Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2017 Makyajlı Nissan Qashqai Tanıtıldı

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

En çok satan Crossover olan Qashqai'nin makyajlı versiyonu Cenevre'de tanıtıldı.

• Temmuz ayında satışa başlıyor. Türkiye'ye hemen damlar bence gecikme yapmaz.
  • İç mekanda kalite artışı yaşanmış, nappa deri gelmiş, eğlence sistemi arayüzü değişmiş, bose müzik sistemi opsiyonu gelmiş.
  • Arka cam kalınlığı arttırılarak yol,rüzgar ve motor sesi azaltılmış.
  • Süspansiyon ve direksiyon sistemlerinde yapılan değişikliklerle daha da rafine bir yolculuk deneyimi sunuyor.
  • Yeni jant tasarımlarıyla birlikte aerodinamik verimliliği arttırılmış. Şu an sınıfının en düşük sürtünme katsayısına sahip. 0.31cd.

Buyrunuz:

Makyajlı Nissan Qashqai 1.jpg

Makyajlı Nissan Qashqai 2.jpg

Makyajlı Nissan Qashqai 3.jpg

Makyajlı Nissan Qashqai 4.jpg

Makyajlı Nissan Qashqai 5.jpg

Makyajlı Nissan Qashqai 6.jpg

Makyajlı Nissan Qashqai 7.jpg

Makyajlı Nissan Qashqai 8.jpg

Makyajlı Nissan Qashqai 9.jpg

Makyajlı Nissan Qashqai 10.jpg

Makyajlı Nissan Qashqai 11.jpg

Makyajlı Nissan Qashqai 12.jpg

Makyajlı Nissan Qashqai 13.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tasarım iyiydi, yine iyi. Direksiyonu çirkindi, en güzelini yapmışlar. Dokunmatik ekran hala küçük ama, navigasyonu var :) Bagaj halen küçük (doğal olarak). Honda CRV'deki gözü yoran tasarım dili sanki biraz makyajlı Nissan QQ'ya yansımış.

Temmuz da epey yakınmış, ben 2018'de gelecek biliyordum.

5 saat önce, Kutluhan A. yazdı:

Önde amblemin fotoğrafını mı çekip koymuşlar anlamadım :blink::D 

Muhtemelen arkasına ACC radarı koymuşlardır. Bir çok marka bu şekilde çözüm üretiyor gördüğüm kadarıyla. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Qashqai'nin ilk çikan seri araclarini 2-3 defa yollarda kalmiş gördum

Kara duman atiyordu egzosdan. Hatta 1 kere motor kismindan duman cikani bile gördüm. O zamandan beri biraz şüpheyle bakiyorum..

Gerci kac adet satiyor dogal araba arada sorunlu olabilir..

Makyajli kasaya gelirsek sahiden güzel olmuş

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İçi ve arkası neredeyse aynı, içte Murat abinin dediği gibi en çirkin kısım direskyiondu, onu değiştirmişler, jantlar güzel olmuş ama o jantın içindeki disk biraz küçük kalmış sanki.

Bagajı göründüğünden de küçük. Abime diyim de satacaksa satsın kendi arabasını.

Direksiyon sert, süspansyonlar yumuşaktı, genelini biraz daha sertleştirmişler diye umuyorum da çoğunluk konfor istediğinden daha yumuşatmış da olabilirler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fotoğraflarda gayet güzel görünüyor. Özellikle ön taraftan bakınca biraz daha yakışıklı olmuş gibi geldi. Direksiyon gayet şık görünüyor. Dokunmatik ekran biraz küçük, birde dokunmatik ekran ile klima ünitesi arasında mesafe 3-4 cm kadar arttırılsa daha hoş olurdu sanki. Birbirine çok yakın, iç içe gözüktü gözüme.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Direksiyon demode idi. Çok güzel olmuş. Bose ilk kasada üst donanımda standartı.  Sonra opsiyona bile alınmadı. Tekrar opsiyon dahilinde olmasi da çok iyi. Liderliğini çok rahat devam ettirir. Yakıt konusunda bircok kimse memnuniyetsizdi. Bakalım o noktaya bir iyileştirme oldu mu? Arkada stoplarla biraz ugrasilmali ve modern bir tasarıma kavusmaliydi bence. Bu ve su anki güncel kasa, focus 3 arka far grubuna çok benziyor.

Serkan Z. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Qasqhai ilk çıktığından beri sınıfın lokomotifi..eskisi güzeldi bu da güzel

Fiyat da daha uygun olacaktır rakiplerine göre bence satıştaki yerini kaybetmez

Ama bu bagaj hacmiyle ülkemizde bu kadar çok sevilmesi çok şaşırtıcı

Focus 2 hb satıp bu arabayı almam arada focus lehine 100 litre fark var gibi duruyo..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İyinin daha da iyileştirilmesi denebilir. 

2007 yılından beri Avrupa'da satılan 2,3 milyon Qashqai ile model Avrupa'nın en çok satılan SUV'u ünvanını elinde tutuyor.

Yapılan iyileştirmeler de bir yandan kullanıcı geri bildirimlerini karşılamaya, diğer yandan teknolojiyi daha verimli kullanmaya yönelik.

Aynı zamanda "premium" vurgusu yapılmaya çalışılmış. Bu umarım fiyat artışı olarak yansımaz. 

Yoğun trafikte öndeki araçla mesafeyi koruyarak sürüş düzeyinde otonom kullanım dahi hedeflenmiş. 

Doğru yoldalar, fazla yazacak bir şey yok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla ben ilk kasasından beri pek beğenmiyorum. Bana ( tamamen şahsi fikrim ) sınıfının en çirkini gibi geliyordu ama bu makyajla bence güzel olmuş. Daha kemikli duruyor, iç tasarımı daha rafine ve güzel olmuş. Motor şanzıman zaten bu aracı satışta sınıf lideri yapan özellikleri ona pek laf yok. 

Özetle bence olmuş. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şahsen yollara çıkmış halini görmek isterim. İmaj için allayıp pulluyorlar sanki bu arabayı (bkn. resim 2) alacakmış gibi bayiye gidiyorsun onlar da sana "Elindeki paraya ancak bu eder! (bkz. resim 1)" diyorlar. Boynunu büküp bayiden ayrılıyorsun. :( 

qash1.JPG

qash2.JPG

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Ali Danacı yazdı:

Şahsen yollara çıkmış halini görmek isterim. İmaj için allayıp pulluyorlar sanki bu arabayı (bkn. resim 2) alacakmış gibi bayiye gidiyorsun onlar da sana "Elindeki paraya ancak bu eder! (bkz. resim 1)" diyorlar. Boynunu büküp bayiden ayrılıyorsun. :( 

Bu araçla ilgili bir eleştiri değil, kazanç düzeyi veya yatırım önceliği ile ilgili.

Her marka ilk tanıtımda en şık ve en üst donanımdaki aracını her tür seçenekle donatıp sunuyor. 

Hayallerle gerçekler de her zaman örtüşmüyor. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2012 model sıfır alınmış, tekna paket(opsiyonlu) var aile yakınımda..çok kez kullanma fırsatım oldu..Çok sular geçti elbet o yıldan; Lakin dıştan heybetli, kaslı, dikkat çekici görünüp..İçeride bu kadar ucuz malzeme olan nadir araç gördüm..Çin malı, oyuncak izlenimi misali..Yaşantımla orantılı olabilir tabii..Dacia, Renault, Hyundai gibi markalar dış görünüşle-iç tutarlılığı daha net gösteriyor..Ne isem o hesabı..2015 sonrası qashqai iç dünyayı da değiştirdi, değiştiriyor..Dikkat çekici ve atak bir araç..1.5 dci motor vardı kullandığım araçta..pasif değildi..Hayal kırıklıkları son 2 yıldır aşıldı, güzel araç diyebilirim artık..Rabbim dileyenlere nasip etsin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.