Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Focus İnceleme - 4K & 5K - Titanium - Candy Red

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

O eksoz susturucusunun orada olması stepne yuvasının daha aşağıya konumlandırılmasını, haliyle bagajın daha geniş olmasını engelliyor. Ford o susturucuyu başka bir konuma başka bir şekilde yerleştirmeyi ve bagaj hacmini genişletmeyi neden düşünmedi acaba. Sonuçta arabanın bagaj hacmi çok küçük.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O eksoz susturucusunun orada olması stepne yuvasının daha aşağıya konumlandırılmasını, haliyle bagajın daha geniş olmasını engelliyor. Ford o susturucuyu başka bir konuma başka bir şekilde yerleştirmeyi ve bagaj hacmini genişletmeyi neden düşünmedi acaba. Sonuçta arabanın bagaj hacmi çok küçük.

Evet bir nebze öyle ama eski focusa göre düşünürsek stepne farkı var..

buda 50 LİTRE fark ettiriyor..Bagajı büyütmek isteyen stepneyi değiştirebilir :D 50 litre kar eder.

Saygılar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet arkadaşlar :D

Bugün Sscasta ile buluştuk Serdar abi sağolsun kırmadı beni geldi benimle :)

Focus Titanium HB Karşınızda...iş'te araba demek istiyorum C sınıfı denince akla HB geldiğini unutmayalım..

Tasarımın ve jant'ın daha uygun olduğunu anlayabileceğiz :) :)

Kısaca bugün ki detayları aktarmak istiyorum... Resimlerde bir sigorta topluluğu göreceksin o yer bagajın solunda kalıyor kapağını açarak iç kısmı görebiliyoruz hemen iç kısımda da sac'a yapışık Yalıtım malzemesini görüyoruz..Tabi bunu görünce hemen bizimkilerde var mı diye baktık f 2 ye tabiki orada olmadığını gördük direk döşeme altında sac var..

Yalıtım malzemesinin buraya da eklendiğini görmüş olduk...belki resimden de anlayabilirsiniz.

Ek olarak kapılar açıldığında direk led stoplar ve park ön lambalar yanıyor..Yine genelde Alman araçlarda gördüğümüz sinyal kolu ile birlikte aracın sağında veya solunda lambaları açık tutma özelliğinin eklendiğini fark ettik.

buyrun siyah HB focus

img2107i.jpg

img2108ku.jpg

img2109o.jpg

img2110l.jpg

img2111s.jpg

img2112eb.jpg

img2113ya.jpg

img2114hb.jpg

img2115.jpg

img2116z.jpg

img2117a.jpg

img2118x.jpg

img2119t.jpg

img2120i.jpg

img2121r.jpg

img2122o.jpg

img2123p.jpg

img2124i.jpg

img2125k.jpg

img2126fv.jpg

img2127x.jpg

img2128ep.jpg

img2129om.jpg

img2130rn.jpg

img2131l.jpg

img2132io.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Iı S40'ı sevemedim bi türlü :D kuzeniniz kazasız belasız biner inş.İnceleme çok iyi olmuş teşekkürler tekrar ama o göstergedeki ekran ne yav özellikleri ekrana sığdıracaz diye çırpınmışlar resmen.

Çok teşekkürler :) artık kuzen mi çok biner ben mi bilemiyorum :) yarın kapmam lazım arabayı :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.