Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 spoiler nerden bulabilirim?

Ali H.

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

Ben yarın taktırırdım bu fiyata :kıhkıh:

S40'a bir spoiler taktırdık (k.c) kadar :D 750 lira felandı.. Düşün işte :)

yok satıyo ama :zha: servisin elinde yokmuş sipariş geçmemiz gerekiyo dedi,himpekse sordum iki haftaya gelir 240tl civarı astarlı olarak dediler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

yok satıyo ama :) servisin elinde yokmuş sipariş geçmemiz gerekiyo dedi,himpekse sordum iki haftaya gelir 240tl civarı astarlı olarak dediler.

Sen bulmuşsun zaten bize hava atıyorsun ya :D al birinden de taktır şunu :kıhkıh: Görelim gözümüz şenlensin :zha:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Sen bulmuşsun zaten bize hava atıyorsun ya :D al birinden de taktır şunu :kıhkıh: Görelim gözümüz şenlensin :)

Takınca fotolarım hemen :zha: sis farına krom çerçeve,cam çıtalarına krom düşünüyorum ama titaniuma benzetme gibi olcak,nasıl olur?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Takınca fotolarım hemen ;) sis farına krom çerçeve,cam çıtalarına krom düşünüyorum ama titaniuma benzetme gibi olcak,nasıl olur?

Olmasa da olur :) Aracın rengine bağlı..Ben bazı renklere yakıştırıyorum kromları bazılarına değil

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bende 2 gun once gttim servise opsyon olan spoylera bakmak icn antalya otokocta bi tane varmıs ellerinde gosterdiler baya hosuma gtti.Bilgisayara caktırmadan baktım gelis fiyatı 450 cıvarıydı boya ile beraber 600 yakın bi fiyat solediler tabi bsiylerde yaparız dendi.Daha ucuza bulursam alıcam.Arastırıyorum. Bide 18 5 kollu jant sordum tanesi 422 dendi serviste fiyatlar cok uçuk

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bende 2 gun once gttim servise opsyon olan spoylera bakmak icn antalya otokocta bi tane varmıs ellerinde gosterdiler baya hosuma gtti.Bilgisayara caktırmadan baktım gelis fiyatı 450 cıvarıydı boya ile beraber 600 yakın bi fiyat solediler tabi bsiylerde yaparız dendi.Daha ucuza bulursam alıcam.Arastırıyorum. Bide 18 5 kollu jant sordum tanesi 422 dendi serviste fiyatlar cok uçuk

Lansman jantından bahsediyorsak 5 kollu 18'lik jant için fiyat bence oldukça uygun.

Ama tabii iş jantla bitmiyor bir de lastik gerekecek, en az adedi 400 de o.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

foto-3-3217759578615469077.JPG

Bu spoylerin takılmışını gösteren fotoğraf varmı acaba? Katalogdaki yandan tam anlatmıyor.

Almanya gibi hız sınırlaması olmayan otoyollarımız olmadığı ve 120 km/h'nın altında işlevsel hiçbir faydası olmayacağı düşünülürse göstermelik bir tasarım unsuruna çok para yatırmayı düşünmem.

O fiyata bir takım yay alıp takarım en azından yol tutuşumu birazcık düzeltirim (tabii onu da denemek lazım, amortisör değişmeden ne kadar etkili olur, yay dinamikleri ne kadar uyumlu falan...)

Cem Boneval tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

HB focusum olsa kesin yaptırmıştım 300-400 para mı ki.

Honda jazza spoyleri 1 yıla yakın bekledim ben.Gelir gelmez de taktırdım.

JPCde varsa onlara taktırırım ben. Çünkü onlarda Çok ucuz oluyor. Jazzınki 130 TLye falan gelmişti bana, fatura da verdiler o rakama .üstünde Honda kodu da vardı. Muhtemelen orjinalden kalıp Çıkaran bir uzakdoğu firmasından alıyorlar (burda yapılmadığına eminim ithalat bekledim Çünkü)

Fakat focusunki nasıldır bilemem.

JPC Çok iyi firma. Arabanızla ilgili ürünü varsa değerlendirin derim naÇizane..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.