Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

C-max Anahtarsız Giriş

Önerilen Mesajlar

Şimdi, Murat Kavuk yazdı:

Tam neyin ne olmadığını anlamadım şimdi burada :) AV6N-19G481-AF, keyless modülü. Ancak o gri soket onunla ilgili değil. Sanki bagaj kapağına giden kablonun ara soketi gibi ama emin değilim. 

Murat bey o kablolar arabanin ön tarafindan bi yerden geliyor... Fakat devami yok... ikinci resimdeki giri soketin yuvasindan cikmis hali... Bu resimdeki kirmizi ok ile isaretledigim yerde de soketin diger girisi var.

bagaj 3.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Siyah kutu gibi olan confrat beyni 

Yüklediğiniz ilk resmin altındaki gri soket muhtemelen %99 çeki demirinin oraya giden fren lambalarının 

2. Resimdeki soketinde anahtarsız girişle alakası Yok bir şeyin konnektörü imiş fakat verdiğiniz kod yeterli değil :(

siz confrat beyninin üzerinde renkli soketler var onları çekip yükleyin bir bakalım inceleyelim yardımcı olmaya çalışalım ...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Siyah kutu gibi olan confrat beyni 
Yüklediğiniz ilk resmin altındaki gri soket muhtemelen %99 çeki demirinin oraya giden fren lambalarının 
2. Resimdeki soketinde anahtarsız girişle alakası Yok bir şeyin konnektörü imiş fakat verdiğiniz kod yeterli değil [emoji20]
siz confrat beyninin üzerinde renkli soketler var onları çekip yükleyin bir bakalım inceleyelim yardımcı olmaya çalışalım ...

Çekmesi gereken yer örnek

0f6b39c55bb08b9262032071f58fe096.jpg
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Onu cekmistim3.jpg
--0 dakika sonra eklendi-- yine ters gitti resim Hemde okunmuyor yazilar sanirim.:blink:

Ters yeri çekmişsiniz uclarından gördüğüm kafarıyla renkler gözüküyor confrat beyin dolu bu iş olur 6 pinli kapı kolunu buldunuz mu gerisi kolay [emoji6]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Az önce kapi kolunu arastirirken Focus ön kapi kolu buldum ve soketide benim o bajdaki kapi kolu soketine benziyor:) kablo sayisi 6 adet degil.Resmini ve linkini yolluyorum.

http://www.ebay.com/itm/FORD-FOCUS-ST-OEM-DRIVER-LEFT-FRONT-DOOR-OPENDER-HANDLE-RED-CM51A224A37FA-116-/281952178956

1.jpg

2.jpg

--1 dakika sonra eklendi--

Hani acaba diyorum Ford benim arabaya kiyak cekmis olabilirmi:)  Biz oraya kadar kabloyu cektik bi zahmet gerisinide sen bi soketle hallet demis olabilirmi:)

--12 dakika sonra eklendi--

bu linktekide 3 kablolu:)

http://www.ebay.ch/itm/FORD-FOCUS-ST-HATCHBACK-OEM-FRONT-DRIVER-SIDE-LEFT-EXTERIOR-DOOR-HANDLE-YELLOW-/391642845666?hash=item5b2fbb91e2:g:7U0AAOSwB09YNcsJ

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8 saat önce, Fatih U. yazdı:

Az önce kapi kolunu arastirirken Focus ön kapi kolu buldum ve soketide benim o bajdaki kapi kolu soketine benziyor:) kablo sayisi 6 adet degil.Resmini ve linkini yolluyorum.

http://www.ebay.com/itm/FORD-FOCUS-ST-OEM-DRIVER-LEFT-FRONT-DOOR-OPENDER-HANDLE-RED-CM51A224A37FA-116-/281952178956

1.jpg

2.jpg

--1 dakika sonra eklendi--

Hani acaba diyorum Ford benim arabaya kiyak cekmis olabilirmi:)  Biz oraya kadar kabloyu cektik bi zahmet gerisinide sen bi soketle hallet demis olabilirmi:)

--12 dakika sonra eklendi--

bu linktekide 3 kablolu:)

http://www.ebay.ch/itm/FORD-FOCUS-ST-HATCHBACK-OEM-FRONT-DRIVER-SIDE-LEFT-EXTERIOR-DOOR-HANDLE-YELLOW-/391642845666?hash=item5b2fbb91e2:g:7U0AAOSwB09YNcsJ

kapı kolu 6 kablolu olacak bulduğunuz kırmızı renk olan mk 2.5 kapı kolu 4 kablolu olanlar ...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi bence şöyle kontrol yapın. Resimde görülmüyor. En dipte kahverengi bir soket daha var (toplam 5 soket olacak keyless modüle giren). Bu soket sizde var mı, ve herhangi bir kablo bu sokete giriyor mu? Eğer bu soket kullanılıyor ise sizde taban tesisatı var demektir. Ancak bunlar olsa bile kapı içinde tesisat olmayabilir.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Murat Kavuk yazdı:

Şimdi bence şöyle kontrol yapın. Resimde görülmüyor. En dipte kahverengi bir soket daha var (toplam 5 soket olacak keyless modüle giren). Bu soket sizde var mı, ve herhangi bir kablo bu sokete giriyor mu? Eğer bu soket kullanılıyor ise sizde taban tesisatı var demektir. Ancak bunlar olsa bile kapı içinde tesisat olmayabilir.

Hatirladigim kadariyla keyless modüle 4 soket giriyordu^_^ En kisa zamanda kontrol edip sizlere geri dönüs yapacagim...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O zaman yapılması gerekenler için önceki mesajları incelemeniz gerekiyor :) Çok orjinal bir şey istemiyorum derseniz; kapı kolu + cat6 network kablosu da işinizi görüyor. Orjinal isterseniz, çıkma tesisat bulmanız gerek benim gibi..

Murat Kavuk tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.