Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Focus İnceleme - 4K & 5K - Titanium - Candy Red

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Karşınızda Sedan Fırtına Gri Titanium 1.6 125 ps 5 ileri manuel araç smile.gif

Resimlerle ayrıntıları aktarmaya çalıştım, umarım Ford bayiisiz il & ilçelerimizde ki arkadaşlarımıza yardımımız dokunur..

Malzeme kalitesi vs gayet güzel olmuş..Göğüs yumuşacık tongue.gif tüm konsol kenarlar ve alta doğru heryer..Vites çevresi vs hariç..Kol dayama kısmı Deri kaplı...F 2 den farkı elle kaldırmıyoruz yaylı yapmışlar..Genişliği F 2.5 kadar..Torpido gözü ufak olmuş. USB ve Aux girişi o bölümde (resimlerde mevcut) ilerde touch gelirse mekanizma kol dayama içine geçecek.

ön kapı üstleri yumuşak kaplamalı..özellikle parça birleşme yerlerine ve uyumluluğuna baktım gayet sağlamlar oynatması güç..beğenildi işçilik..yer yer acayip kısımlara dikkat ettim eskiklikler var ama kıl kuyruk yerler biggrin.gif Neyse Arka kapı üstleri yumuşak kaplamaya sahip değil yine kaliteli bağlantılarla sert plastik mevcut ama F 2 lerden bariz kaliteli kapı ağırlığndan bile belli diyebilirim..

Koltuk kavramaları güzel, kötü değil; arkalar dahil...İlk etapda konsol yüksekliğinden sanki önünü göremiyormuşşsun gibi geliyor sonra alışıyorsun biggrin.gif heybetli olmuş..Bu arada eleştirilen teyp öyle kalitesiz gibi durmuyor.Ses kalitesi de kötü (boğuk vs) değil...Direksiyon tutumu değişmiş birazcık, deri kaplaması da güzel..Koltuk kumaşları eskiye nazaranbirazcık süslü, benzer kaliteye sahip. X paket dışı olunca; koltuklarda, manuel hareketlendirme tercih edilmiş..

Yol bilgisayarı eskiye nazaran görsellik olarak zenginleştirilmiş ve bir kaç mod özellik eklenmiş (sürüş özelştrme gibi)

Arka diz mesafesi yine sınıfının iyilerinden..Baş mesafesi fark ettirmiş..Golf'den 4 cm kısa olmasının dezavantajını yaşıyor..Tabi bunun avantajlı bir yönüde sürtünme oranın (mevcut focuslardan %7-10 daha az) azalması.Bununla birlikte yol sesinin 1.5 desibel azaldığını da hatırlatmak istiyorum.

Araç mekaniğine dönecek olursak gördüğünüz gibi araç altında parlak bir yalıtım malzemesini görüyorsunuz (stpne altı) mevcut araçlarda bunu göremiyoruz..bu gibi detaylar sesde iyileştirme sağlamış gibi görünüyor..örneğin 2 kapı arasında ki direkte ki bombe bile rüzgar sesini etkileyebilecek faktörlerden.

Bagajda bildiğiniz gibi ufalmış bunun en büyük sebebi TAM BOY stepne kullanılması..Bu opsiyonun tamir kiti ile değişeceğini söyledi yetkililer, ki bu da 100 lt civarı ekstra alan oluyor..eskisi gibi olacaktır az çok smile.gif

Sedan için ilk izlenimlerim bunlardır..Aklıma geldikçe veya sizin sorularınız doğrultusunda açıklamaya devam edeceğim.

Keyifli Forumlar dilerim smile.gif

NOT: 2.SAYFA da hb Modelini görüp diğer izlenimleri okuyabilirsiniz.

NOT: Emektar titanium X paketimiz ve bugün kuzenime aldığımız 115 ps dizel S40 ımızı da sunmak istedim sizlere smile.gif

Not 2 : 8. Sayfa da ise Candy Red HB focus Bulunmaktadır.

Detaylı teknik tablo için Tıklayınız

img2024a.jpg

img2026s.jpg

img2027u.jpg

img2028hm.jpg

img2029w.jpg

img2031tr.jpg

img2032k.jpg

img2033a.jpg

img2034w.jpg

img2036e.jpg

img2038q.jpg

img2039s.jpg

img2040s.jpg

img2041m.jpg

img2042tz.jpg

img2043ll.jpg

img2044el.jpg

img2046np.jpg

img2047f.jpg

img2049k.jpg

img2050mx.jpg

img2051wh.jpg

img2052a.jpg

img2053mr.jpg

img2055b.jpg

img2057c.jpg

img2059b.jpg

img2060z.jpg

img2061ux.jpg

img2062nz.jpg

img2063u.jpg

img2064tb.jpg

img2065so.jpg

img2066a.jpg

img2068u.jpg

img2070b.jpg

img2071xq.jpg

img2072m.jpg

img2075g.jpg

img2076q.jpg

img2077u.jpg

img2078ps.jpg

img2079m.jpg

img2081s.jpg

img2082uk.jpg

img2083rb.jpg

img2085r.jpg

img2086hw.jpg

img2087y.jpg

img2088n.jpg

img2089c.jpg

img2090io.jpg

img2091l.jpg

img2092b.jpg

img2093x.jpg

img2094ov.jpg

img2095ni.jpg

img2097z.jpg

img2098sv.jpg

img2100zx.jpg

img2102x.jpg

img2105us.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sistemi gereği upload sitesinin kurbağalarını görürseniz eğer

http://imageshack.us/ e üye olup giriş yapınız..sonra buraya bakınız

site doğrulaması için başvurdum henüz onaylanmamış olabilir.kusura bakmayın. rolleyes.gif eğer görüyorsanız da problem yok demektir.

Saygılar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.