Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2018 Ford EcoSport Türkiye Fiyat ve Donanım

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

https://www.focusclubtr.com/topic/16203-b-suv-dizel-manuel-türkiye-fiyat-karşılaştırması-crossover/

Sadece fiyat faydaya bakarak yukardakilerden çalması gerek; Renegade, Fiat 500X, Kia Soul, Opel Crossland X, Mokka X, Citroen C3 Aircros, Mazda CX-3, Tivoli ve Vitara. 

2008, Captur ve Juke'tan da alırsa Ford ismiyle ancak alır. T-Roc gelene kadar saldırmaları lazım :D 

Screen Shot 2018-03-11 at 11.57.11.png

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...
11 saat önce, Erdinç IL yazdı:

1.0 ecoboost ecosport otomatik 1.0 ecoboost 125 bg 3 gun once kuzenime aldik keyifli tavsiye ederim. 

Hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin.Merak ettiğim ecosport ; sürüş,yol tutuş ve rahatlık bakımından nasıl?Yakıt tüketimi  nasıl ?Yerden yüksek olması nedeniyle almayı düşündüğüm oluyor ama f3 ten sonra pişmanlık yaşar mıyım diye de düşünüyorum.:sofeer:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 5 ay sonra...

Bende 2gün önce test sürüşü yaptım, aşağı yukarı yarım saat hem otoyol hemde biraz köy içi ve dışı yolda kullandım 1.0 otomatik olanı. 

Bu sürede söyleyebileceklerim plastik kalitesi bu sınıfta olan diğer marka modellerinden ne daha iyi ne de kötü. 110-120 km hızda bayağı artan bir rüzgar sesi var, sanki kapı fitillerinden kaynaklı gibi, o aralıkta gazı kökleyince motor da ben burdayım diyor söylediklerim 2.500 devir den sonra olan şeyler yada bana öyle geldi. Yol konforu çok hoşuma gitti özellikle tümsek ve çukur olan köy içi yolunda hiç fena değildi. Otomatik vites işini yapıyor sadece işini yapıyor kesinlikle hızlı değil ama vites değişimleri hisedilmiyor ve yerinde. S modunda birazcık daha hevesli oluyor okadar ama beklentiyi kesinlikle yüksek tutmamak lazım. Bizim gibi küçük şehirdeki yaşayan ve yolları sürekli kazıldığı için uzun dönemler bozuk yollarda geziyorsanız bu araba iyi bir seçenek olabilirdi. Haaa niye olabilirdi diyorum malum fiyatlar yüzünden..... Bana fiyat olarak 169 dediler. 

Birde o bagaj kapağı, kesinlike alışkanlıkları değiştiren bir durum ?

Ama neden olmasın dedirten türden bir araç, haa buarada geçen hafta da ST-Line Kuga test etmiştim. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 8 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.