Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Tdci Yıllık Ve 15.000-75.000-105.000 Km Bakım Ücretleri

Serdar yaman

Önerilen Mesajlar

Bilemiyorum valla bakalım nasıl oldu.

Bu arada serviste replika jant vardı. 16 jant için 200 tl adet dediler. Yıldız beş kollu vardı. Ayrıca 18 jant için tanesi 300 tl dediler. Burada kum gri bir araçta paylaşılan çok kollu olan modelde vardı. Kar lastiği için ug8 205/55/16 tanesi 264tl dediler. Arka spoilerde boyalı 450 tl dediler. Orjinal dediler ama emin olamadım.

18" lansman jantina mi 300 dediler tanesine ? Hangi servis burasi Engin abi ? Bize yakin yenibosna otokoç birde Aydoğqnlar var
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bilemiyorum valla bakalım nasıl oldu. Bu arada serviste replika jant vardı. 16 jant için 200 tl adet dediler. Yıldız beş kollu vardı. Ayrıca 18 jant için tanesi 300 tl dediler. Burada kum gri bir araçta paylaşılan çok kollu olan modelde vardı. Kar lastiği için ug8 205/55/16 tanesi 264tl dediler. Arka spoilerde boyalı 450 tl dediler. Orjinal dediler ama emin olamadım. 18" lansman jantina mi 300 dediler tanesine ? Hangi servis burasi Engin abi ? Bize yakin yenibosna otokoç birde Aydoğqnlar var
Yukarıdaki resimde görülen jant orjinal değildi ve füme renk tanesi 300tl. Lansman jantı dediğimiz beş kollu yıldız jantın 16jant olanı replika 200tl. Kent Ford Haramidere. Arka spoilerde boyalı 450tl idi. Orjinal dedi ilgilenen kişi?
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yukarıdaki resimde görülen jant orjinal değildi ve füme renk tanesi 300tl. Lansman jantı dediğimiz beş kollu yıldız jantın 16jant olanı replika 200tl.

Kent Ford Haramidere. Arka spoilerde boyalı 450tl idi. Orjinal dedi ilgilenen kişi?

Spoiler alin bence fiyati iyi gibi ben ilk zamanlarda almıştim 800e
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 3 ay sonra...

Mazot filtresi dahil standart bir bakımın 400tl yi geçmemesi gerek.

Araç zaten 1,6 benzinli. Bugün yaptırdık son çare . Gebze de iki yetkili servis var ; ikisi de benzer rakamlar çıkardılar . Biz de bugün 280 liraya yaptırdık aldığımız bayiye.

(Dikkatsizliğim için kusura bakmayın TDCI bakım bölümüymüş :) yeni fark ettim... )

Kutluhan A. tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Araç zaten 1,6 benzinli. Bugün yaptırdık son çare . Gebze de iki yetkili servis var ; ikisi de benzer rakamlar çıkardılar . Biz de bugün 280 liraya yaptırdık aldığımız bayiye.

(Dikkatsizliğim için kusura bakmayın TDCI bakım bölümüymüş :) yeni fark ettim... )

Kutluhan çok iyi fiyat... Bende seninle aynı zamanda yaptırdım hemde indirimli olmasına rağmen 355 tl verdim Ps için... Bekir B. tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kutluhan çok iyi fiyat... Bende seninle aynı zamanda yaptırdım hemde indirimli olmasına rağmen 355 tl verdim Ps için...

otomatikle manuel arasında büyük fiyat farkı oluyor mu peki ? Belki aramızdaki ücret farkı ondan oluyordur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

otomatikle manuel arasında büyük fiyat farkı oluyor mu peki ? Belki aramızdaki ücret farkı ondan oluyordur.

Tam bir bilgim olmamakla birlikte , sanmıyorum neticede değişenler aynı malzeme gibi....unutmadan polen filtresi değişti değil mi ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tam bir bilgim olmamakla birlikte , sanmıyorum neticede değişenler aynı malzeme gibi....unutmadan polen filtresi değişti değil mi ?

sanırım bizde o yok işte bekir abi . ama emin değilim babam götürdü servise klimayla ilgili sorun yok demişler. yarın faturadan bir kez daha bakarım ...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.