Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 spoiler nerden bulabilirim?

Ali H.

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

Spoileri aldım ancak orjinal mi diye yine sizlere sormak istiyorum?made in uk yazı ve üzerinde seri numarası mevcut.Stop yeri ve vidaları çıkmadı,herhalde üzerinden çıkanları takmam gerekiyor.Daha önce takmış olanların veya bilgisi olanların yardımını bekliyorum.post-1613-0-47958800-1337350503_thumb.jppost-1613-0-29413700-1337350516_thumb.jppost-1613-0-94342800-1337350517_thumb.jp

Ben kendim takmadım ama servisin bana söylediği orjinal rüzgarlığı çıkartıyorsunuz ondaki tüm parçaları vidaları stop lambası dahi buna takıyorsunuz.Kısacası sadece rüzgarlık değişiyor.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ben kendim takmadım ama servisin bana söylediği orjinal rüzgarlığı çıkartıyorsunuz ondaki tüm parçaları vidaları stop lambası dahi buna takıyorsunuz.Kısacası sadece rüzgarlık değişiyor.

Teşekkür ettim yardımınız için

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

ben de spoiler taktırmayı planlıyorum. Adana Otokoç'u aradığımda bir tane var elimizde ama hb mi sedan mı bilemiyorum dedi :kızgın: ve 621 TL fiyat verdi. az önce otokoç taşdelen'i aradım, biz aksesuar satmıyoruz dedi, siz şube olarak mı satmıyorsunuz diye sorduğumda "hayır otokoçun hiçbir şubesinde satılmaz" cevabını aldım :dead:

sözün bittiği yerdeyim otokoç için.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Aracı aldığım servis herşey dâhil 620 TL fiyat verdi. Fakat parçayla ilgili gönderdiği ekran görüntüsüne göre sanki yapıştırma oluyormuş gibi. Ne dersiniz, takma - yapıştırma çok farkeder mi? Bana sanki takma - yapıştırma parçalar arasında fark varmış gibi geldi. Takma eskisini çıkarıp taktığın için daha büyükmüş gibi.

mVkhu.png

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Büyük spoyler de küçük spoyler de dört adet vida ile tutturuluyor, arada ince kauçuk bir izolasyon bandı var titreme ve ses yapmasın diye. Yapıştırma o basınca dayanmaz zaten.

Himpeks firmasında 150 TL'ye satıldığını, 100 TL de gerekiyorsa boya ve montaj için harcanabileceğini yazmıştım daha önce.

Ellerinde var mı sormak lazım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Büyük spoyler de küçük spoyler de dört adet vida ile tutturuluyor, arada ince kauçuk bir izolasyon bandı var titreme ve ses yapmasın diye. Yapıştırma o basınca dayanmaz zaten.

Himpeks firmasında 150 TL'ye satıldığını, 100 TL de gerekiyorsa boya ve montaj için harcanabileceğini yazmıştım daha önce.

Ellerinde var mı sormak lazım.

teşekkürler bilgi için. himpeksi aradım, şu anda ellerinde olmadığını 1 ay sonra geleceğini söylediler. sanırım servisten alacağım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.