Jump to content

2018 2019 2020 Ford EcoSport Türkiye Fiyat ve Donanım

Önerilen Mesajlar

Yakup Ç. A.

Yeni Ford EcoSport ST-Line donanımı ile bu ay itibarıyla Türkiye yollarına çıkıyor. 

Yeni Ford EcoSport’un, 1.5 litre TDCi dizel motor ve 1.0 EcoBoost motorlu versiyonu Mart ayında; Ford Akıllı 4x4 Çekiş (AWD) sistemiyle donatılacak ve 1.5 litre Ford EcoBlue dizel motor 125 PS versiyonu ise Mayıs ayında Türkiye’de satışa sunulacak.

Mayıs ayında Türkiye yollarına çıkacak versiyon, altı ileri vitesli manuel şanzıman ile 125 PS güç ve 300 Nm tork sağlıyor.

Ford EcoSport 1.5 TDCI 100 PS Manuel 122.000 TL

Ford EcoSport 1.0 EcoBoost 125 PS A/T 122.000 TL 

Ford Options fiyatları 117.000 TL

Düzenli şekilde tam görmek için: https://anasayfa.focusclubtr.com/2018-ford-ecosport-turkiye-fiyat-ve-donanim-listesi/

ST-Line standart donanım

ST-Line Dikiş Detaylı Parçalı Deri/Nubuk Döşeme

ST-Line Özel Deri Kaplı Direksiyon Simidi & Vites topuzu

Manuel 6 Yönlü Ayarlanabilir Sürücü Koltuğu

ST-Line Marşpiyel

Alaşımlı Pedal

Elektronik İklim Kontrollü Klima (EATC)

Soğutmalı Torpido Gözü

8” Dokunmatik, Renkli Gösterge Ekranı

Ford SYNC 3 Bluetooth & Türkçe Sesli Kontrol Sistemi

7 Hoparlör

USB Bağlantı Noktası 

Direksiyondan Kumandalı Müzik Sistemi

Ford Acil Durum Yardımı

Otomatik Kararan İç Dikiz Aynası

Otomatik Yanan Farlar

Yağmur Sensörü

“Ford Power” Anahtarsız Çalıştırma Sistemi

Direksiyondan Kumandalı Otomatik Vites (1.0 EB ile)

Yol Bilgisayarı

Yükseklik ve Derinlik Ayarlı Direksiyon Sistemi

Elektrik Destekli Direksiyon Sistemi

Tek Tuşla Açılıp Kapanabilen Elektrikli Ön / Arka Camlar 

Far Yükseklik Ayarı

Yükseklik Ayarlı Sürücü Koltuğu

Sürücü Koltuğu Kol Dayama / Saklama Alanı

Sürücü & Ön Yolcu Koltuğu Arkasında Saklama Cebi

60/40 Oranında Katlanabilen Arka Koltuklar

ISOFIX Bağlantı Noktaları

Sürücü Koltuğunda Ayarlanabilir Bel Desteği

Ambiyans Işıklandırma

Otomatik Başlat-Durdur

Ayarlanabilir Bagaj Zemini

Gövde Rengi Kapı Kolları

Gövde Rengi Elektrikli, Isıtmalı ve Sinyalli Yan Aynalar

Gecikmeli Sönen Farlar 

Gündüz Yanan LED Ön Gündüz Farı

Ön Sis Farları

Karartılmış Arka Camlar 

Ön – Arka Tampon Eteği

Yan Eteklikler 

Arka Park Sensörleri

Tavan Çıtaları

18” Alüminyum Alaşımlı Jantlar

Spor Süspansiyon

Lastik Tamir Kiti

Sürücü ve Ön Yolcu Ön Hava Yastıkları

Sürücü ve Ön Yolcu Yan Hava Yastıkları

Yan Perde Hava Yastıkları

Sürücü Diz Hava Yastığı

Sürücü ve Ön Yolcu Emniyet Kemeri Hatırlatması

Aktif Gergili ve Yükseklik Ayarlı Ön Emniyet Kemerleri 

Acil Fren Anında Yanan Lambalar

ABS, EBD, ESP, TCS, EBA ve HLA

Hız Kontrol Sistemi ve Ayarlanabilir Hız Sınırlandırıcı

Yanlış Yakıtı Engelleyen Ford Kolay Yakıt Sistemi

Lastik Basınç Takip Sistemi

Uzaktan Kumandalı Merkezi Kilit

MyKey

Ön Disk/Arka Kampana Frenler

Konfor Paket 4.800 TL

*Anahtarsız Giriş Sistemi

*Elektrikli Katlanabilir Yan Aynalar

*Geri Görüş Kamerası

*Ön Park Sensörü

*Isıtmalı Direksiyon

*Isıtmalı Ön Cam

*Isıtmalı Ön Koltuk

B&O Sound Müzik Sistemi 2.200 TL

2018-Ford-EcoSport_31.jpg

2018-Ford-EcoSport_4.jpg

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • Yanıt 37
  • Oluşturulma
  • Son yanıt

Bu Konuya En Çok Yazanlar

• Yakup Ç. A.

12

• H. Cenk

3

• Erhan Erten

2

Bu Konuya En Çok Yazanlar

Popüler Mesajlar

Yeni Ford EcoSport ST-Line donanımı ile bu ay itibarıyla Türkiye yollarına çıkıyor.      Yeni Ford EcoSport’un, 1.5 litre TDCi dizel motor ve 1.0 EcoBoost motorlu versiyonu Mart ayında;

1.0 EB 6A/T topuna girmeye hiç gerek yok. Yüksek araba lazımsa dizel manuel veya gerekli ise AWD'li dizel abi. Bunun yenisinde benzinli otomatik alınır ancak   Bugün dergicilere vs lansman v

Tabii ki önce buraya alalım   https://anasayfa.focusclubtr.com/2017-ford-ecosport-avrupa-icin-tanitildi/   Şurada da ufak bir boyut kıyaslaması var  

Yayınlanan Görseller

Süleyman Ünal
3 saat önce, Zafer Akbs yazdı:

+ Bagaj kapağı yukarı açılsaymış keşke.

Sen dua et stepneyi de kapıya montelememişler. Bak böylesi de var.

BlobServer.jpg

Süleyman Ünal tarafından düzenlendi
İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
14 dakika önce, H. Cenk yazdı:

anladım focus 4 te zaten standart olacak , şimdi değiştirmeme gerek yok diyorsun ;) :kıhkıh:

Abi, göbek adın CİN mi ? :D:D 

--2 dakika sonra eklendi--
12 dakika önce, Süleyman Ünal yazdı:

Sen dua et stepneyi de kapıya montelememişler. Bak böylesi de var.

BlobServer.jpg

Olsaymış nostalji olurdu.

Vitara zamanında sükseliydi..

Misafir tarafından düzenlendi
İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Yakup Ç. A.

Romanya üretimi artık EU için.

--0 dakika sonra eklendi--
2 dakika önce, Servet Ö. yazdı:

CMax den farki etekleri ve bagaj kapagi mi bunun?

B Suv abi B-Max’ten farkı diyelim :) 

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
  • Yakup Ç. A., başlığı 2018 2019 2020 Ford EcoSport Türkiye Fiyat ve Donanım olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A. bu konuyu sabitledi

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Benzer İçerikler

• Yakup Ç. A.
      Yazan: Yakup Ç. A.
      Anahtarsız girişe sahip olan araba hırsızlığı sayısının artmasıyla mücadele etmek amacıyla Ford, Fiesta’nın uzaktan kumandasına bir uyku modu ekledi. 

https://anasayfa.focusclubtr.com/ford-anahtarsiz-girisli-araba-hackerlarina-karsi-savasiyor/

Ford kumandanın içindeki yeni bir hareket sensörü, kumandanın 40 saniyeden uzun süre hareketsiz kaldığını tespit ediyor ve uyku modununa geçiyor ve böylelikle kumanda sinyal yaymayı kesiyor.

Ford Fiesta ve Fiesta Van, yeni kumandaları standart olarak ekstra bir ücret ödemeden şu an sunuyor, Fiesta’nın ardından gelecek aydan itibaren Ford Focus üretimine de dahil olacak yeni kumandalar.

• Yakup Ç. A.
      Ford ve Google 1 Şubat'ta, Ford’un dönüşümünü hızlandırmak ve bağlantılı araç deneyimini yeniden keşfetmek için stratejik ortaklığı duyurdu.

Tüm detaylar: https://anasayfa.focusclubtr.com/ford-modernizasyonu-hizlandirmak-icin-google-ile-isbirligi-yapiyor/

Özetle 2023'te başlayacak olan bu ortaklık altı yıl boyunca devam edecek. İşletim sistemi Android'e geçiyor. Apple CarPlay gibi diğer tercihler sunulmaya devam edecek. Yerleşik olarak Google Haritalar gelecek vs vs. (oh be kurtulduk nav'dan)

Küresel olarak sunulacak, adı ne olur bilinmez ama artık SYNC olmaması nokta atış olur. İyice çorba olacak yoksa kafalar 😄 

Bkz: Sync 4 https://anasayfa.focusclubtr.com/ford-sync-4-iletisim-ve-eglence-sistemi-kablosuz-apple-carplay-android-auto/

• Eren Tan
      Yazan: Eren Tan
      Geçen yaz aylarında biliyorsunuz ki 480 HP güce sahip Ford Mustang'in ikonik seçeneklerinden Mach 1 tanıtılmıştı. Ama ne zaman kendi başımıza konfigüre ederiz bilemeyiz! Ben ise ellerimde bulduğum resimler ile kıp kırmızı gövde renkli yeni bir Mustang Mach 1 fotoğrafları paylaşmak istedim. Ve tabii ki her önüme gelen Mustang araçlara "The Show Must Go On" Güzeli olarak ömür boyu anmaya devam edeceğim. Ama mevzu burada kapanmadı! 

Söz konusu 2021 model yeni Mustang Mach 1 olunca, kırmızı gövde rengine sahip olsaydı ne olurdu? Benim şahsi yanıtım şu şekilde olurdu: "KIZIL CADI"! Bu arada Marvel fanatiği olduğumu itiraf etmeden duramayacağım! Marvel firması, 15 Ocak 2021 tarihinden itibaren Disney+ akış hizmetine sunarak "WandaVision" adlı 8 bölümlük bir diziyi yayınlayacak! Neyse, daha fazla bahsetsem, reklama girer! 😄 

Ben de WandaVision dizisinden "Scarlet Witch" (yani Kızıl Cadı Wanda Maximoff) karakterinden etkilenerek kırmızı gövde renkli yeni bir Ford Mustang Mach 1 fotoğrafları paylaşıyorum. Yani kısacası söz konusu "Kızıl Cadı" olunca; o cadı bir otomobile bürünecekse, işte aşağılardaki kırmızı Mustang Mach 1 araçlarına bürünmeli! ❤️❤️ 
      Bir de promosyon olarak bir kaç şarkı videoları paylaşıyorum! Yüksek ihtimalle şarkı sözlerinin Mustang ile alakaları yoktur! Ama benim zihnimden o müziklerimin melodileri öyle bir Mustang Mach 1'e yansıtır ki, yazamam... Fakat her Ford Mustang araçlarının resmi marşı Queen'in "The Show Must Go On" parçasından şaşmamalı!

• Çağatay Kılınç
      Yazan: Çağatay Kılınç
      İlgili motor için kullanıcı deneyimlerini burada paylaşabilirsiniz, ancak şanzıman tipini de yazmayı ihmal etmeyiniz.
      Teşekkürler. (Yönetim)

------

Ağustos başı teslim aldığım ecosport ile  1500 km yı yeni geçtik. Son dolu depoda bilgileri sıfırlamıştım Eylül 3te. 500 küsür km nin 150 km si uzun yol kalanı şehir içi ve kısa mesafeler oldu. Sadece şehir içi tüketim yb 7.4 e kadar düşürmüştüm daha da düşüremedim. Ara ara yarım gaz ile arabayı koşturuyorum ama genelde sakin ve ss ile kullanırım. Şu an 7.3 lt tüketim görünüyor ama depoda 0.4 civarı sapma oluyor. Benzini Shell den v power kullanıyorum. 1.5 dizel fiestamla aylık Max 250 TL civarı harcıyordum. Bununla da 300 ü az geçiyor açıkçası beklediğimden daha iyi değerler. Tüp taktırmayacak mısın buna diye soranlara da oldu ama aklımın ucundan geçmiyor. Senede taş patlasa 15k km anca.

• Yakup Ç. A.
      Ford Kuga'nın incelemesini yapmaya çalıştım(k) :)) Uzunca ara geçince biraz zorlandım  Puma'yı daha iyi hazırlayacağım ?  Kuga için söylemeyi atladıklarımı da yazıyla daha sonra aktaracağım. 
      Keyifli seyirler, umarım faydası olur. 

• Bir arkadaşa söyle

FocusClubTR.com'u seviyor musun? Hadi bir arkadaşa söyle!
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.