Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

C-max Anahtarsız Giriş

Önerilen Mesajlar

Sabah servise gittim montajı yapmaya. Savaş usta kibarca kovdu beni. Bugün git, bayramdan önce gelme dedi [emoji4] 

Kolları boyattık en azından ..

Bıktı artık adam [emoji23] . Sizden sonra herkes gelmeye başladı diyor . Kamera vs için . Mimlendik servise dahi girmek yassak
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

20 saat önce, Özer Aksu yazdı:

Bıktı artık adam emoji23.png . Sizden sonra herkes gelmeye başladı diyor . Kamera vs için . Mimlendik servise dahi girmek yassak

Ben randevulu gitmiştim ama sanırım şefleri kızdı ona. O da sonra yapalım bu işi demek zorunda kaldı. Çok mühim değil, bir çözüm üreteceğiz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Sonuç yok, galiba hiç yapamayacağız. Tatildeydim, dün akşam döndüm. Öte yandan motivasyonumuz düştü çünkü araba satış moduna geçiyorum yavaştan :) . Ama bugün uygulasak nasıl olacaktının resimlerini çektim (yer Istanbul Maltepe Karfur otoparkı :P )

KOL 03.jpg

KOL 01.jpg

KOL 02.jpg

KOL 04.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 saat önce, Özer Aksu yazdı:

Satmak niye update mi yapacaksın emoji23.png

Memlekette yarın ne olacağı belli olmaz tabi ama 2017 başlarında otomatiğe geçmeyi ciddi şekilde düşünüyorum.

Murat Kavuk tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12 saat önce, Murat Kavuk yazdı:

Memlekette yarın ne olacağı belli olmaz tabi ama 2017 başlarında otomatiğe geçmeyi ciddi şekilde düşünüyorum.

istanbulda manuel kullanmak kendine eziyetten başka bişi değil kanımca.

değiştirmekle en güzelini yapacanı düşünüyorum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Bendeki kolları araca monteledik sonunda. Satacaktım ama beklenen sürede alıcı çıkmayınca, ben de kullandım :) Sonuç itibariyle, ön iki kapıya anahtarsız giriş ekledik, bagajı da uğraştık ama o çalışmadı. Burada makyajlı kolun, makyajsızda da çalıştığını gördük. Bagaj için de bir şey eksik ama ne, henüz bulamadık.

Montajda her zaman olduğu gibi bir iki ufak sorun yaşadık, yerinden çıkan bir küçük kablo yüzünden epey bir zaman kaybı yaşadık mesela (Araç anahtarı hiç görmemeye başladı ve bu nedenle aracı serviste bırakmak zorunda kaldık). Yine de hiç vazgeçemeyen ustamıza buradan selamlarımı ileteyim. Çok sağlam ve kaliteli iş çıkardı.

Bonus olarak Ankaradan getirdiğimiz gps'li tavan antenini de en sonunda monte ettik. Konsola gizlenmiş antenlerden, her ne kadar iyi çalışıyorsa da istediğim kalitede verim alamamıştım (muhtemelen araçtaki atermik camdan dolayı). Şimdi gps anteni de çok iyi çalışıyor.

kol kapida.jpg

anten gucu.jpg

• Beğen 9
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

20 dakika önce, Teoman Saraç yazdı:

Hayırlı olsun @Murat Kavuk abi ama sana nispet yapar gibi tamda Yeni Kuga yı verdi @Yakup Çağatay :D:D:D

Araba piyasaya çıktı çıkacak ama Avrupa versiyonunun doğru dürüst resimleri hiçbir yerde yoktu, varsa yoksa Amerikan spec vardı. Ben uğraşırken Yakup çıkartmış resimleri :) Yalnız Yakup'u tebrik etmek lazım. Netcarshow'da falan yok bu resimler daha ..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.