Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

"Yeni araç alacağım - İncelemelerim"

Önerilen Mesajlar

Allah için şu ilana bakın yahu :) Adam kaza boya hata yok demiş. cümlenin devamında ise sadece sol ön çamurlukta lokal boya var diyor ;)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-ilk-sahibinden-1-6-tdci-titanium-pkaet-109-ps-full-oejinal-61061563/detay/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yusuf...sen secenegini teke indir...önce...limitini belirle..sor kayseride surda burda...en son ben devreye giricem söz...vardır hepsi buluruz hem otokoçta tanıdııgm var izmirde hem arkas ford ta..sen önce sabitlen...şuan durdurulamıyorsun kafanda fikirler ve rakamlar uçusup duruyor.. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yusuf güldürdün beni..ya... ;)

Bide buna bak abi sen :Dhttp://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-tv-navigasyonlu-dizel-titanyum-bundan-ucuzu-yok-60990289/detay/

"arac sol ön çamurluk,sol iki kapı, sol arka çamurluk, bagaj kapağı boyalıdır.tavandada lokal boya mevcuttur.harıcınde boya yoktur." :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hahahaha gerisi ne kalmış acaba...cok merak ettim..bagajjjj yazıcaktım orasıda..hahahaha..heyallahım.. :)

fakat hala DS4 şoku yaşıyorum ya....hayret...hiç beklediğim gibi çıkmadı...garip...iki kişilik spor araba gibi olmuş..coupe tarzı..arkada sadece cocuk sıgar..

Tevfik tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yusuf...sen secenegini teke indir...önce...limitini belirle..sor kayseride surda burda...en son ben devreye giricem söz...vardır hepsi buluruz hem otokoçta tanıdııgm var izmirde hem arkas ford ta..sen önce sabitlen...şuan durdurulamıyorsun kafanda fikirler ve rakamlar uçusup duruyor.. :)

Abicim sana şöyle söyleyim en fazla 45-46 gibi alabileceğim en uygun focus dizel şeklinde limitim. Bunun dışında F2,5 olmuş F3 olmuş önemli değil pek.

Adana ve İstanbul otokoçtaki HB dizeller satılmış. Kayseridekilerde sedan tit.dizelede 50-51 istiyorlar. ;) Bunu 45 e verseler eski kasa felan demem alırım mesela :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ama yusuf...araba yokken kimse o fiyata indirmezki..ikinci elde adamlar ofiyatı cekerken...bence sen biraz daha biriktir..hiç macera arama...f3 al..dogru yolu bul...

bugünkü ds4 mecrasından sonra yakubu ve focus fanatikliğimi birkez daha takdir ettim...zaten...eksiklikleri onunda var elbet ama...yinede..dogru söylüyor adam ...kacınılmaz sonuç FIII...sende buna hazırlan...artık bırak 2.5...2.75..falan ugraşma..net bir karar al...f3 style plus paket yada tit..bu olsun öncelikli hedefin..gerisi boşş...ne dersin yakubum sende bişiler de de...abiyi döndürmeyelim boş dükkandan okadar gelmiş yorulmuş..otur yusuf kaderşş..sende çay kap abdulllah koş abine...üşümüştür içi ısınsın...secil kızım bütün f3 leri dök bakayım printten abine...hadi hayırlısı araba vericez bu kardeşimize bi güzellik yapıcaz artık.... :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Herşeysine laf söyle ama citroen'in süspansiyonuna laf söyleme Yakup.

Süspansiyon sisteminin mucidi marka çünkü.

Abi ben yaşadığımı ve yorumları söylüyorum.

C4 sürdün mu yenisini ?

Mucidligi ise yararamis c4 de, hiç bir rakibinden iyi degil. Astra golf Focus

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Herşeysine laf söyle ama citroen'in süspansiyonuna laf söyleme Yakup.

Süspansiyon sisteminin mucidi marka çünkü.

+ olarak Mercedes in S serilerinin havalı amortisörlerinde Citroen lisansı bulunmaktadır.

Citroen gibi Peugeot da yol tutuş uzmanı bir markadır ancak ekonomik kaygılar sebebiyle artık karmaşık sistemler kullanmıyorlar, bilmediklerinden değil.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.