Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Focus İnceleme - 4K & 5K - Titanium - Candy Red

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Araca binince çok eksiklik olmaycağını anlayacaksınız..

Emin olabilirsiniz.focusun tüm eksikliklerini (en azından şuan) giderilmeye çalışıldığını görüyoruz..Lüks detay eksikliklerini arasak heryerde bulabiliriz o yüzden çok takmamayı öneriyorum ama 2012 de touch gelebilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ellerinize eve emeğinize sağlık Yakup ve Serdar.

Bu jant genede olmamış bence. Görün bakın style donanımın jantları bundan güzel olacaktır yine. Focusta her zaman olduğu gibi. F2 ve 2,5 dada coll. jantları daha çok hoşuma gidiyor benim :lol:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

önden kötü bakıyor tek güzel tarafı "BANA" göre ön tarafı arkası zaten mondeo, yandan bişeye benzemiyo :) volvo gibi keskinlik var gibi yanda :D

bu kadar para verirmiyim ? belki ilerleyen yaşlarımda

focus 2.5 siparişinde gencede hitab ediyodu şimdi o aşamadan çıktı D sınıfı havası var baya ağır şekilde :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Genelde ilk tercihim sedan olur, hemen hemen tüm araçlarda. F3 ün arkası D sınıfı havasında zaten mondiye benzerliği var ama ön tarafın daha spor bi duruşu var, keza yandanda ikisinin karışımı gibi. F2,5 sedan bundan daha D sınıfı havasında gibiydi sanki. Bu F3 makyaj yiyince dahada yakışıklı olur kanımca. O zamana evin borcuda bitmiş olur hem :) :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.