Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

"Yeni araç alacağım - İncelemelerim"

Önerilen Mesajlar

Yusuf la telepatiye varacağız zaten zamanla inşallah :D

Bunun dışında eşin dostun çoğunun 4-5 yaşındaki çocukları korkulu rüya görüyor bu aralar. Bu rüya türlerine bakılırsa ya uzaylılar biz uyurken aklımıza giriyor ya da hava değişimleri biz etkiliyor :guitar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

vala bende uykum kaçtı gece gece..denizlideki akbank müdürü arkadasım 2008 passat dizel otomatik almış..astrasını satıp 34000 ne 55000 ne tertemiz araba şimdiki degeri 60000 diyor öle bişimi alsam...alsam nolucak...zaten işim dolayısıyla cok binemiyorum...juke alayım diyom bazen tipli bazen tipsiz geliyor..50000 ini aşan degerler beni D segmentine yöneltiyor...benzinli..kia sportage ordan göz kırpıyor cünkü dışı cok güzel...focusa o paralar verilmez diyorum şu an için...böle salak salak onu koyuyorum almıyor...boşa koyuyorum dolmuyor..sonra amannnnn diyorum arkamı dönüp uyuyom...oglan hbdeb vazgeçip yeni focusta red candy sedan diyor...yusufumu gayet iyi anlıyorum...acılsam borçla gecirilecek bir yıl değil piyasalardan klasik iktisatcı olduğum içn kötümser bakıyorum...garip bir ikilem...bu..borayı da gayet iyi anlıyorum...bu araba bizi obsesif kompoltisif bulgulara gark etti...focus....hepsi bu forumla ve yakupla ve sizlerle tanışmam yüzünden...ne güzel ondan önce yoktu böle takıntım...sytle pluss diyom tit..den in ona bin olmaz diyom...ama yusuf için ne astra ne i30 diyorum tek arac focus style plus paket keser diyorum...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yusuf sonradan farkettim mesajını, bahsettiğin araç 9.000km deyse gayet iyi gibi tabi İstanbul un kötü şartlarına ne kadar maruz kaldığı muamma; bu şartlarda 9.000km normal şartlarda 15-20.000km kadar yorabilir aktarmayı, aksi taktirde kulağa iyi geliyor..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bacanağımda astra H var cdti HB;

130 bin km de, motor kısmında değişmeyen parçası kalmadı, turbosu dahil bir çok parçası arıza vedi ve değişti, en son yokda giderken klima açıksa araç stop ediyordu uzunca bir süre bulunamadı şimdi havalar serinledi klima açılmıyor sorun yok seneye ne olacak bilmiyorum.

işyerindeki arkadaşımda corsa var cdti sıfır almış, aldığı günden beri araç yolda giderken kafasına göre yağ basıncı uyarısı veriyor, stop edip çalıştırınca hata gidiyor.Opel servisi herşeyi garanti kapsamında değiştirmiş sonuç şuanda yağmurlu havalarda sürekli yağ basıncı uyarısı veriyor.

Kendi corsamda 45 binde şarz dinamosu gitti; 50 binde V kayışı ve rulmanları değişti.

Ben istanbulda çok ciddi niyetlenmiştim Yakup bilir sedan astra cdti almaya, test sürüşünden sonra focusa binince kesinlikle istemiyorum astrayı dedim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kalkış ve >160km üzeri performans olarak öyle ama 90-100km ile giden bir Astra 1.3 ü standart Focus Tdci ile hayal ettiğiniz kadar kolay geride bırakamıyorsunuz, çok kere denedim..

Aydın felaket tellalı gibisin yahu umarım bizim çifte Opel lerde sorun çıkmaz :yeah: Şuanki Corsa yla Insignia istatistiklere göre sınıfında >90 civarı memnuniyet oranıyla sorunsuzlukta birinciler, Opel de medyaya oynamayan bir marka üstelik..

Bu en sorunsuz otomobil ünvanına sahip Corolla nın bende 1 senede envai çeşit ve önceden tecrübe edilmemiş arızalar çıkarmasına benziyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün astra'yı eledim gibi :D

Geriye i30 ile F2,5 kaldı. İ30 da bazan alıyım diyorum sonra vazgeçiyorum. o yüzden onuda askıya aldım :) F3 içinse şimdilik borca girmeyi düşünmüyorum.

Yani 2.el 2010-2011(tercihen 2011 model) titanium beyaz HB dizel focusa karar kıldım. hem f3 makyaj yediğinde f3e geçerken değer kaybım daha az olur :) Tolga sana dediğim 9 bindeki araç satılmış.

Şimdi en fazla 30 binde arıyorum. 10 bini geçmemiş olursa daha iyi olur tabi :) Şu an 10 bin ve altındaki ilanlar 45-50 arası yuh yani :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

limit 45 ise ve insignia düşünülüyorsa favorimde bir araç var 46.750 ye...Yusuf abi istersen tabi.. :D Hemine navi paketli.. :)

http://www.sahibinde...59116975/detay/

Hasan'ım benzinli alacak olursam sıfır F3 titanium u düşünmeden alırdım hatta ecoboost unu :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.