Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

"Yeni araç alacağım - İncelemelerim"

Önerilen Mesajlar

Dün biriside benzer şeyi bı gurbetçiden duyduğunu söyledi :)

Bugün birde söyle düşündüm kendi kendime; mazdaya benzinlide olsa o kalite için o para verilir kimsede çok para vermişsin değmez o araca demez pek. Ama dizel olsa bile hyundai ye o kadar para verilirmi diye düşünmüyor değilim.

---

I am here: http://maps.google.com/maps?ll=38.746039,35.461424

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mazda iyidir Focus'un has kardeşlerindendir... :D

Ama şimdi akla şu geliyor..Titanium Focus 3 125 hp 50.200 TL - 51.825 TL (liste)

Bu varken eski yüz Mazda 3'e 44 verirmiyim ? ? ?

o aradaki 5.000 TL için verilir yakup abi yapma..Ben bizim babuyu ikna edip o 5.000 i verdirebilsem ohoooooo...Şimdi de bunu satmayalım diye bıktım yav...Araba aşağıda yatıyo resmen.. :D O 5.000 TL ye ev döşenir..Hatta 3D Led TV alınır....Ne gerek var gereksiz harcamaya...Kasa daha güncel olacak diye..Aslında arabayı şimdi değil euro 2.10'un altına düştüğü gün almak lazım..O zaman bütün markalar fiyatları mutlaka aşağı çekecektir.. :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yok abicim i30 falan adı yeter bir kere hyundai burdan kaybediyor bence

mazdayı bende düşünmüştüm ama burda bir eczacı arkadaş 2007 yılında sıfırını benzinli olarak full donanım almıştı hatta rengi ferrari kırmızısı gibi bişeydi

tamam araçtan gözümüzü alamıorduk ama aldığı günden sattığı güne kadar servislerde yok klima problemi yok beyin problemi dolaştı durdu

sonra sattı jetta aldıda yüzü güldü adamın

bencede dizel baz bir ford almaya calış derim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

o aradaki 5.000 TL için verilir yakup abi yapma..Ben bizim babuyu ikna edip o 5.000 i verdirebilsem ohoooooo...Şimdi de bunu satmayalım diye bıktım yav...Araba aşağıda yatıyo resmen.. :D O 5.000 TL ye ev döşenir..Hatta 3D Led TV alınır....Ne gerek var gereksiz harcamaya...Kasa daha güncel olacak diye..Aslında arabayı şimdi değil euro 2.10'un altına düştüğü gün almak lazım..O zaman bütün markalar fiyatları mutlaka aşağı çekecektir.. :D

Hasan Büyüyünce anlarsın :D Boşver... Öyle her 5 bin'i düşünmez bir araç sever...Gönül işi bunlar..Binmek için alsa yusuf abin başka şeyleri zaten alırdı..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

i30 un sanırım yok ya da benim arşivlerimde yer almıyor ancak Mazda 3 ün 100.000km testi yeni yayınlandı, araç Mazda nın neden sürekli en sorunsuz marka seçildiğini açıklar nitelikler sergilemiş ancak makyajsız versiyonda izolasyon beğenilmemiş, zararsız çapta olsa da ufak paslanmalar görülmüş, kimi 105Hp yi hissedememiş, iç mekan pek geniş değil denmiş, sürüş fazla sportif gerek yok diyen olmuş, sportif kullanım yüzünden olsa da 9.5l/100km civarı tüketim eleştrilmiş.

Bunların dışında sürüşü herkes tarafından çok beğenilmiş, kullanımı çok seri denmiş, vites değişimleri sınıfının en iyisi denmiş, ön cam ısıtma kışın çok iş görmüş, marka amblemi herkece kaliteyle eşleştriliyormuş vs vs..

Mazda 3 makyajlandıktan sonra kaliteyle konfor ve yalıtım konusunda geliştirilmişti.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mazda iyidir Focus'un has kardeşlerindendir...

Ama şimdi akla şu geliyor..Titanium Focus 3 125 hp 50.200 TL - 51.825 TL (liste)

Bu varken eski yüz Mazda 3'e 44 verirmiyim ? ? ?

Yakub'um aynısını bende düşündüm, sorun daha fazla vermek istemememden kaynaklanıyor. Yoksa f3 tdci tit. alırım. bu sınıf bı araca göre psikolojik sinir bu rakamlar benim için. Birde bı yatırıma girdim, yeni yapılan mobilya sitesinde dükkana yazıldım 100+100 lük. Onun ara ödemeleri felan var, evin kredisi sabitlesti zatende birde tüp bebek tedavisine basliycaz yüksek ihtimal bayramdan sonra. Onun neye malolacagi meçhul daha.

Neyse nasip kısmet, seneyede erteleyebilirim tamamen:)

---

I am here: http://maps.google.com/maps?ll=38.748024,35.465971

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yok abicim i30 falan adı yeter bir kere hyundai burdan kaybediyor bence

mazdayı bende düşünmüştüm ama burda bir eczacı arkadaş 2007 yılında sıfırını benzinli olarak full donanım almıştı hatta rengi ferrari kırmızısı gibi bişeydi

tamam araçtan gözümüzü alamıorduk ama aldığı günden sattığı güne kadar servislerde yok klima problemi yok beyin problemi dolaştı durdu

sonra sattı jetta aldıda yüzü güldü adamın

bencede dizel baz bir ford almaya calış derim

Hocam arkadasınızın şanssızlığı bence, çünkü mazda en sorunsuz markalardan biridir. Tolga'nın da dediği gibi 100.000 km testlerinde, en sorunsuz araçlardan biridir.

---

I am here: http://maps.google.com/maps?ll=38.747400,35.466106

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

i30 un sanırım yok ya da benim arşivlerimde yer almıyor ancak Mazda 3 ün 100.000km testi yeni yayınlandı, araç Mazda nın neden sürekli en sorunsuz marka seçildiğini açıklar nitelikler sergilemiş ancak makyajsız versiyonda izolasyon beğenilmemiş, zararsız çapta olsa da ufak paslanmalar görülmüş, kimi 105Hp yi hissedememiş, iç mekan pek geniş değil denmiş, sürüş fazla sportif gerek yok diyen olmuş, sportif kullanım yüzünden olsa da 9.5l/100km civarı tüketim eleştrilmiş.

Bunların dışında sürüşü herkes tarafından çok beğenilmiş, kullanımı çok seri denmiş, vites değişimleri sınıfının en iyisi denmiş, ön cam ısıtma kışın çok iş görmüş, marka amblemi herkece kaliteyle eşleştriliyormuş vs vs..

Mazda 3 makyajlandıktan sonra kaliteyle konfor ve yalıtım konusunda geliştirilmişti.

Kardesim 9.5lt/100 km mı :D korkutuyorsun beni, çünkü bende sakin kullanmam pek. İcinin biraz darlığına katılıyorum. Kimisi 105 hpyi hissedememis derken, dusukmu gelmis yani.

Sürüsü, seriligi, vites geçişleri, kalite ve prestiji aynen katılıyorum.

---

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

evet...city lerde çogalmaya başladı...bence i30 yüzü eskidi çok gerdirmesi lazım...

not:yakup..arabamı aldığımda gecenlerde forddan hoplayıp zıplayıp..bagı çözülen köpek gibi koşturuyor demiştimya..doğruymuş olan bugün diyorki naptırdın sen bu arabaya...ilkgünkü gibi...zor tutuyorum altımda........gemini çekmek zorunda kalıyorum demekki.bişiler yapmışlar keratalar...kuruntu değilmiş benimki.... :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O zaman Full bir Benzinli Fiesta alın, 38-39 bin TL

Veya 1.6 tdci Fiesta Titanium 43 bin TL

Bunlar Liste, Düşer biraz daha

Fiesta'yi dün itibariyle eledim. Çok küçük geldi bana : D

---

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

mazdanın tek sorunu var...yıllardır aşamadıkları bir distibritörlük servis ağı ve yedek parça sorunu...onuda tr a yeni bir ceo getirip 80-90 lardaki mazda markasını yeniden toyotanın ve diger japon markalarının önüne taşımak..konu bu...tek eksiği o çünkü...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.