliyor.

Yani bana da tit smart aldıktan sonra onları almamak gereksiz gözüküyor. 65i vermişin, 6-7 daha var tam olsun.

araba 50bin olsa ve bunlar 10 bin olsa tamam gereksiz ama araba 65-66 bin ve ikisi bir alınırsa maksimum 6-7 bin olur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yani bana da tit smart aldıktan sonra onları almamak gereksiz gözüküyor. 65i vermişin, 6-7 daha var tam olsun.

araba 50bin olsa ve bunlar 10 bin olsa tamam gereksiz ama araba 65-66 bin ve ikisi bir alınırsa maksimum 6-7 bin olur.

70bine Ford Focus almam.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

A3 Sportback en az 1 sene daha yok. Bence bugun alınabilecek en iyi arabayı almış arkadaşınız.

A3 10 yıllık model. Yanılmıyorsam 2 kere makyajlandı. A3 almak 0 doğan almaktan hallice bence.

Kusura bakmayın ama Ford için uçuk rakamlar bunlar.

O fiyata alternatif çok.

Otosan yeni politikasını satmama üzerine kurmuş da bayiler nereden nasıl kazanacak o meçhul.

Tüm ford modellerinin baz fiyatı yüksek. Opsiyonlar normal gibi. Focus benzinli 30-35 dizel 40-45 olsa o zaman Xpaketin 5 bin oluşu sorgulanabilir ama focus dizel tit liste fiyatı 60ların üstünde. satın almaya kalktığınızda 5binlik X pakete 1-2 bin rahat inerler . bence fiyatlara bakarak X paketin fiyatı çok ucuz.

70bine Ford Focus almam.

Ben 50bine bile almam.

BU ARADA FİYAT LİSTELERİ GÜNCELLENİYOR.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1.0 T ve 64 bin, benzinli bir focus için yüksek bir rakam. Opak HB 1.0 T tit+smart için fiyat alan oldu mu?

Ben size söylemiştim fiyatlarını..Onlardan farklı bişey beklemeyin boşuna :) 50 lirayı geçmez geldiği an

Hocam 2 ay sonra sağlıklı fiyat ancak alırsınız..Bayiler listesi belli olmadığı için size ham fiyat söyler ki haklı adam..

1.0 T için yüksek de 1.6'sı da 62.5 lira onun için normal mi :D

hacme takıldık..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.