Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2017 Makyajlı Kuga 1.5 Tdci Kullanıcı Tüketim Değerleri

Mehmet Şafak

Önerilen Mesajlar

6 dakika önce, SinanG. yazdı:

Yalnız bir sorum var .Bu 250 km lamba yanana kadarmı , mazot bitene kadarmı?

Bitene kadar. Lamba daha önce yanıyor. Lamba yanınca her açılışta yakıt al deyip duryuyor :)

Yalnız 5.2 nedir, ben 5.9'u bile göremedim..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 saat önce, SinanG. yazdı:

Bu da benim ki. 3 Yetişkin 2 genç bagaj ful ağzına kadar.90 - 130 km/h arası hız.

90 - 130 km/h saat arası hız derken, sanırım yolun çoğunu 90 - 100 km/h saat aralığında geçtiniz. 5.2 çok iyi bir değer. Ben en son 100-110 arasında 5.5 i görebildim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 saat önce, SinanG. yazdı:

Bu da benim ki. 3 Yetişkin 2 genç bagaj ful ağzına kadar.90 - 130 km/h arası hız.

WP_20170915_16_32_06_Pro_LI.jpg

--4 dakika sonra eklendi--

Yalnız bir sorum var .Bu 250 km lamba yanana kadarmı , mazot bitene kadarmı?

yol üstünde hiç rampa yokmuş ondan bu değer olabilir

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Osman Türkol yazdı:

yol üstünde hiç rampa yokmuş ondan bu değer olabilir

Bandırma İstanbul arası .

--0 dakika sonra eklendi--
1 saat önce, Günal Yılmaz yazdı:

90 - 130 km/h saat arası hız derken, sanırım yolun çoğunu 90 - 100 km/h saat aralığında geçtiniz. 5.2 çok iyi bir değer. Ben en son 100-110 arasında 5.5 i görebildim.

İzmit  otobanı 120-130

--8 dakika sonra eklendi--
5 saat önce, Murat Kavuk yazdı:

Bitene kadar. Lamba daha önce yanıyor. Lamba yanınca her açılışta yakıt al deyip duryuyor :)

Yalnız 5.2 nedir, ben 5.9'u bile göremedim..

Bu fotoyu  10 eylül de çekmiştim sonra 945km de bitti.toplamda 660 tl lik mazotla2245 km oldu.yani 29 krş. civarı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bizde de 2015 1.5 Ecoboost Ford Kuga Manuel Var Hız Sabitleyici ile  105 ve 110 la Çankırı - Sincan 170 KM gidiş geliş toplam 340 km yol bilgisayarı 5.8 gösteriyor du   Araçta 5 Kişiydik 3 Yetişkin 2 Çocuk + Bagaj  

Rekorumda Tek başıma Düz yolda 100 km gidiş geliş toplam 200 km Hız sabitliyeci  ile sabit 80-90 4.6 yol bilgisayarında  gösteriyordu

Uzun yolda da  160-190 arası gidişte de  9.2 gösteriyordu Ankara Çankırı yolunda 

Alperen Ulupınar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Babamda 1.5 ecoboost otomatik var . 1 haftalığına ben kullandım . Araç 2500 km de.. sayacı sıfırlamadan önce ortalama 15 lt gösteriyordu.. benim kullanımım 11 lt oldu.. Benin ve babamın kullanımı istanbul kısa mesafe .. şimdi kendime 1.5 tdci style powershift aldım yaklaşık 1500 km oldu ve aynı kullanım ortalaması 6.9 ...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

38 dakika önce, Osman Türkol yazdı:

Arkadaşlar 50 litre mazot aldım daha yeni km 738 yapmış görünüyor şehir için biraz ş.dışı var 200 km kadar nasıl sizce

Ooooov ne ettin abi. :kıhkıh::kıhkıh: iyidir iyidir. hele bi kendine gessin düldül yahu

Doğan Kurban tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Ort hız 37 abi işte sana göre neye karşılık geliyorsa, açık şehir içi diyelim.

Belki de ortalama hızı sıfırlamamıştır. dedim ama sanki şehir dışı gibi geldi bir yandan da 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.