Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Hyundai i30 İnceleme ve Test Sürüşü - 2012 Hyundai i30

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Gelelim aracın genel özelliklerine...malzeme kalitesi ve işçilik yumuşak plastik şubu iyi..her mm den araç içinde tasarruf edilmiş ve kullanım yerleri güzel ve ulaşılabilir...müzik seti cacık...klima üflemesi güzel ama sesli cam tavan iyi olmuş güzel yakışıyor..cift bölmeli olması acılıp kapanırken ileride sorun yaratırmı yada kış şartları çetin olan yerlerde bence alınmaması gerek...neyse elite dizel otomatik sürüşü yaptım cok güzel vites geçişleri fren evt biraz sert ama güven verici...güzel sakin bir sürüş keyfi ile şehiriçinde gidilebilecek bir araç yakıt tüketimi fazla 7 gaza basıldıkça çift rakam haneleri görülmeye başlıyor...dikiz aynası geri görüş kamerası güzelde...büyüteç lazım bizim gibi ihtiyarlara...arabanın koltukları deri parça ve güzel dikişleri olsun kullanılan kumaş olsun cok iyi yanlız arabanın içinde yer acılsın diye koltuk büyüklüklerinden kısıntı yapılmış çekik gözlülerin popolarına göre sanrım tabure gibi geldi bana...başka arka koltukta tavan kafama degdi oturamadım hiç rahat....işte böle alınabilir bir araba olmuş...genclerin seveceği tarzda...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

.işte böle alınabilir bir araba olmuş...genclerin seveceği tarzda...

BU durumda beğendin yani, adeta tam sana göre, arkada oturmayacağına göre.

Ayrıca koltuklardan ben bile rahatsız olmadım, demek ki diyete ağırlık vermekte yarar var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gelelim aracın genel özelliklerine...malzeme kalitesi ve işçilik yumuşak plastik şubu iyi..her mm den araç içinde tasarruf edilmiş ve kullanım yerleri güzel ve ulaşılabilir...müzik seti cacık...klima üflemesi güzel ama sesli cam tavan iyi olmuş güzel yakışıyor..cift bölmeli olması acılıp kapanırken ileride sorun yaratırmı yada kış şartları çetin olan yerlerde bence alınmaması gerek...neyse elite dizel otomatik sürüşü yaptım cok güzel vites geçişleri fren evt biraz sert ama güven verici...güzel sakin bir sürüş keyfi ile şehiriçinde gidilebilecek bir araç yakıt tüketimi fazla 7 gaza basıldıkça çift rakam haneleri görülmeye başlıyor...dikiz aynası geri görüş kamerası güzelde...büyüteç lazım bizim gibi ihtiyarlara...arabanın koltukları deri parça ve güzel dikişleri olsun kullanılan kumaş olsun cok iyi yanlız arabanın içinde yer acılsın diye koltuk büyüklüklerinden kısıntı yapılmış çekik gözlülerin popolarına göre sanrım tabure gibi geldi bana...başka arka koltukta tavan kafama degdi oturamadım hiç rahat....işte böle alınabilir bir araba olmuş...genclerin seveceği tarzda...

emeğinize sağlık...Tevfik Bey.... :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

işin garibi hyundai bayiindeki adamın arabanın etrafını dolaşıp incelediğim anda..siz otomotiv sektöründemi çalışıyorsunuz demesi oldu...diyemedim artık nerden anladıysa..demekki anlaşılıyoruz...bir şekilde.. :D

Ben sana bizim sitenin kartını yolluyim de :) dağıt herkese :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.