Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2017 Makyajlı Kuga Tanıtıldı. 1.5 Dizel Otomatik Geliyor. (Genel Başlık)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

8 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Ford artık taşıma zamanı diskleri koruyore... SOS düğmesi,Sony ve Shark.

2017 Ford Kuga_3.jpg

Doğan bunu sevdi. @Gürkan Çakıroğlu amca bak ne var burada.

Doğan Kurban tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Doğan Kurban yazdı:

Doğan bunu sevdi. @Gürkan Çakıroğlu amca bak ne var burada.

Aydınlatmalı tavan paneli, gördüğüm kadarıyla sadece sunrooflu modellerde var. Diğerlerinde bizimkisi ile aynı olan geliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Murat Kavuk yazdı:

Aydınlatmalı tavan paneli, gördüğüm kadarıyla sadece sunrooflu modellerde var. Diğerlerinde bizimkisi ile aynı olan geliyor.

Abi ölçüler çok benziyor bizdekine. Olur mu olur. Ama benimki daha güzel. bitsinde foto atarım.

--1 dakika sonra eklendi--

SOS butonunu nedense no smoking diye düşündüm. Çok merak ettim sonra acaba basınca noluyor diye. Fotoyu yaklaştırınca help miii tuşuymuş.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

17 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Avrupalı değil ki bu :D Soğuk ülke Kuga'sı :D 

Soğuk ülke neresi?

Bu videoyu buldum, bu adamlar Kugaya neden imza atıyorlar? Videodaki 23-24 saniyeye ayrıca dikkat :) 

@Gürkan Çakıroğlu Sen anlıyor musun bu dili? 

Murat Kavuk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Murat Kavuk yazdı:

Bu videoyu buldum, bu adamlar Kugaya neden imza atıyorlar?

Bunu Türkçe'ye tercüme et:

KAMAZ üzerinde Vnesheconombank Sergey Gor yeni Başkanı ilk ziyaret 200.000.000 $ için bir sözleşme sonuçlandı. Buna ek olarak, muhabir "İş Online", Devlet Corporation'ın yeni bir ekip, çünkü VEB iktidar değişikliği durdu karmaşık projeler "olumlu çözmek" niyetinde öğrenildi. Aynı zamanda, Ford-Sollers 4,5 milyar. Bütçe para gelişiminde yatırım "ERA-GLONASS" bir sistem, yeni bir Ford Kuga başlattı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Cem Boneval yazdı:

Bunu Türkçe'ye tercüme et:

KAMAZ üzerinde Vnesheconombank Sergey Gor yeni Başkanı ilk ziyaret 200.000.000 $ için bir sözleşme sonuçlandı. Buna ek olarak, muhabir "İş Online", Devlet Corporation'ın yeni bir ekip, çünkü VEB iktidar değişikliği durdu karmaşık projeler "olumlu çözmek" niyetinde öğrenildi. Aynı zamanda, Ford-Sollers 4,5 milyar. Bütçe para gelişiminde yatırım "ERA-GLONASS" bir sistem, yeni bir Ford Kuga başlattı.

Yakup'un bahsettiği ülke/fabrika burası galiba. Yelabuga, Tataristan/Rusya. Rüstem de Tataristan başkanı. İngilizce açıklamaları buldum (gerçi bu da Rusçadan çeviri ama daha anlaşılır). Bu fabrikada kuga, explorer ve transit üretiliyormuş. İlk makyajlı kugayı kutluyorlarmış videoda.

https://www.business-gazeta.ru/article/330898

"Kuga is produced at a plant in Alabuga full cycle since 2013, and in early November fordovtsy begun to test the assembly of a restyled version of the model. And the automaker's model range it was the first, which is equipped with the system "ERA-GLONASS". To start the serial production model has undergone significant modernization of the equipment in the welding shops, painting and assembly, and the total investment in the modernization of power plants Ford-Sollers in Tatarstan for the period from 2011 to 2016, including the preparation for the start of production and the new the Kuga, it amounted to $ 1 billion. Funds for the modernization of the production joint venture received VEB, about this during his greeting later said she Sakharov. However, the specific amount is not specified in the joint venture.

Recall factory in "Alabuga" makes three car models: Explorer, Kuga and Transit. But it seems that in the mid-size crossover is the company's management puts great hopes. Sales dorestaylingovoy model in 2016, as described in the factory, in a falling market as a whole grew by 21%. Therefore, in the Ford-Sollers sure that the updated model, which received a whole range of innovative technologies, seriously oust competitors in the segment. The machine for the first time received such innovative technology as assistant band movement, including the departure of the driver warning system occupied bandwidth, as well as a vehicle containment system in the occupied lane. In addition, it has been improved existing driver assistance systems. Now, the new car will boast not only a parallel system of car parks, but also independently, if necessary, to park perpendicularly. The new car is supposed to be equipped with a new petrol engine family Ecoboost 1.5-liter, power 150 and 182 hp, and the engine capacity of 2.5 liters., Who noted marketing company, is available to order specifically for the Russian market. Clients will be available as a version with front-wheel and all-wheel drive."

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, H. Cenk yazdı:

yalnız bunlar Slav pazarları için yapıyor bu arabaları,  Avrupa'ya vermiyorlar. bir de bunlarda dizel yok. explorer dizel Avrupa'da iş yapardı bence ama iiih sadece petrol yapıyorlar. 

Biraz büyük ama explorer da muhteşem yalnız..

explorer.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İyi akşamlar

Geçtiğimiz pazar günü kısa bir süre de BMW,Ford,Audi (maslak-istinye) dolandım....

Bmw artık hayallerime girebilir ancak:)

Ford Kuga 1.5 dizel otomatiği sordum istinye otokoç da .Kendinen emin ama aslında bilgisi kendisi dahilinde olduğunu düşündüğüm bir bayan;2017 haziranda gelecek,1.5 değil 1.6 dizel otomaitk olacak dedi.Başlangıç paketi de 145 ler seviyesinde dedi.

Bende audi ye gittim.2,0 tdi design ve oldukça dolu bir a4 e yöneldim.Tam karar vermiş değilim.Ancak nedir bu işin gerçeği=?

Dosya_000.jpeg

Cuneyt Ertul tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı 2017 Makyajlı Kuga Tanıtıldı. 1.5 Dizel Otomatik Geliyor. (Genel Başlık) olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A. bu konuyu sabitledi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.