Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Stil - Aksesuar, Giyim, Model Araç Artık Online Satın Alınabilecek.

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

17 dakika önce, H. Cenk yazdı:

Ben gene de fordstil de sorun olduğunu düşünüyorum. Pek pahalı sipariş de vermemek lazım bence 

Ben  gözlük aldım sadece ama kaç gündür kargoya veremediler. Ya çok yoğunlar, ya da yurtdışına sipariş geçtiler :P 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8 dakika önce, H. Cenk yazdı:

bana cevap vermiyorlar. 

life carda indirim yapıyor mu bu site. @Murat Kav. sen lifecard ile indirim alabildin mi ? 

İstanbulda olup life card ile üye olan varsa lifecarda indirim olup olmadığını söyleyebilir mi bana .  

İndirimsiz aldı diye hatırlıyorum, Pazartesi Ford tarafına yazayım. Bu siteyi/alışverişi SanalMağaza yönetiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 dakika önce, Yakup Çağatay yazdı:

İndirimsiz aldı diye hatırlıyorum, Pazartesi Ford tarafına yazayım. Bu siteyi/alışverişi SanalMağaza yönetiyor.

Bir bilgilendirme yapayım. Ford Life kartı aktive olsa bile Opet Müşteri hizmetleri, opet.com.tr ya da uygulama üzerinden aktivasyon yapmanız gerekiyor. Eğer site ya da mobil uygulamadan aktive olmuyorsa Opet müştri hizmetlerini arayıp telefona tanımlı eski kartları kapatıp yeni Ford Life kartıda aktive etmeniz gerekiyor. Burda bir nokta var: eğer aktivasyonu telefondan yaparsanız *1, eğer siteden yaparsanız *3, uygulamadan yaparsanız *5 şeklinde puan tarzı bir şey kazanıyormuşsunuz. (Mart sonuna kadar)

Gelelim asıl konuya yani ford life kartla fordstill üyeliğine: opete aktivasyon yaptırdıktan sonra da hiçbir şekilde işe YARAMIYOR.  :D Fordstill sitesine kartla üye olamıyorsunuz. Ben aradım konuştum. Pazartesi geri dönüş yapabileceklerini ilettiler. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 saat önce, H. Cenk yazdı:

bana cevap vermiyorlar. 

life carda indirim yapıyor mu bu site. @Murat Kav. sen lifecard ile indirim alabildin mi ? 

İstanbulda olup life card ile üye olan varsa lifecarda indirim olup olmadığını söyleyebilir mi bana .  

Teomanın anlattığı gibi, lifecardı kabul etmiyor..

Murat Kav. tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Teoman S. yazdı:

Bugün aradılar. YENİ ÜYELİKTE Life kartı kabul ediyor, ama eski üyeliğe numarayı giremiyorsunuz. Denedim yeni üyelikle oldu. Site açılışta ekrana ''life kart ayrıcalılı sayfadasınız' gibi uyarı çıkıyor.

kart ile girince fiyat değişiyor mu aynı mı?

Murat Kav. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.