Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2017 Makyajlı Kuga Tanıtıldı. 1.5 Dizel Otomatik Geliyor. (Genel Başlık)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Titanyum olan; navi, zenon, sunroof 145 bin yapsa; tekno paket zenondan ayrı olsa, konfor gereksiz zati :hmm:Neticede iyi para.

Aynen öyle, ben böyle olur diye tahmin ediyorum. Nav a gerek yok malum sync 3 var :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Yakup Çağatay yazdı:

Aynen öyle, ben böyle olur diye tahmin ediyorum. Nav a gerek yok malum sync 3 var :)

Navsız olmaz diyorum, sync 3, harita ile daha güzel :) 

Bir de, kugada nasıl olacak bilemiyorum ama; geri görüş kamerası ve bazı modellerde sony hoparlör sistemi navi ile birlikte geliyor sadece.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Murat Kavuk yazdı:

Navsız olmaz diyorum, sync 3, harita ile daha güzel :) 

Bir de, kugada nasıl olacak bilemiyorum ama; geri görüş kamerası ve bazı modellerde sony hoparlör sistemi navi ile birlikte geliyor sadece.

Abi o konuda akıllanmışlardır, st-line focus gibi. Ben fiyat hesaplarken kamerayı, parçalı deriyi ve 18'' inç'i de koydum. F/O yerinde olsam parçalı deriyi iptal ederim. Titanium'u üst vergi dilimine katmam opsiyon alanlar düşünsün derdim :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Murat Kavuk yazdı:

Parçalı deri şık ama bence de opsiyon olabilir. 18" de opsiyon olsun (hatta hiç olmasın, 19" opsiyon olsun). Avrupada standart 17" zati.

Sanıyorum o konuda dilek faslını geçtik :P 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Kaan Yagizer yazdı:

Ocak imalatı (2017) kuZu'lar Şubat sonu - Mart başı burada olur... Nisan'a kalmaz.

... haaa! Nisan'da Lansman, Basın tanıtımı vs. yaparlar ... o ayrı.

"Bkz Bin defa söylediğimiz gibi" diye yazarsın diye korkmadım değil :)  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ocak imalatı (2017) kuZu'lar Şubat sonu - Mart başı burada olur... Nisan'a kalmaz.

... haaa! Nisan'da Lansman, Basın tanıtımı vs. yaparlar ... o ayrı.

Şuan eser miktarda da olsa, sağda solda yeni Kuga görme ihtimalimiz var mı? Sanki -töbe estafurullah bana görünmedilerse- geçen hafta köprüde bir tane gördüm gibime geldi, bir hışımla geldi geçti hey hey heeeyyy :smiley2k: Öyle yani merak etmeyin iyiyim, biraz şirazem kaymış sadece, havalardan sanırım :) 

Harbiden şuan az da olsa piyasada dolanan Otosan aracı olabilir mi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Mert Yürüyen yazdı:

Harbiden şuan az da olsa piyasada dolanan Otosan aracı olabilir mi?

...Sancaktepe'de (bildiğim kadarı ile) bir - iki tane var ama onlardan birisine köprü yolunda rast gelme ihtimali epey düşük. Sıfır değil, ama gerçekten düşük ...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

...Sancaktepe'de (bildiğim kadarı ile) bir - iki tane var ama onlardan birisine köprü yolunda rast gelme ihtimali epey düşük. Sıfır değil, ama gerçekten düşük ...

alla allaaa... o zaman yine bana göründüler demek ki :smiley2k:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı 2017 Makyajlı Kuga Tanıtıldı. 1.5 Dizel Otomatik Geliyor. (Genel Başlık) olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A. bu konuyu sabitledi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.