Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

"Yeni araç alacağım - İncelemelerim"

Önerilen Mesajlar

Performans olarak İ30 daha iyidir muhtemelen ama onun dışında genel kalite, marka imajı 2.el değeri astra'yı öne çıkarıyor. Üstelik fiyatıda daha uygun modelide 2012 :yeah:

Yakıt olarakta tahminim ikiside kullanıma göre değişir. En basitinden şuanki aracım ben kullanınca ş.içi lpgde 0,25 krş yakıyor kmde(11lt/100 km), eşim kullanınca 0,20 krş (9lt/100 km)yakıyor :+1:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Elbette, her araç satılır muhakkak eninde sonunda ama kimisi kolay kimisi zor.

Yusuf abi ikinici el hiçbir şey ifade etmiyor artık benim gözümde..Octavia nın şokunu atlatamadım daha....Bir araç nasıl 1 günde satılır yav.... :+1: Tabi sonra çözdüm piyasadan neredeyse 4-5 kağıt aşağıya vermişiz.....Ama biz gene 1.250 kar ettik orası ayrı.. :P Kısaca hangi araç olursa olsun denk gelinirse satılır...Bence fazla kafaya takma bunu.. :yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.