Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Focus İnceleme - 4K & 5K - Titanium - Candy Red

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

ya rocker sen ne iş yapıyon hakikaten merak ettim....adınızda hilmi galiba....sen çok yaşa emi....bugün izmir otokoçtaydım bende girdim karşımda sarışın bir hatın devamlı gülüyor şaşırdım....nasıl bu kadar güleryüzlüsün diye megersem daha yeni işe girmiş haaaaa dedim tamma şimdi oldu......

Kabzımalım ben deeermişim,eheheheheüüü..Memuruz ne olacak işte,Adımda hilmi diil ama ismin ne önemi var,Focusçu bir garibanız işte...

O sarışın Hatun size güldü siz muhabbet etmediniz mi...Yazık olmuş,halbuki o kadar çok şey sorulabilirdi ki kendisine..Mesela ne zaman alabileceğiniz yani Focusu,sipariş alıyormu yani focusa,telefonu var mı yani focus gelince denemek için, gibi..ehehehehüüü.... :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yok etmedim..........kadınlardan uzak duruyorum ben artık......şişlendim yoksa ne işim var burda......gölbaşındaki ulaşan otelde çok ulaştım nirvanaya canım tavsiyemdir....hahahaha

alabileceği espirsini unutmadım yazdım ama....memur bey........

Kadınlardan uzak durulurmu yaaa...Naptın abi...Benim bildiğim hapiste tacizcileri falan şişliyorlar yahu....Ehehehe..

Bu arada konuyu dağıtmışız bayaa...Bişey soracaktım ben asıl,Focus 3'ün Çinde de üretileceği söyleniyor arkadaşlr..Bu doğru mu????

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

evet doğruuu :D

Haydaaaaa,şimdi dandirik çin işçiliğinin olduğu focusa mı bincez...Bir bu eksikti..Al işte...Kesin o focusun içide şu Kia,Hyundai,Chery,Gelly gibi uzakdoğu arabalarının içindeki kekremsi koku gibi kokar..İğrenç bir koku var arabaların içinde yahu...Al işte,gelde uyu şimdi....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dostum tüm firmalar gecti. Daha Focus lar geçmedi zaten.

Cin i sanırım iyi bilmiyorsunuz. Her türlü üretim cikartabiliyor o ülke. Bakmayın Avrupa ülke isimlerine

Sevmiyorum ben Çini..En kalitelisi bile çabuk arızalanıyor..Bugüne kadar aldığım en kaliteli markaların Çin üretimlerinin hepsi en başta kaliteli gibi gözüksede çok kısa ömürlü oldu.Tamam garantiden değiştiler falan ama o bozulma nedeniyle çok ağır mağduriyetlere sıkıntılara uğradım,çok uğraştım,servisle cebelleştim v.s v.s....Umarım Türkiyede Çin üretimi Focus satmazlar.... :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Suan sedanlar Almanya

HB Ler İspanya'dan geliyor.

İncelemelerim sonucunda HB leri daha ozenli üretildiğini hissettim.

SiZin bindiğiniz araçlar Alman menşei Cin üretimler mi?

Sırf bu araç icin özel fabrika kuruldu.hiç bir firma imaj eksiltmek istemez. Dediğim gibi tüm firmalar geçmeye başladı

Saygılar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Suan sedanlar Almanya

HB Ler İspanya'dan geliyor.

İncelemelerim sonucunda HB leri daha ozenli üretildiğini hissettim.

SiZin bindiğiniz araçlar Alman menşei Cin üretimler mi?

Sırf bu araç icin özel fabrika kuruldu.hiç bir firma imaj eksiltmek istemez. Dediğim gibi tüm firmalar geçmeye başladı

Saygılar

Valla Focus Çinde üretiliyor desinler,1.Kalitede olsa o araba Türkiyede Fordun imajı(hala kaldıysa) düşmeyi bırak kalmazdaaa,olmazda...Yazık olur...Hayırlısı artık.Ben kaçtım herkeşe iyi geceler dilerim....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla Focus Çinde üretiliyor desinler,1.Kalitede olsa o araba Türkiyede Fordun imajı(hala kaldıysa) düşmeyi bırak kalmazdaaa,olmazda...Yazık olur...Hayırlısı artık.Ben kaçtım herkeşe iyi geceler dilerim....

Siz böyle dedikçe kalmayacaktır..Ama buranın bir amacı da bunu yanılgıyı yıkmaktır..Liste yapsak orada üretilen araçlar diye ağzınız açık kalabilir.

Neyse çin'i bilen bilir zaten. :D Açıklamaya gerek yok

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.