Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Hyundai i30 İnceleme ve Test Sürüşü - 2012 Hyundai i30

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Tamam 8:30 da tükkandan çıkıcam eve giderim üzerimi değişirim :) Sahilden kaptırıveririm sana :D

Başka zaman yok :D Yarın akraba ziyaretleri var. :D Pek bi garip geldi ya :D

Olur abi tamam

Kumpas aliyimmi lazımmı :D

Aha manyaklar geldi desinler :D

Yok yok alma bugün kalabalık olabilir :) ayrıca ilk resme dikkatli bak (kaput çizgisi) :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Resimler için teşekkürler..İç konsol tasarımı biraz Cruze u andırıyor bana, çok da beğenemiyorum yine de bakacağım. ..

Sayın Tevfik dediğim kadar var değil mi.. 1-2 inseler almayı düşünebilirim.. Fakat inmeyi bırak muhtemelen 3-6 ay içinde kademeli olarak 3-5 bin TL zam yapacaklardır ..O halde bile focustan mantıklı bir seçenek olur..

Bugün 2den sonra ben de Erel (Audi-VW), şahsuvar (ford), Tuna (i30) ve Erpaş (astra-corsa) bakmaya gideceğim..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Resimler için teşekkürler..İç konsol tasarımı biraz Cruze u andırıyor bana, çok da beğenemiyorum yine de bakacağım. ..

Sayın Tevfik dediğim kadar var değil mi.. 1-2 inseler almayı düşünebilirim.. Fakat inmeyi bırak muhtemelen 3-6 ay içinde kademeli olarak 3-5 bin TL zam yapacaklardır ..O halde bile focustan mantıklı bir seçenek olur..

Bugün 2den sonra ben de Erel (Audi-VW), şahsuvar (ford), Tuna (i30) ve Erpaş (astra-corsa) bakmaya gideceğim..

Sayın Köse.....bende o klima ve müzik sistemi yönünü hiç begenmedim dışındaki o sportif ruhu pek yansıtmamış..garip geliyor bana...umarım istediginiz şartlarda oluşur...ben de şunu düşündüm benzinli alınacaksa eger cruze da iyi fırsatlar var...astradada indirim vw deseniz sıra...i30 full donanım zengibliği ile göz dılururuyor ama...sıradışı ve beklentisi yüksek bence...tabiki sürüş dinamiklerini yaşamak lazım...Haziran gibi yeni modeller ile eylül de golf kasa değişimi yaıyacak belkide eski golf kasasına bi kıyak yapılabilir diyorum....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kumpas aliyimmi lazımmı :)

Aha manyaklar geldi desinler :D

gerçek Hyundai ruhu taşıyan bir adamın izlenimlerini alalım ya....ogün......yako arkada otursun baş omuz mesafesini ölçsün hep kotlu bacagını görmekten sıkıldım manken otursun onu ceksin ...bir daha deyiver..ordaki hatunlara bi oturun bacak mmesafenizi ölccez ...nolucak yawww.. :yeah:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Erel audi kapalı

vw'de randevusuz test yok.Hafta sonu da yok

Ford da haftasonu test yok araba da yok şuan zaten

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Erel audi kapalı

vw'de randevusuz test yok.Hafta sonu da yok

Ford da haftasonu test yok araba da yok şuan zaten

Maalesef kötü haberleri biz de aldık. O yüzden stadın altındaki Erele gideceğiz.

Şahsuvarın ecoboost focusu pazartesi gelecekmiş. O da yattı.

i30u da boşver görmeye gerek yok..

Opel için de altunizadeye gideriz olur biter..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Öncelikle Estğfrlh...

Sürüş güzel arabanın yüksek hıza çok çıkamıyoruz haliyle rüzgar sesi yol sesi için şudur diyemem..Yol sesi kÖtü değil en azından F2'ye gÖre...Yollar bozuk olduğu için ses vardı gün içinde Civic de sürdük ona gÖre hafif sesli gibi..

Viraj kabiliyeti gayet iyi...Beğendik biz..Zorlayınca esp tutuyor..Viraj videolarına dikkatli bakın anlayacaksınız..

Süspansiyonlar tatlı sert bir kez sert girdik deneme amaçlı hayli gürültü oluyor o şartda ama normalde sessiz gayet iyi..

Direksiyon olarak Özellike sport mode daha etkili daha iyi..Focus gibi değil bana gÖre..Ogün de yorumlar f2 ile daha haşır neşir :yeah:

Motor sesi de yeni nesiller gibi gayet sessiz ama gelen sesde güzel...Allahım civic'e binmez olaydım..O araçtan sonra tüm motor sesleri iyi gelir heralde bana :) elektrikli gibi nerdeyse sanki uçak var altında araba değilde..Neyse ben beğendim..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2. olarak stlye donanımında park sensörleri gövde rengi kırmızı fakat elite de öyle değil. Acaba elite park sensörsüz geldide farklı bir marka mı taktılar? :yeah:

Bu arada manuele alıp mı denediniz . Bu araç kendi kendine neden vites atmıyor. :) 4000 e geliyor öyle atıyor felan. S ye aldınız desem kocaman D yazıyor yol bilgisayarında. :D

YkP CgTy tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2. olarak stlye donanımında park sensörleri gövde rengi kırmızı fakat elite de öyle değil. Acaba elite park sensörsüz geldide farklı bir marka mı taktılar? :yeah:

Bu arada manuele alıp mı denediniz . Bu araç kendi kendine neden vites atmıyor. :) 4000 e geliyor öyle atıyor felan. S ye aldınız desem kocaman D yazıyor yol bilgisayarında. :D

Renk olarak değişebiliyormuş ama lansman rengi olan kahve de SİYAH renk kullanılmış..

Ne görüyorsan o diğerleri için :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.