Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

"Yeni araç alacağım - İncelemelerim"

Önerilen Mesajlar

Benzinli alicak olursam düşünmeden mazda alırım abicim. Arabadaki tasarım ve kaliteye hayran kaldım. Surusude gayet zevkli ve guzel.

Birde bende eşimde otomatige isinamadik bı turlu. Hele esim otomatigi hiç sevmiyor ama araç alırken öncelik benim kriterlerimdir :yeah:

Sırf onu memnun etmek için, icimin tam atmadığı bı arabayı almam yada tam tersi çok sevdiğim ve istediğim bı aracı esim istemiyor diye almaktan vazgeçmem :D ha ikimizinde begendigi bı araç olursa daha guzel olur. :P

---

I am here: http://maps.google.c...51317,35.464986

Performans, tüketim ve ikinci el elbet çok önemli benim için ama tasarım ve kalitesine hayran kaldığımı seçerdim sanırsam :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dunde chevrolet bayinde, bikac kisi bu medium modelinden soruyordu, temsilci yok çekiyordu :)

---

I am here: http://maps.google.c...47544,35.465938

captivada yüzünü gerdirdi....ondandır benide defalarca taciz ettiler hemde high olanını 70000 ne...cıkksss dedim...ellerinden cıkarmak istiyorlar aslında bitirmek yeni yüze bırakmak ortalıgı ama sınıfının en sorunsuz aracı...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yusufun kanına girelim biraz.....neden artık suv tarzına geçmiyorsun ki....mitsubishi ASX baktınmı hiççççççç....yada kia sportage 1.6 benzinlisine...ix35 var birde...ama öncelikli olanı ha biaz capkınlık yapayım dersen tarzı değişik ama...nissan juke 1.5 dizeli...teknasını 51000 ne bırakmışlardı bana...bilmem hiç denedinmi...

kafanı karıştırıp yine birşey aldırmayacağız sana yine forda devam.... :):D :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abicim öyle olacak gibi :D

Dün dizel olmasına karar verdim net olarak. Ama İ30'ada dizel diye o kadar vermek gücüme gidiyor. Ford ve emsallarinde bi markaya daha fazlasını vermek zoruma gitmez. Mazda dizelin liste fiyatı 51 kampanyalı takas indirimi diye gösteriyor. 2-3 daha inerlerse olabilir o bi ihtimal. :)

Şu an tekrardan başa döndüm gibi, yüksek ihtimal aracımı sattıktan sonra 2.el 2010-2011 model 30.000 km.yi geçmemiş hatasız f2,5 Hb tdci beyaz düşünüyorum. Bildiğim bir araç, markası kalitesi belli, dizel vs. Maceraya girmeyim şimdilik diyorum. En azından F3 makyaj yiyene kadar dizel F2,5 ile geçiririm o dönemi. Kiminiz aynı aracı aldıktan sonra değiştirme diyecekler fakat aracımın donanımını ve motorunu yükseltmiş olacağım. Araçtan genel anlamda memnunum zaten.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bak dediğim etkisini anında göstermiş...mazda için kayseri zorlu bir alan...ha aşığım ona hb en güzel sedanda...ama sorunlarını aşmadıktan sonra...hiçbir işe yaramaz...ben servise gittiğimde kapıda ismimle karşılanıp ismimle ayrılıyorum...servis müdürüne anahtarı bırakıp...gözüm arkada kalmadan ayrılıyorum...bu bana yetiyor...onun için...FORD..ve FOCUS ayrıcalığını yaşıyorum fazlasıylada...şu BOSE olayını demeseydin be Yusufcum oglanda bende hastasıyız...ne sony ne mony...dünyadaki en iyi ses sistemi uzmanı bir markadır..ve o sistem zaten 5000 tl eder arabada...kabinleri falan çok pahalıdır...B&W markasından sonrada...demiyecektin....ya...demiyecektin...mazdada Bora için sormuştum fiyat kadın evi 10 kere aradı bıktı gitmeyince...neyse...en iyi araç sahip oldugumuz araç...gerisi fasafiso..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bak dediğim etkisini anında göstermiş...mazda için kayseri zorlu bir alan...ha aşığım ona hb en güzel sedanda...ama sorunlarını aşmadıktan sonra...hiçbir işe yaramaz...ben servise gittiğimde kapıda ismimle karşılanıp ismimle ayrılıyorum...servis müdürüne anahtarı bırakıp...gözüm arkada kalmadan ayrılıyorum...bu bana yetiyor...onun için...FORD..ve FOCUS ayrıcalığını yaşıyorum fazlasıylada...şu BOSE olayını demeseydin be Yusufcum oglanda bende hastasıyız...ne sony ne mony...dünyadaki en iyi ses sistemi uzmanı bir markadır..ve o sistem zaten 5000 tl eder arabada...kabinleri falan çok pahalıdır...B&W markasından sonrada...demiyecektin....ya...demiyecektin...mazdada Bora için sormuştum fiyat kadın evi 10 kere aradı bıktı gitmeyince...neyse...en iyi araç sahip oldugumuz araç...gerisi fasafiso..

Dinlediğim en müthiş sesti, üstelikte radyoydu daha, cdyi felan düşünemiyorum. Sırf o sistem için ve kalitesi için bile alınabilir. Kafayı kırıp :D Ama dediğin gibi Mazda Kayseri'de zor gidiyor, 2. elinde değeri ne kadar düşer bilemem ama satarken zor satılır burda :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mevcut aracın hem benzinli hem de 1.4 motorlu olduğu için zaman süreci senin fazlasıyla aleyhine işleyecektir kardeşim, eğer gönlünde yatan aslan i30 ya da Mazda 3 değilse tam olarak, dediğin gibi temiz bir F II dizelle geçen süreçte zarar payını daraltırsın, kendini hazır gördüğünde de makyajlı bir F III dizel alırsın.

Ama içinden geçen ikinci eli çok parlak bir model değilse bu her zaman zarar edeceğin anlamına da gelmez, şansına kalır çünkü herkes sadece ikinci eli iyi diye araç sevmiyor.

Rahmetlinin Alfa Romeo su da bilgi sahibi olmayan geniş bir kesim tarafından sorunlu ve tutulmayan araç olarak düşünülse de satıyorum dediğim zaman meraklısı İstanbul dan çıkıp gelmişti mesela, ve Alfa muhteşem bir arabaydı, yok Focus yok Astra tırı vırı o kadar anla artık..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yusuf abim sen bi F2.5 al yola devam et..Bulursan F2,5 Tit X al bence.. :D

bende bu passatçılara deli oluyorum yaa

güzel araba tamamda şahin doğan fiyatına satıyolarmış gibi

araba aldım deyince ilk soru "kaça?" 2. kaçınılmaz soru "neden passat almadın?" :)

focusun fiyatını duyunca 2. el D sınıfı(tr bunun adı passat oldu iyiden iyiye :D )araç almadın diye sorarlar tabi...Daha geçen sene kış vakti 45.000 TL ye Tit X sedan alınıyordu.. :D 60.000 duyan niye almadın diye soruyor.. :D Garipsememek lazım..Babam toyata(1.4 D-4D) alalım dediğinde bende aynı tepkiyi vermiştim.. :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Rüyanda aynı şeyi görürsen şaşırmam artıkın (fena değil ama çekişi düşük) :naughty:

F2,5 içinmi diyorsun çekişi düşük diye :D Neyse idare edicez artık :D

Bir tane istediğim gibi bir araç buldum, 2011 model HB beyaz tdci titanium 3.600 kmde rize-çayelinde 43.500 yazmış pazarlık payı var diyor. Sizce nasıl ?

Buda linki

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.