Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Focus İnceleme - 4K & 5K - Titanium - Candy Red

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Daha özel ayrıntıları da var elimde..

Ama öyle diyorsan öyledir sayın roccker :kıhkıh:

This car is a Candy Red.Belgeleri elimde

Yok fotolarda renk öyle çıkmıştır sana güvenimiz tam sayın admin...Ben candy redi tan otoda gördüm ama beni çok etkilemedi,belkide araba style donanımlı olduğu içindir...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

iki olsa daha tatlı olacaktı ama..:D buna da şükür..

farların içi karartılmış değilmi..

birde bunun üzerine x paket oturursa harika olacak.. ben film falan sevmem ama bu orijinal karartılmış arka camlar kalite gösteriyor arabayı vesselam :kıhkıh:...

xpaket görenimiz olmadı daha sanırım..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

iki olsa daha tatlı olacaktı ama..:D buna da şükür..

farların içi karartılmış değilmi..

birde bunun üzerine x paket oturursa harika olacak.. ben film falan sevmem ama bu orijinal karartılmış arka camlar kalite gösteriyor arabayı vesselam :kıhkıh:...

xpaket görenimiz olmadı daha sanırım..

Ben X Paket Sedan Siyah gördüm ama Sunroof yoktu..Birde eksoztu paslanmış gibiydi benim gördüğümün ve 115 ps dizeldi..Fotolarını ve yorumlarını da koymuştum öbür sayfada...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kaput altı yalıtım keçesi de var sanırım... dışarıya hiç ses çıkmıyodur ecoboosttan.. tısıl tısıl bebek gibi...

yavrum turbo, basınca da ne gider ama..

Kaput altında öyle eskidekiler gibi halıfleximsi bişey değil yastık gibi kalın bir keçe var ve motor yalıtımına çok dikkat edildiği motorun her yerinden belli oluyor,yan duvarlar ve sürücü kabin önünde kalın kalın izolasyon maddeleri var...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.