Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Stil - Aksesuar, Giyim, Model Araç Artık Online Satın Alınabilecek.

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Şimdi, Berat Hasbek yazdı:

Cahilliğime verin begendiğimiz ürünü nasıl alacağız peki? Ben sepete ekleyip alışveriş yapabileceğimiz bir yer göremedim malesef?

Servislerden sanırım. Site sadece online katalog.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

@Yasin Can'ın fiyat araştırmasından sonra görüştüm. Son iki aydaki kur dengesizliği fiyatları negatif yönde etkilemiş tabii :(

Şubat ayı itibarıyla internette yer alan fiyatların direkt bayi ile örtüşmesi adına çalışma tamamlanacak. Fiyatlar da aylık olarak güncellenecek.

Stil kısmını şahsen ben merak ediyorum, onun da iki ay içinde çıkması ön görülüyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Focus 3 MCA için eibach yay eklenmiş ve fiyatı şahane duruyor. 460 TL. Resmi dist. 745'e satıyor (montaj 150 lira).

Fiyatta hata yok, Avrupa ile paralel fiyat farkı.

http://www.fordaksesuar.com/focus/2014/tasarım/süspansiyon-alçaltma-kiti?intcmp=other:acc:pdp:prod-list-view::select-product-group

Makyajsız için olan 765 lira

yay1.png

Makyajlı için olan 460 lira. 

yay2.png

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8 saat önce, Yahya Akman yazdı:

Makyajsıza taksak olurmu diyecektin sanırım :)

Hakikaten yanlış yazmışım ya, bende diyorum niye cevap veren yok kimse anlamamış ki bu adam ne diyor. 

Bi sen anlıyorsun abi beni :D 

8 saat önce, Semih O. yazdı:

Dur abi niye uyandırıyosun ??

<_<

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

15 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Focus 3 MCA için eibach yay eklenmiş ve fiyatı şahane duruyor. 460 TL. Resmi dist. 745'e satıyor (montaj 150 lira).

Fiyatta hata yok, Avrupa ile paralel fiyat farkı.

http://www.fordaksesuar.com/focus/2014/tasarım/süspansiyon-alçaltma-kiti?intcmp=other:acc:pdp:prod-list-view::select-product-group

Makyajsız için olan 765 lira

yay1.png

Makyajlı için olan 460 lira. 

yay2.png

ver gazı ver gazı ..Bir bu eksikti bunu da alalım :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Merhaba,

10.06.2017 tarihinde Otokoç'a gittiğimde siteki ürünlerin termin tarihlerini, montaj fiyatlarını vs vs sordum ve detaylı bilgi almaya çalıştım.

Aldığım bilgiler dahilinde hiçbir ürün orjinal FO marka değil. Örneğin geri görüş kamera markaları ve fiyatları aşağıdaki gibi,

- Cyclone : 3.000 TL

- Navimex : 2.750 TL

Antenler, park sensörleri vs bunların montaj ücretleri hiçbir şekilde internet sitesindeki fiyatlara dahil değil. Bilginiz olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.