Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

C-max Anahtarsız Giriş

Önerilen Mesajlar

1 dakika önce, Murat Kavuk said:

Antene boya kaçarsa sıkıntı olabilir. Ayrıca buna zımpara falan lazım, ustayı uğraştırmayalım. En iyisi sökmek. Ustasına söktüreceğim artık.

Allegrodan bagaj anteni de sipariş ettim. Bu hafta elime ulaşı tahmin ediyorum.

Keyless modülde bir soket eksikti. O eksik soketi buldum. Hatta biraz fazlasını buldum :) Soketlerin bir tanesinde de ufak bir operasyon yaptım. Yanlış hesaplamadıysam, 10 küçük, 2 büyük pin yeterli olacak (2 ön kapı + bagaj).

soketler.jpg

pinler.JPG

murat abi ne kadara maal olacak bagaj kapağı ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 dakika önce, Tarık Karadeniz said:

murat abi ne kadara maal olacak bagaj kapağı ?

70 zloti verdim (20 zloti anten, 50 zloti kargo :P ) Teorik olarak sadece tesisat çekilmesi yetecek, pratikte henüz denenmedi. (2 kablo antenden, bir kablo da bagaj kapağına giden tesisattan). Ayakla açma değil, sadece bagaj kapağı düğmesi.

(Aslında antenin servis fiyatı 70-80 lira gibi bir şey, ucundaki soketten dolayı uzaklardan getiriyorum)

IMG_5422.JPG

Murat Kavuk tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Murat Kavuk said:

70 zloti verdim (20 zloti anten, 50 zloti kargo :P ) Teorik olarak sadece tesisat çekilmesi yetecek, pratikte henüz denenmedi. (2 kablo antenden, bir kablo da bagaj kapağına giden tesisattan). Ayakla açma değil, sadece bagaj kapağı düğmesi.

IMG_5422.JPG

bittikten sonra video atarsın artık :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tee Polonyalardan anahtarsız girişli kapı kolu tesisatı getirdim (kuga 2). Bana lazım olan kısmı ayırmak için çalışmalara başladım :) Düşündüğümden zormuş. Ve şunu gördüm; kugaya gösterilen özen, ford'un diğer C segmenti arabaların belirgin şekilde üzerinde..

kuga kapi tesisatı 1.jpg

kuga kapi tesisatı 2.jpg

--0 dakika sonra eklendi--

Bu da yanında hediyesi ..

kuga kapi kolu.jpg

--1 dakika sonra eklendi--

ve son olarak tampon antenimiz de geldi. Ama bu defa bir terslik oldu. Adam resimdeki gibi soketli göndermemiş, buna soket bulacağız..

tampon anteni.jpg

Murat Kavuk tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Doğan Kurban Bunlar da en sonun sonları grafik :) Birincisi sol ön kapı, ikincisi sağ ön kapı.

Cumartesi servise gittim kolları boyaya verecektim. Ama tesisat kısmını sökmeyi beceremedik. Tesisatı sökmeden boyamaya karar verdik ..

Ön Sol Kol.png

Ön Sağ Kol.png

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Murat Kavuk yazdı:

Sabah servise gittim montajı yapmaya. Savaş usta kibarca kovdu beni. Bugün git, bayramdan önce gelme dedi :) 

Kolları boyattık en azından ..

boyali 2.jpg

boyali 1.jpg

geç olsun güç olmasın abi. hayırlı olsun :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.