Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Focus İnceleme - 4K & 5K - Titanium - Candy Red

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Abicim araç fabrikadan çıkar çıkmaz direk bizim kullanımımıza sunulmuyor ki. Her araç tek tek kontrol ediliyor yetkililer tarafından. Mekaniği, Kaportası, İç trimleri, Elektronik aksamları. Ok logosu vurulmadan araçlar tırlara yüklenmiyor.

Ford gibi dünyanın en önde gelen firmalarından biri Chery standartlarında bir işçiliğe sahip araca OK logosu vurdurturmu ?

İllaki farklar olacaktır ancak farkları emin olun hissetmeyeceksiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abicim araç fabrikadan çıkar çıkmaz direk bizim kullanımımıza sunulmuyor ki. Her araç tek tek kontrol ediliyor yetkililer tarafından. Mekaniği, Kaportası, İç trimleri, Elektronik aksamları. Ok logosu vurulmadan araçlar tırlara yüklenmiyor.

Ford gibi dünyanın en önde gelen firmalarından biri Chery standartlarında bir işçiliğe sahip araca OK logosu vurdurturmu ?

İllaki farklar olacaktır ancak farkları emin olun hissetmeyeceksiniz.

Yani diyorsun ki Çin Malı Focus acıtmadan alınacak... :) Eh.Öyle olsun bakalım.Ama arkadaki Jettacı Çin malı Focus işte diye küçümserse ne olcak peki? Valla ben Focusu alırken yine de seçicem o zaman ,Made in Prc yazanı almıciim...Çinlilere vermek(parayı) istemiyorum,banane illede alman olsun... :)

Bu arada Chery'de baktım geçen gün..Güzel olmayan,asık suratlı bir hatun vardı satış elemanı,beğenmedim,elektrik alamadım,o yüzden de almıciim Chery'i,yoksa çin malı olduğundan diil yani..Ehehehhhüüü....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yani diyorsun ki Çin Malı Focus acıtmadan alınacak... :) Eh.Öyle olsun bakalım.Ama arkadaki Jettacı Çin malı Focus işte diye küçümserse ne olcak peki? Valla ben Focusu alırken yine de seçicem o zaman ,Made in Prc yazanı almıciim...Çinlilere vermek(parayı) istemiyorum,banane illede alman olsun... :D

Bu arada Chery'de baktım geçen gün..Güzel olmayan,asık suratlı bir hatun vardı satış elemanı,beğenmedim,elektrik alamadım,o yüzden de almıciim Chery'i,yoksa çin malı olduğundan diil yani..Ehehehhhüüü....

Senin çin mallarını niye istemediğin belli oldu, çekik gözlü uzakdoğulu hatunlar ilgi alanına girmiyor anlaşılan :D:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Senin çin mallarını niye istemediğin belli oldu, çekik gözlü uzakdoğulu hatunlar ilgi alanına girmiyor anlaşılan :D:)

Olur muuuu,aslında fantezim olur Çin arabaları!!!(Gözetim altında olduğumdan böyle diyorum,sen anla artık:)) Özellikle "Liseli" kıyafeti boyalı !! Çin ve Japon "Arabalarına" bayılırım ... :) ....Ehehehehhüüüü....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yani diyorsun ki Çin Malı Focus acıtmadan alınacak... :) Eh.Öyle olsun bakalım.Ama arkadaki Jettacı Çin malı Focus işte diye küçümserse ne olcak peki? Valla ben Focusu alırken yine de seçicem o zaman ,Made in Prc yazanı almıciim...Çinlilere vermek(parayı) istemiyorum,banane illede alman olsun... :)

merak etme abicim Jetta ilk viraja kadar gelir peşinden :D

Ondan sonra Focus kalitesini gösterir :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Diğer başlıkda dediğim hayal kırıklığı cümlesi ; Test aracının olmamasıydı :D Yarın diğer bayilere bakacaz artık :D Napalım

Ama karşınızda Ecoboost Candy Red HB focus duruyor

Son resimlerde ise daha showroom'a giremeyen Stil+Plus paketli bir Gri Sedan mevcut.

img2334d.jpg

img2335z.jpg

img2384g.jpg

img2336c.jpg

img2337f.jpg

img2346zi.jpg

img2351ya.jpg

img2352f.jpg

img2353e.jpg

img2355.jpg

img2361z.jpg

img2363o.jpg

img2365g.jpg

img2367z.jpg

img2369n.jpg

img2371wg.jpg

img2373t.jpg

img2375sv.jpg

img2377jy.jpg

img2378x.jpg

img2379w.jpg

img2380v.jpg

img2381jp.jpg

img2382d.jpg

img2383c.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Emeğine sağlık fotoğraflar süper :D

Rica ederim , seninde dostum.

Teşekkürler ecoboostun iç mekanda bir farklılık var mı?Birde pazarlık yapabildiniz mi hiç?Burdakiler 1 kuruş inmiyor. :D

Fiyat için daha erken fakat 51 bin TL'ye bu aracı alabilirim.

Şu makinanın yolda gidişini çok merak ediyorum. Acaba gazı köklediğimizde turbonun ıslığı nasıl gelecek kulağa :D

çok iyi gidiyor.Özel ses sistemini duydun değil mi ? Ford'a özgü eski ST sesleri için ek parça mevcut.

Ellerin dert görmesin Yakup.

Cand Red çok güzel görünüyor.Galiba rengim netleşti..

Yalnız araba kalite kokuyor..

Rica ederim abicim..Araç çok güzel.

evet ya cok güzelmiş maşallah kırmızı .......alan ne şanslı......

Evet :D

Yakup yoluma taş koyuyorsun F3 ü aklıma sokuyorsun izdivacıma engel olacaksın :D

Sen yoksa bu yaşta kendini mi yakacaksın :D F3 al :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.