Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

C-max Anahtarsız Giriş

Önerilen Mesajlar

1 dakika önce, Özer Aksu yazdı:

Hayırlı olsun. Çok kullanışlı ve gerekli bir opsiyon. Dtc atıyor mu sinyal kolu ilgili . Elm ile baglandigimda bende arka kapılarda sinyal yok diye dtcler gördüm

DTC atmıyor. Savaş usta atmalı diyor, kugada da atıyormuş mesela, ama atmıyor :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

DTC atmıyor. Savaş usta atmalı diyor, kugada da atıyormuş mesela, ama atmıyor [emoji4]

Atması gerekir bir ara Elm ile bağlanıp bakmanızı öneririm . Sonuçta bu 4 kapı için geçerli diğer kapılarda sinyal alamayınca dtc atması gerekir .
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tekrardan hayırlı olsun . 2 kapı iyi olmuş ben sağ kapıya takmadim görsel olarak duruyor sadece sol çalışıyor . Kabloyu kapıdan geçirmek büyük zul geldi. Kısmetse bi ara savaş ustanın yanına bende gidecegim birkaç yazılım işi var .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben Polonyadan kapı tesisatı almıştım. Resimde görülen iki soketten beyaz olanı keyless ile ilgili kabloları taşıyor ve benim arabada yoktu. Bu soketleri ve üzerindeki pinleri kullanarak kapı körüğünü orjinaline uygun şekilde geçmeyi başardık.

soket.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...
Şimdi, Fatih Ulucan yazdı:

Merhaba arkadaslar... C-Max anahtarsiz giris icin kapi kolu almaya  karar verdim.Fakat piyasada genelde Focus kapi kolu mevcut.Focus kapi kolu ile C-Max  kapi kolu birbirine uyumlumu?(Harf hatalari klavyemle alakalidir)

Aynı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Fatih Ulucan yazdı:

Merhaba arkadaslar... C-Max anahtarsiz giris icin kapi kolu almaya  karar verdim.Fakat piyasada genelde Focus kapi kolu mevcut.Focus kapi kolu ile C-Max  kapi kolu birbirine uyumlumu?(Harf hatalari klavyemle alakalidir)

Uyumlu kapı kolu 6 kablolu olacak buna dikkat edin ...

bulduğunuz yerde varsa fazla bir arkadaşımda arıyor :) bilgi verirseniz sevinirim .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hizli cevap icin Gürkan bey ve Serkan beye ayri ayri  tesekkürler... Serkan bey benim buldugum siteler eBay.com ve eBay.co.uk. 

http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2047675.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.TRS0&_nkw=FORD+FOCUS+ST+HATCHBACK+OEM+FRONT+DRIVER+SIDE+LEFT+DOOR+HANDLE+BLACK+BV6T14F302+&_sacat=0

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bagaj.jpgSelam arkadaslar...  Gecen gün anahtarsiz kapi kolu hayali icin bagajdaki confrat beynini kontrol ederken , beynin üstünde 4 kablolu soket(adaptör)  dikkatimi cekti... Simdi o soket bana kapi kolu montaji icin yardimci olabilirmi? Soket modeli Pbt-GF15. (ilk resim otomatik ters dönüyor nedenini anlamadim :blink:)

bagaj 1.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Teoman Saraç yazdı:

Daha bilgili arkadaşlar var ama bu dediğiniz zaten anahtarsız giriş. Koduda üstünde yazan AV6N-19G481-AF bunu aratırın. Sanırım bu gerekli olan confrat modülü..

Cevap icin sagolun.Agzinizdan bal damliyor  :) Simdi bi kapi kolu ayarladikmi tesisat vs gerekmeden islem tamam samirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sanırım bu gerekli olan confrat modülü

Fatih bu confrat yani keyless modülü değil...

--0 dakika sonra eklendi--

Sanırım bu gerekli olan confrat modülü

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.