Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Focus İnceleme - 4K & 5K - Titanium - Candy Red

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

resimdeki focus gece grisi mi?

Bu Kum Grisi denen Renk ve bu rengi almaya karar verdim ben çoktan.Çok güzel bir renk,güneş ışığında daha güzel duruyor.Yanar Döner renk..Yani ortama göre bazen mavimsi,bazen bejimsi,bazen beyazımsı falan duruyor..Çok hoş gerçekten.En azından her tarafta dolanan gri renklerden değil..Bu rengi başka hiçbir markada da görmedim zaten.Fiesta ve C-Max'te de kullanılıyor ama internet sitesindeki renk skalasında böyle gözükmüyor.Gece Gri,eski focusun Fırtına grisinin bir ton açığı.Çok güzel bir renk ama yazın içinde sauna havası yaşarsınız,habire kirli gözükür,yıkattırırsınız,en ufak çiziği gösterir kafayı yersiniz,güneş yanığı olmaması için boya koruma yaptırtmaktan illallah edersiniz...Tercih meselesi tabii.Ben gece gri almam(Sattığım Fırtına griden tecrübedir)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yani rocker öldürecen sen beni.......ya sen değilmiydin fırtına gri en güzeli ........offfffff offfffffff....

Fırtına Gri en güzeli tabii.Ama her güzel aynı zamanda kullanışlı olmuyor malumunuz...Şöyle anlatmaya çalışiim,yanınızda süper güzel sarışın bir hatunla yürüyorsunuz sokakta..Hatun sevgiliniz.Geceleriniz mükemmel...Amaaa,gündüz olunca işin rengi değişiyor..Sürekli konuşan ama boş konuşan,birşeyden anlamayan,makyajına kuaförüne para yetiştiremediğiniz,giydiği mini etekler yüzünden magandalarla dalaşıp durduğunuz bu sarışın süper güzel hatunla ne kadar evlenmyi düşünebilirsiniz ki?? :yeah:^_^

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bunu haydar dümen amcaya sormak lazım bence...en iyi cevabı o verir........

ya rocker............öldürecen vala beni ya........özlüyomda sen olmadınmı tın yok forumda...

Abi gündüzleri işyerinde fazla takılamıyorum,akşamlarıda oğlanı uyutunca giriyorum işte...Bu arada Otokoçtan hatun arıcaktı beni yeni focusun test sürüşü için,sabırsızlıkla bekliyorum ...Arasada muhabbeti koyulaştırsak biraz,maksat Focusu test etmek olsada bu sayede 2-3 hatun Görüyoruz bahaneyle,yoksa evden işe işten eve...Geçen gidişimde Hatuna biraz fazla ilgi gösterdim,yanımdaki arkadaş hemen Focusu satışa getirdin diye takıldı...Ehehehhüüüü.... :rolleyes:

Bu arada admin abilerim eskiden şu smileylerde gitar çalan rockçı vardı ben onu istiyorum yine,tam bana göreydi valla....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ya rocker sen ne iş yapıyon hakikaten merak ettim....adınızda hilmi galiba....sen çok yaşa emi....bugün izmir otokoçtaydım bende girdim karşımda sarışın bir hatın devamlı gülüyor şaşırdım....nasıl bu kadar güleryüzlüsün diye megersem daha yeni işe girmiş haaaaa dedim tamma şimdi oldu......

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.