Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2017 Makyajlı Kuga Tanıtıldı. 1.5 Dizel Otomatik Geliyor. (Genel Başlık)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Hangi işin gerçeği? Kuga hakkında bu konu ve diğer konumuzda yazılan her şey işin gerçeği :) 

Hanım ablamız biraz uydurmuş, yakında satacağı arabayı tanır diye ummaktan başka elden bir şey gelmiyor maalesef.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Cuneyt Ertul yazdı:

İyi akşamlar

Geçtiğimiz pazar günü kısa bir süre de BMW,Ford,Audi (maslak-istinye) dolandım....

Bmw artık hayallerime girebilir ancak:)

Ford Kuga 1.5 dizel otomatiği sordum istinye otokoç da .Kendinen emin ama aslında bilgisi kendisi dahilinde olduğunu düşündüğüm bir bayan;2017 haziranda gelecek,1.5 değil 1.6 dizel otomaitk olacak dedi.Başlangıç paketi de 145 ler seviyesinde dedi.

Bende audi ye gittim.2,0 tdi design ve oldukça dolu bir a4 e yöneldim.Tam karar vermiş değilim.Ancak nedir bu işin gerçeği=?

Yakın zamanda çıkacak araç ile ilgili bilgi bayilerden alınamıyor. Bu tüm markalarda böyle. Çünkü bayiye sorarsanız, size en erken 6 ay sonrasının tarihini verirler ve fiyatının da güncel araçtan çok daha pahalı olacağı bilgisini verirler. Muhtemelen pazarlama stratejisi. Ya da firmalar kendi elemanlarını bilinçli olarak bilgilendirmiyor araç satışa çıkmadan.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Cuneyt Ertul yazdı:

Fiyatlandırma sizce nerelerde olacaktır?

Yeni ÖTV ile 150 binleri bulur mu 1.4-ot.-sport line?

Şubat bilemdeniz Mart ayında bu araca sahip olabilrimiyiz?

Yine bunları konuştuk (Bkz: Boşuna mı yazdık o kadar :) ) ama bunlar nafile çünkü ötv ve döviz arttı.

Yeni bilgi gelirse yine bu başlıklarda konuşulacaktır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Explorer da tank gibi bir araçmış ama nedense Ford üst segment araçlarında bile sert plastik malzemede çuvallıyor. Hangi firmalardan tedarik ediyorlar ya da neye göre desenleri ürettiriyorlar bilmiyorum ama explorer içinde bile sert plastik kullanılan yerler hoş görünmüyor gibi (bkz. videoda kol dayamanın arka tarafa bakan kısmı). 2011 model focus aracımda da böyleydi 2014 model kuga aracımda da böyleydi. Anti alerjen özelliğe varıncaya kadar birçok niteliğe sahip sert plastik vw tedarikçilerine olmasa bile vw desen ve renk tonlarında ürettirilse iç kalite hissiyatı inanın çok değişecek. Neyse, kuga ile ilgili birkaç şey yazmak için uğramıştım, belki almak isteyen arkadaşlara faydalı olur diye :).

Dün benim kugayı alan arkadaş yaklaşık 1 yıl sonra aradı ve teşekkür etmek istediğini söyledi :). Aracına LPG sistemi taktırmış yaklaşık 10.000km yol yapmış. Uzun yolda 25 kuruş, şehir içinde 30 kuruş yakıyormuş ve otobanda 200km/sa hızlarında kullandığında da 35 kuruş civarında yaktığını söyledi. Bir ara limitlerini görmek için 230 km/sa hızına ulaştığını da söyledi.  Performansta kesinlikle bir azalma söz konusu değilmiş, ayrıca aracın motor sesinde de bir azalma oluşmuş. Kiralık Mercedes kullanan birisi olarak kuganın yol tutuşunu özellikle çok övdü. Araca kış lastiği taktırmış ve geçtiğimiz hafta sonu Bolu'da dağa çıkmış, anlatılmaz yaşanır diyor :). Arkadaşının mercedes ml sinin takıldığı yerlerde kuga bana mısın demeden devam etmiş vs. Özetle eşine aldığı kugayı genelde kendisinin kullandığını ve çok zevk aldığını söyledi. Almak isteyenlerin bilgisine.

Bu arada her ne kadar aracımı satmış olsam da halen takipteyim :). 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ST Line kuga iyi de çok kapkara. Audi, BMW vs'de olduğu gibi buna bir de parlaklık paketi koysalardı; ön ızgara, cam çıtası ve tavan çıtası parlak renk alınabilseydi, o zaman bana da yakın bir opsiyon olabilirdi. Buz beyazı iyi giderdi o zaman.

Bir eleştiri getirirsek (hazır Yakup stopların resmini koymuş iken), Edge için pırıl pırıl led stop dizayn ederken; neden kugaya bu demode ve çirkin stop grubunu layık gördüler, anlaması pek de mümkün değil. Bakalım osram chrome diadem ile biraz düzelecek mi. (Yeni kuganın lamba spesifikasyonundan gördüğüm kadarıyla; parklar ve tüm fren lamabaları led. Sinyal ve geri vites ise klasik.) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
3 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Sadece tahmindir :) 

1.5 TDCI 120 PowerShift - Style - 115 bin TL

1.5 TDCI 120 PowerShift - Titanium  - 135 bin TL  (70 bin sınırını geçiyor, geçmezse 124/5 bin TL)

100 bine adam akıllı dizel otomatik araba kalmadı Yakup,

çık çık... :guitar:

Abdussamed Acar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

13 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Sadece tahmindir :) 

1.5 TDCI 120 PowerShift - Style - 115 bin TL

1.5 TDCI 120 PowerShift - Titanium  - 135 bin TL  (70 bin sınırını geçiyor, geçmezse 124/5 bin TL)

Titanyum olan; navi, zenon, sunroof 145 bin yapsa; tekno paket zenondan ayrı olsa, konfor gereksiz zati :hmm:Neticede iyi para.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı 2017 Makyajlı Kuga Tanıtıldı. 1.5 Dizel Otomatik Geliyor. (Genel Başlık) olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A. bu konuyu sabitledi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.