Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Focus 1.0 Lt Ecoboost 125Ps Test Sürüşü - Türkiye

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Ben olacağı söyleyeyim, ön sipariş almadan ithal ederler ve bu fiyatlardan satmaya çalışırlarsa Kasım sonu Aralık başı çok cazip indirimler olur.

Daha doğrusu (b)indirim normale iner, biz garipler de seviniriz ucuzladı diye.

Otosan'ın tarihinde bu kadar belirsiz bir model/donanım/fiyat politikası hatırlamıyorum (en azından son 12 senede), bu da bir ustalık işi...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben olacağı söyleyeyim, ön sipariş almadan ithal ederler ve bu fiyatlardan satmaya çalışırlarsa Kasım sonu Aralık başı çok cazip indirimler olur.

Daha doğrusu (b)indirim normale iner, biz garipler de seviniriz ucuzladı diye.

Otosan'ın tarihinde bu kadar belirsiz bir model/donanım/fiyat politikası hatırlamıyorum (en azından son 12 senede), bu da bir ustalık işi...

Otosan ilk defa avrupa'dan donanımları sınırlayamadan getiriyor ondandır :D

1.6T 150 ps harici ahım şahım eksik kalmadı..Eskiden 2 motor 3 donanım bitti.O zamanda itiraz eden bizdik :yeah: Çeşitlilik çok iyi fakat alışmış bizim millet paket duyunca neoluyoruz diyor :D

Ben müşterinin her türlü memnun olmayacağı kanısındayım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkada econetic ibaresi görünmüyor ama daha önce de Yakup paylaşmıştı haziranda önce 1.0T fotosunu. Daha önce birkaç araç gelmiş olabilir.

Dün akşam Şahsuvara uğradım. test araçlarına söyledikleri gibi plaka çıkarmamışlar şovruumda incelenebilir (sedan kahve tit smart). Bayramdan sonra gelecek beyaz HB 1.0T trendX var. Listesi 45275 olan bu aracı 44900e veririz dediler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Motor Resimleri ile devam edelim..

Ekleme yapıyorum, şerit değişikliği uyarı sistemi oldukça etkili,Tabela okuma nerdeyse hiç kaçırmıyor..Bizim aa tabela mı vardı orada dediğimiz yerleri bile algılıyor..SAĞ-SOL fark etmiyor.

IMG_5590.jpg

IMG_5591.jpg

IMG_5593.jpg

IMG_5594.jpg

IMG_5597.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.