Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

"Yeni araç alacağım - İncelemelerim"

Önerilen Mesajlar

yani....ne kaldı ki...zaten...risksiz getiri olmaz....diyorum...ekonomist olarak...bakarsın f3 lerde iner...boradan ucuza alırsın borada pompalıyı alıp otokoçu basar...toplu katliam..sonrası yurtdışına tüyer...falan olurmu olur... :naughty:

Sesli güldüm valla :D :D Ondan ucuza alırsam söylemeyek aramızda kalsın :D :D :D

Olurmu olur, bizim ülkede 1 haftada bile çok şey değişebilir. En kötü 2.el fiyatları böyle olur yine. Bulunur herzaman birşekilde 2.eli zaten. Sıfırlarda baştan beri benim niyetim 12.aydı aslında ama bazen insanın içine alma hevesi girince dizginlemek zor oluyor :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yani...sıfır araç almak güzelde...vergisi kaskosu...sigortası...heray hiçbirşey yapmadan 250-300 tl..kapının önünde hareket ettirmeden durması kötü..düşün..dizelden kar edicem diyorsun 100 tl.nin hesabını yapıyoruz..hiçbirşey yapmadan verdigimiz herayki 250-300 tl.leri hiç neden ödüyorumki demiyoruz...garip bir ikilem bu...bende 2.5 geç seneye..de olur. gider ikinci el temiz..focus3 style paket tcdi alırsın 5 yıl bakmazsın geriye...zaten içi ve donanımı değştikce...onlarda ucuzlar hiç sıfır düşünme...çünkü..250-300 hiçbirşey yapmadan kafadan para çıkıyor..hiç binmeden...yılda 2500-3000 tl.boşuna cebinden çıkıcak...ama yıllık 1000 tl..mazot kazancı için kendimizi yırtıyoruz..matematikçiler bize k..cla gülüyorlardır kesin...düşün dört yılda 8000-10000 tl kaybını...ödediğin kasko sigorta...ve vergilerle..oluşan... :naughty::D :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abicim iyi güzel diyorsunda 2.el alıncada vergi kasko oluyor yine.

Az önce Ford direk hattını aradım, HB titanium dizel hangi bayide var diye F2,5 olarak. Titanium donanım HB dizel hiçbir bayide yokmuş. HB dizel olarak sadece trend-x paket 3 bayide varmış. Biri siyah renk 2si beyaz. Beyaz olanlarda biri Adana otokoçta diğeride istanbul otokoçta. Fiyat 40 lira.

Titanium dizel sedan olarak var bikaç bayide Kayseri, İstanbul, Çorlu vs.de var Fiyat 50 lira. Birde Collection sedan dizel var istanbul taşdelen ve ataşehirde fiyat 46 lira.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bilmiyorum ki...artık f.2.5 tit de olsa albenisini yitirdi sanki...F3 gelince...50000 tl verilecekse...F3 e gecilmesi gerekli diye düşünüyorum...kesinlikle fikrim bu...tit olmaz...belki ama style plus paket sedan...alınır...boraya ben sedan...red candy...tit..2012 fiyat almıştım izmirden...süperdi..park paketi dahil ama o sunroof ve x paket istedi oyüzden kacırdı fırsatı..onun için 50000 düşünülüyorsa...cok fark kalmıyor arada zaten 3-5 e bakılmaz...red candy olmasa beyaz olsa mesela park paketi de olması diyelim...ne olacak diye bakalım olaya...dediğim 3-5 e gelir..sen kesin fikrini ver...alıcam aha da param hazır direkt kaporayı..veriyorum de...alırım sanada fiyat...yoksa öteki türlü farazi kalıyor...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abicim iyi güzel diyorsunda 2.el alıncada vergi kasko oluyor yine.

Az önce Ford direk hattını aradım, HB titanium dizel hangi bayide var diye F2,5 olarak. Titanium donanım HB dizel hiçbir bayide yokmuş. HB dizel olarak sadece trend-x paket 3 bayide varmış. Biri siyah renk 2si beyaz. Beyaz olanlarda biri Adana otokoçta diğeride istanbul otokoçta. Fiyat 40 lira.

Titanium dizel sedan olarak var bikaç bayide Kayseri, İstanbul, Çorlu vs.de var Fiyat 50 lira. Birde Collection sedan dizel var istanbul taşdelen ve ataşehirde fiyat 46 lira.

Ben biliyorum yav adana otokoçtakini onu toplu alımda ayırmışlar almayan olursa şirkete satacaklardı.... :D Düşünüyorsan elini çabuk tut yusuf abi... :naughty:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben biliyorum yav adana otokoçtakini onu toplu alımda ayırmışlar almayan olursa şirkete satacaklardı.... ;) Düşünüyorsan elini çabuk tut yusuf abi... :)

Biraz daha inerlermi ne dersin. Trend olduğu için kararsızım biraz, ama 10.000 lira farkta tit. ve sedan diye verilmezki :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

F 2.5 geçici araç olacaksa... temiz kullanılmış 50 bin'i geçmemiş yılı önemli değil..Bir focus alırım..Sonuçta geçeci ise..Sıfır almak mantıksız hele eski kasa..

Açıkcası ben bunun için araba alacak olsam,rengine kasasına felan bakmam... Zaman geçtikçe elindeki aracın değeri azalıyor..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

F 2.5 geçici araç olacaksa... temiz kullanılmış 50 bin'i geçmemiş yılı önemli değil..Bir focus alırım..Sonuçta geçeci ise..Sıfır almak mantıksız hele eski kasa..

Açıkcası ben bunun için araba alacak olsam,rengine kasasına felan bakmam... Zaman geçtikçe elindeki aracın değeri azalıyor..

2011 model HB beyaz tdci titanium 3.600 kmde rize-çayelinde 43.500 yazmış pazarlık payı var diyor. Sizce nasıl ?

Buda linki

Bu araç nasıl sence ? Hem sizin memlekete yakınmış :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İlan yayından kalktı :D yani :) ya satıldı yada fiyat değişikliği..

şüphlenmiştim 1 aylık ilan çünkü.. Alınabilirdi..Fiyat biraz yüksek tabi.

Sabah yayındaydı :D Ana kalkmış hakkaten :D Fiyat piyasaya göre uygun gibi ama. Aynı model ve donanımda daha yüksek km.li araçlara bundan aşağı istemiyorlar. :D

İlan favorilerimdeydi, ordan baktımda sahibinden dışı sattı diyor ;) Kısmet :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

http://www.sahibinde...56848314/detay/

http://www.sahibinde...60229018/detay/

http://www.sahibinde...60573076/detay/

http://www.sahibinde...58818884/detay/

Şunlardan birini al abi..40 binden fazla verme zarar edersin boşu boşuna...Eski kasa olduğunu unutmayalım..Artık üretimi de yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

http://www.sahibinde...56848314/detay/

Şunlardan birini al abi..40 binden fazla verme zarar edersin boşu boşuna...Eski kasa olduğunu unutmayalım..Artık üretimi de yok.

Bunu bende favorilerime eklemişim daha önce :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.